Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by notorious View Post
    Krenulo je zakidanje, stigla je Bojana. Majo nađi nam temu gdje ćemo spamovati dok nam ne vrati dislike.


    nisam ja ukinula dislajk, vecina moderatorskog tima je za ukidanje, ja sam samo to uradila, posto ostatak administratorskog tima nije bas nesto sposoban
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • za one koji ne stave like smatra se da su ti stavili dislike

      Comment


      • Onda cemo morati da dignemo revoluciju na forumu!

        Jedan je Obradovic Zarko!

        Comment


        • USO mi se već smučio, izgleda da ni oni nemaju tracker za normalno praćenje rezultata.

          Comment


          • Notorius je nasao nacin da spamuje u tadbasu.

            Comment


            • Nece nas to onemoguciti da ispratimo svaki poen istog

              u kakvu li vrstu mi spadamo...buljiti u po noci u ekran...nadajuci se da ce se 15 pretvoriti u 30

              Comment


              • Nije valjda da i oni imaju live score kao Wimbledon ove godine
                ja sam se odmorila od tenisa i jedva cekam USO, a posebno sto sam prve nedelje USO-a jos uvek na odmoru, pa cu moci da gledam tokom cele noci
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Ne ocekujes Rogera u drugoj sedmici pa je odmor samo u toku prve

                  Comment


                  • Blaog tebi Bojana,ja sam nagrabusio,i ovako idem pre podne dok traje USO

                    Dajte nam bre dislajkove,stvarno je bezveze bez njih
                    sigpic
                    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                    Comment


                    • Originally posted by shminka View Post
                      Nece nas to onemoguciti da ispratimo svaki poen istog

                      u kakvu li vrstu mi spadamo...buljiti u po noci u ekran...nadajuci se da ce se 15 pretvoriti u 30

                      Onemogućeni smo u startu, prvih pola sata do sat se tradicionalno ne prate rezultati, svaki GS ista priča. Interesantnije je pretvaranje 30 u 40, zbog toga i pratim.

                      Ovo je tema USO

                      Comment


                      • Izvinjavam se, ne mogu da otvorim temu za USO, nemam vremena toliko, a navikli ste sigurno da tema bude ekstra odradjena, tako da prepustam nekom drugom da to uradi, Aco, AK, CW...

                        Jos jednom, izvinjavam se

                        Comment


                        • Originally posted by Dacha View Post
                          Blaog tebi Bojana,ja sam nagrabusio,i ovako idem pre podne dok traje USO

                          Dajte nam bre dislajkove,stvarno je bezveze bez njih

                          Bojana svaljuje na tebe, kaže da si bio za ukidanje dislike, znao sam da je ona to na svoju ruku.

                          Evo ga ubacuju rezultate, live score je očajan, opet ništa od trackera

                          Comment


                          • Ubacen je dislajk samo na tenisu, dosade jedne
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Samo da isprobam
                              sigpic
                              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                              Comment


                              • nagradimo bojanu lajkovima

                                Comment

                                Working...
                                X