Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vladane izvini, ne znam da li ovo važi za tebe, ali ona kao moj "šef", ja njen podanik, jel... ti si verovatno van te konkurencije...

    I onaj post je bio u onoj temi i onoj raspravi, šta sada terate.. nije mi jasno...
    Bilo je bezobrazluka na koje nije reagovala, to sam rekla i ne znam šta sada hooćete, pa mi je jedan poslao pp kao da sam preterala...
    Možda i jesam... izvinjavam se...
    Last edited by miloolja; 21-08-11, 23:03.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Ja isto nista ne shvatam,htio bih o nekim drugim stvarima,ali cu o tome kasnije.Maja i retro su stvarno fenomenalni,a to su bili i AK i CW,kvalitet ispred svega,nebitno je ciji je ko naivjac.
      Indigo nisam te zaboravio,no si ti nekonfliktna licnost
      sigpic

      Comment


      • Nema veze to, sto si onda mene i jocu prozivala,kakve mi s ovim imamo veze,ja cak nisam ni bio tu i nisam rijeci rekao...ovaj forum se treba zvati NĐ,a ne SK jer ce ubrzo biti salve uvreda sa svih strana ko nesto napise u negativnoj konstataciji za istog,pisite svoje i ostavite se drugih,osim ako nije totalna fula i ako vas neko ne vrijedja
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Aaaa, kako imam dobre podanike.

          Comment


          • Ja malo šta razumem. Šta je bilo uvredljivo što sam Maji napisala da smo MI njeni podanici?
            Jel je moderator? Šta vam nije jasno, pobogu?
            Šta je tu uvredljivo? Ako jeste, IZVINJAVAM SE!!!!!
            Šta sam Maji imala da kažem rekla sam preko pp, kao i večeras na temi kada nije reagovala.Tačka.
            Zašto širite ove priče, ne razumem.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Ja malo šta razumem. Šta je bilo uvredljivo što sam Maji napisala da smo MI njeni podanici?
              Jel je moderator? Šta vam nije jasno, pobogu?
              Šta je tu uvredljivo? Ako jeste, IZVINJAVAM SE!!!!!
              Šta sam Maji imala da kažem rekla sam preko pp, kao i večeras na temi kada nije reagovala.Tačka.
              Zašto širite ove priče, ne razumem.
              Olja,molim te iskuliraj malo.Niko ovde nije niciji podanik,moderatori su tu da odrzavaju red,a slozices se da je to cesto potrebno na ovom forumu,na zalost...
              Jedan je Obradovic Zarko!

              Comment


              • Predlazem kolektivni godisnji odmor do USO

                Comment


                • Ja samo da kazem da nisam niciji podanik,mada bih to mogao biti za odredjenu novcanu sumu
                  I precesto Coa,posebno kad su tu mecevi visokog rizika.Bar cemo uzivati sledece nedelje...
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by shminka View Post
                    Predlazem kolektivni godisnji odmor do USO
                    Ma ne,pa sledece nedelje ce biti dobro,za USO nam treba odmor,posebno od cetvrtka druge nedelje
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja
                      Nisam te uopšte pominjala u svom postu.
                      A nisam ni mislila na tebe, mada kako si skočila, nije isključeno...
                      Valjda kao moderator čitaš i druge postove, a ne samo moje i ostalih Novakovih fanova. E pa, ako čitaš, onda si onu užasnu ironiju čuvenog Rafinog dvojca, ovde na forumu, sigurno primetila. Vidiš, na njih sam pre svega mislila, a znam da ih ima još...

                      Ponavljam, nije trebao da igra Sinsinati, jer je ovaj problem imao i u Montrealu, samo u mnogo blažoj formi...
                      Clan ironicnog Rafinog dvojca sam pretpostavljam ja,sta sam ja tebi radio i kakve ja imam veze,nisam uopste bio tu i sta to tebe dotice kad te ne spominjem uopste...imam pravo da pisem sta hocu,dok ne vrijedjam nikoga...kad budem nek me banuju odmah i to je to,a nisam vidio da me je neko cak ni opomenuo ili je to sto smo majini pa ona nece
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Vladane, ti si nesto usporen veceras... Ti nisi ni bio u toj kategoriji, vidis da nisam reagovala kad si ti bio u pitanju...

                        Comment


                        • Originally posted by majabl View Post
                          Vladane, ti si nesto usporen veceras... Ti nisi ni bio u toj kategoriji, vidis da nisam reagovala kad si ti bio u pitanju...
                          Ma ti stani na moju i jocinu stranu kao i uvijek,jer ce nas ovi izgkeda otjerati,kolektivno,samo nas ti nemoj prodati
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Majo fokusiran sam na neku drugu stvar i uopste ovo ne pratim kako bi trebalo
                            Pa sto sam te onda falio ako i nisam u ovoj prici,e svasta
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Ma ne,pa sledece nedelje ce biti dobro,za USO nam treba odmor,posebno od cetvrtka druge nedelje
                              buduci da ce muska cetvrtfinala biti vjerujem nekad oko srijede...kako kome mozda nas Roger pocasti odmorom

                              Comment


                              • Aco, niko te ništa nije pitao... umeš da ubodeš trenutak, a pojma nemaš o čemu se radi.
                                Dakle...


                                Originally posted by FC Nadal
                                Noletu ne ide,ja se brinem za opstanak covjecanstva.
                                Odgovor
                                Originally posted by AK47
                                Dobra...ma ako izgubi,nije bio spreman
                                Originally posted by FC Nadal
                                Nole
                                I onda ide moj komentar na ovo vaše podj*bavanje

                                Originally posted by miloolja
                                Likujte, likujte, nećete još dugo, a ništa drugo i numete
                                Itd...

                                I AK šta sam ja to tebe vređala ili bilo koga?
                                Reagovala sam na vaše podje*bavanje i to je sve...
                                Last edited by miloolja; 21-08-11, 23:20.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X