Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AcaGrobar View Post
    Treba njima motke,i to one znas kakve...
    Ma trebaju njima jake kondicione pripreme druze,zadnjih 20 minuta vama sredinu terena drze oni pekari i konobari,ljudi igraju fudbal onako...sramota stvarno
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Originally posted by AK47 View Post
      Ma trebaju njima jake kondicione pripreme druze,zadnjih 20 minuta vama sredinu terena drze oni pekari i konobari,ljudi igraju fudbal onako...sramota stvarno
      Nismo ni mi puno bolji AK

      Comment


      • Originally posted by hamza_TM87 View Post
        Nismo ni mi puno bolji AK
        Ma kakvi bolji,mi smo losiji sigurno,ali oni dobijaju za igrace 5+ miliona,a mi jedva pola miliona,oni bi imali u sta da ulazu da hoce,a mi i nemamo bas
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Ma kakvi bolji,mi smo losiji sigurno,ali oni dobijaju za igrace 5+ miliona,a mi jedva pola miliona,oni bi imali u sta da ulazu da hoce,a mi i nemamo bas
          Pa dobijamo mi,ali zna se gde to ide...Nisu kondicione pripreme problem,ne moze se tim uigrati za dva meseca tako dobro.Sve rasprodaju,dovedu nove,pa posle i njih prodaju.Ovi Irci ko zna koliko dugo igraju zajedno(ne svi,vecina)
          Jedan je Obradovic Zarko!

          Comment


          • Originally posted by AcaGrobar View Post
            Pa dobijamo mi,ali zna se gde to ide...Nisu kondicione pripreme problem,ne moze se tim uigrati za dva meseca tako dobro.Sve rasprodaju,dovedu nove,pa posle i njih prodaju.Ovi Irci ko zna koliko dugo igraju zajedno(ne svi,vecina)
            Dobro,neuigranost postoji,ja sam gledao cijelu utakmicu i mogu ti reci da su igraci Partizana i fizicki tanki,ove zanatlije vam trce kontru i na sredini 5 igraca slobodnih,kasnije vode normalan napad oba krila prazna,nego ovi ljudi ne znaju jbg,onaj Volkov je fizicki dobar,ali vecina ostalih i nije nesto

            Pare kad stignu u svaki klub desavaju se sumnjive stvari,ali kod vas za nase prostore stizu bas dobre pare,mora se ensto s tim uraditi
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Jeste pomalo zlobno , ali i nick bi promenio u Sullivan..
              Svi klubovi odavde su boranija, ali ga je BEK smestio za sve pare..

              Cune, zivot ide dalje i posle "BEKOVA"..
              Mi smo makar videli Bretanju( jedino kisa pokvarila ugodjaj)..

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Dobro,neuigranost postoji,ja sam gledao cijelu utakmicu i mogu ti reci da su igraci Partizana i fizicki tanki,ove zanatlije vam trce kontru i na sredini 5 igraca slobodnih,kasnije vode normalan napad oba krila prazna,nego ovi ljudi ne znaju jbg,onaj Volkov je fizicki dobar,ali vecina ostalih i nije nesto

                Pare kad stignu u svaki klub desavaju se sumnjive stvari,ali kod vas za nase prostore stizu bas dobre pare,mora se ensto s tim uraditi
                Rankovic,Babovic i onaj "napadac" Jovancic su jadnici.Volkovu i kapitenu Saletu svaka cast.Ostali bledo,mnogo bledo...
                Jedan je Obradovic Zarko!

                Comment


                • Originally posted by Panchev9 View Post
                  Jeste pomalo zlobno , ali i nick bi promenio u Sullivan..
                  Svi klubovi odavde su boranija, ali ga je BEK smestio za sve pare..

                  Cune, zivot ide dalje i posle "BEKOVA"..
                  Mi smo makar videli Bretanju( jedino kisa pokvarila ugodjaj)..
                  A tebi je lakse ako smo mi izgubili?Pa ne shvatas na sta smo spali?Da se svadjamo oko toga ko je od boljeg kluba IZGUBIO...

                  nisam ovo od tebe ocekivao.Ovakav nezreo komentar
                  Jedan je Obradovic Zarko!

                  Comment


                  • Originally posted by AcaGrobar View Post
                    A tebi je lakse ako smo mi izgubili?Pa ne shvatas na sta smo spali?Da se svadjamo oko toga ko je od boljeg kluba IZGUBIO...

                    nisam ovo od tebe ocekivao.Ovakav nezreo komentar
                    Zar ovde nije lupatitis tema?
                    Mozes shvatiti sta je sala, a sta je ozbiljno valjda..
                    Nemoj da se sekiras za fudbalere, posto ni ne zasluzuju..;)
                    Ali razumem da nije lako posle produzetaka i sl.. Sutra je novi dan..

                    Comment


                    • Aco nemoj bit ljut, priznaj da ste loši Kondiciono loši, zna ovaj AK nešto, nije baš da ništa ne zna. U 2 tekme protiv Genka, 2 protiv amatera i u Užicu, Partizan je vodio, gle čuda nije dobio ni1. Znači da je kondicija osnovni problem, pa onda znanje kojeg nema previše.

                      Comment


                      • Sto me kolega nahvali,nemoj toliko umislit cu se
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Originally posted by notorious View Post
                          Aco nemoj bit ljut, priznaj da ste loši Kondiciono loši, zna ovaj AK nešto, nije baš da ništa ne zna. U 2 tekme protiv Genka, 2 protiv amatera i u Užicu, Partizan je vodio, gle čuda nije dobio ni1. Znači da je kondicija osnovni problem, pa onda znanje kojeg nema previše.
                          Da se to sve srediti kad se izbaci kukolj iz uprave i iz tima,al' to se nikada nece desiti!
                          Jedan je Obradovic Zarko!

                          Comment


                          • Originally posted by AcaGrobar View Post
                            Da se to sve srediti kad se izbaci kukolj iz uprave i iz tima,al' to se nikada nece desiti!
                            Cune, pa sad videh da nema vise postera..
                            Ajde otvoren je rogonja..
                            Uzdravlje i nazdravlje

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Sto me kolega nahvali,nemoj toliko umislit cu se

                              Moram, znam da ti reputacija dosta zavisi od toga šta ću ja reći.

                              Comment


                              • Originally posted by Panchev9 View Post
                                Cune, pa sad videh da nema vise postera..
                                Ajde otvoren je rogonja..
                                Uzdravlje i nazdravlje
                                eeeeee moj Dare,pa ti si bas alkos...
                                Jedan je Obradovic Zarko!

                                Comment

                                Working...
                                X