Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Vidi maje sto je umislila da je sef,nemoj me molim te nasmijavati,kad su se macke miseva bojale...kako si glasna kad bokice nema

    Dacho prestani da diras Miljana decko ti nista nije uradio,ne znam uopste zasto ga ne gotivis kad ima sve predispozije za to jer koliko nam obojica ste Novakovi navijaci samo si ti malo umjereniji...

    Ne mogu da vjerujem da grupa legendarnog Murraya ima samo 3 clana,ovaj forum stvarno ne zna sta je kvalitet
    Ti da cutis inace cu vam grupu obrisati!
    Vec sam mislila, ali necu zbog Hamze, dobar decko.

    Comment


    • Ma ne znam kako se maja fura na Vladana kad je Vladan jedan ekstra momak,fin i pristojan sto ja ne vidim kod doticne,mozda joca vidi ili bolje reci nista ne vidi,kako se uzme

      Murray mora dobiti drugi nadimak,recimo MOCNI MURRAY, jer je Velicanstveni ipak Novak
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Originally posted by AK47 View Post
        Ma ne znam kako se maja fura na Vladana kad je Vladan jedan ekstra momak,fin i pristojan sto ja ne vidim kod doticne,mozda joca vidi ili bolje reci nista ne vidi,kako se uzme

        Murray mora dobiti drugi nadimak,recimo MOCNI MURRAY, jer je Velicanstveni ipak Novak
        Mocni 100 % a ja ga nesto vise volim zvati Andrew neznam zasto

        Comment


        • Ma zovi ga kako hoces,lik je pregotivan,nemam rijeci koliko mi je drag postao u zadnje vrijeme,a volim ga stvarno gledati oduvijek,mislim njegov tenis iako ga neki zovu smarej,meni uopste nije

          majo cuti,ti meni ne smijes post obrisati a ne grupu,nemoj da bojanu zovem da te smijeni odmah
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Sto 2x pises isto u postu, znam da te godine stizu, ali nisi valjda postao senilan?

            Comment


            • Ma Murray je legenda odavno ;)

              Comment


              • Teska noc za mene,skroz sam poludio,samo me zensko moze ovako iz takta izbaciti,al stvarno sve dok nisam napisao ovaj drugi post,ovaj prvi mi nije bio prikazan...ne znam zasto
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Teska noc za mene,skroz sam poludio,samo me zensko moze ovako iz takta izbaciti,al stvarno sve dok nisam napisao ovaj drugi post,ovaj prvi mi nije bio prikazan...ne znam zasto
                  Pokusaj da pogodis, imas jednu sansu...

                  Comment


                  • tuto legendo hvala ti ko bratu-prihvaticu tvoj savjet u malo se vise uhvatiti timarenja

                    Majo jel se to na meni dokazujes sram te bilo,meni da dokazes da mi mozes postove brisati,uzivaj u ovim danima moderisanja neces jos dugo
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Ja? Tebi? Post?
                      Kazem ja, godine, godine... A i ovo sto tuta kaze...

                      Comment


                      • Originally posted by tuta bugarin
                        kolko je ova teknika napredovala
                        doklen tijeto došlo
                        pre
                        napiješ se
                        pa vidiš duplo
                        asad
                        napiješ se
                        i pišeš duple spostove

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Teska noc za mene,skroz sam poludio,samo me zensko moze ovako iz takta izbaciti,al stvarno sve dok nisam napisao ovaj drugi post,ovaj prvi mi nije bio prikazan...ne znam zasto
                          AK nemoj se nervirati sutra fino na Svinjski,opusti se,napi se ;)

                          Comment


                          • To ti je moj tuto dotle doslo,izludila me ona komfrcasta,ne mogu joj sam nista,a i ova tehnika nije sto je bila,ne vidim siroma nista

                            umeju skoti i spanci,nume noak,jadan se razbolio nema snage,mora s nama u brajanovice kod gocpoja s tobles ibez da se oporavi
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Originally posted by majabl View Post
                              Ti da cutis inace cu vam grupu obrisati!
                              Vec sam mislila, ali necu zbog Hamze, dobar decko.
                              On je najgori!
                              Jedan je Obradovic Zarko!

                              Comment


                              • Numem ni ja siroma bez potkosulje

                                Numeju ni skoti ni spanci ni svajcarci,al zato ume mirka s rebarcima,obaska ona kad se dohvati tanjira,macke i psi se oblizuju al nema za njih ni pod zub
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X