Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by majabl View Post
    Ma od njega niko ne pljuje bolje, a o likovanju i da ne pricamo, najbolji je...
    Nego, nije poslusan, sve na svoju ruku... A i bolji je u likovanju od mene... a i u pljuvanju i bojim se da uskoro ne postanem ja njegov podanik...
    Nego Majo treba li tebi jos koji podanik? :P

    Comment


    • Ma u pravu si ne 100% nego 1000%,al eto nek bude samo trenutno ko je bolji do Rafice da se ne opterecujemo previse,dosta i ovo...

      Sad me pusti da slavim ako ti nije tesko,Andy Murray mi je sad miljenik,ako dozvolis
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Ne znam sto si se ti nasao prozvanim u ovoj prici uopste...
        Inace 100% je maksimum,ne ide preko toga,jednostavno ne mzoe
        sigpic

        Comment


        • Hajde sve AK,ali da navijas za Real...

          pa stvarno si neki los lik
          Jedan je Obradovic Zarko!

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Ma u pravu si ne 100% nego 1000%,al eto nek bude samo trenutno ko je bolji do Rafice da se ne opterecujemo previse,dosta i ovo...

            Sad me pusti da slavim ako ti nije tesko,Andy Murray mi je sad miljenik,ako dozvolis
            Napokon da i ja imam podrsku na ovom forumu

            Comment


            • Vladane,zajebanciju na stranu,pa nisam ja dijete
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • On je moj podanik. I njega ne smije niko da dira, bar za sada... Ali otpusticu ga uskoro, evo javljaju mi se hamza i aca djilkos. Da neces mozda i ti?

                Comment


                • Dijete ili ne znas dobro kome je upuceno,a kako ces da protumacis je tvoj i samo tvoj problem
                  sigpic

                  Comment


                  • Hvala Hamzo... za kolače nikada nije kasno.
                    AKa... ti ljut? Kad god napišeš nešto u onim ozbiljnim temama, setim se onih pirana...
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by majabl View Post
                      On je moj podanik. I njega ne smije niko da dira, bar za sada... Ali otpusticu ga uskoro, evo javljaju mi se hamza i aca djilkos. Da neces mozda i ti?
                      Aca je uvek voleo da pljuje tenisere,jos ako je za lovu...
                      Jedan je Obradovic Zarko!

                      Comment


                      • Vladane,hvala

                        Olja pa kako da ne budem ljut,cujem da si me proglasila podanikom,pa nisam valjda ja sam vuk samotnjak uvijek bio
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • AK,nema na cemu,bespotrebno javljanje,nema veze s tobom,trebao si to vise da znas
                          sigpic

                          Comment


                          • Olja, sretno i lijepo se provedi ako ideš na neki odmor

                            Kako je veselo na forumu, šteta što Novak nema više poraza

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Vladane,hvala

                              Olja pa kako da ne budem ljut,cujem da si me proglasila podanikom,pa nisam valjda ja sam vuk samotnjak uvijek bio
                              AK gdje iscupa taj avatar

                              Comment


                              • Jaooo, taman sam mislila otpustiti ovog akana, ali kad je stavio tako lijep avatar, tacno nemam srca...
                                Evo, primicu Acu djilkosa umjesto FC-a, njega svakako nema, pa mi nije od koristi.

                                Comment

                                Working...
                                X