Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bi da imam mjesta,ali cuvam to u glavi,vjerujem da ti znaci i to bar malo.

    Laku noc drugari,neki od nas imaju obaveza ujutro i nisu na raspustu(skoro pa se i ne sjecaju tih vremena )
    sigpic

    Comment


    • Ide i Coa.

      Laku noc svima!
      Jedan je Obradovic Zarko!

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post

        Nisam ovo od tebe ocekivao.


        Ljubav ne poznaje granice ili bjese godine,ma jasna ti je poenta!
        khm, Vladane, sad sam ozbiljna. nemojte se zezati, možda mi dečko čita, svašta će pomisliti. a još jedan takav ne postoji.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by tennis View Post
          khm, Vladane, sad sam ozbiljna. nemojte se zezati, možda mi dečko čita, svašta će pomisliti. a još jedan takav ne postoji.
          Tu sam
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Originally posted by Indigo View Post
            Tu sam
            znači ne verujem!
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by tennis View Post
              khm, Vladane, sad sam ozbiljna. nemojte se zezati, možda mi dečko čita, svašta će pomisliti. a još jedan takav ne postoji.
              Ne znam,meni se cini da nisi ozbiljna,sjecam se onomad kad si rekla da pratis samo badmington,a da si slucajno stavila nick tennis i tada si rekla da si ozbiljna,a nisi bila.Jednom smo se Miljan i ja opekli,drugi put necemo.

              I samo da nesto procitam prije nego sto odem

              "Kad ptica prestane voljeti drugu pticu,ona joj ne kaže; "Odleti sada hiljadu milja daleko da nebi gledala ravnodušnost kako se gomila u mojim zjenicama...!"

              Jer ptica nije troma kao čovjek; daljina je za nju lepršanje slatke svjetlosti koja raspiruje ljubav.

              Ne kaže joj; "Sad se sakrij hiljadu stopa duboko ispod zemlje,da ne čujež kako pjevam u predvečerje nježnu uspavanku drugoj dragani koja leži sa kljunom u mome krilu...!"

              Jer ptica nije površna kao čovjek; ona zna da se otkucaji srca pod zemljom propinju još snažnije, i umjesto umirujućih zvukova uspavanke cijela bi šuma morala slušati tutnjavu podzemlja koju je izbacio bol...

              Zato ptica kad prestane voljeti drugu pticu,ona ostane pokraj nje da tu umre u samoci.

              ...A čovjek kad prestane voljeti drugog čovjeka, od stida i pomutnje ne zna što bi,i bježeći sve dalje od njega, ugnijezdi u svom srcu njegovu tugu.... "
              E sad stvarno odoh,treba ustati za par sati
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by tennis View Post
                znači ne verujem!
                Why?
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Originally posted by Dacha View Post
                  Ne mesajte me sa tenis,mislim da je ona starija od mene a ja vise volim mladjd od sebe

                  Kakve ozbiljne veze u ovim godinama,to tek posle dvadeset pete

                  Zar ima mlađih od tebe

                  @Joe Cole Nema hljeba od dobrice, pusti Vladana na zlo te nagovara.

                  Comment


                  • Pa,mozda,ali sam sigurno u TOP 5
                    sigpic
                    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                    Comment


                    • Originally posted by notorious View Post
                      Zar ima mlađih od tebe

                      @Joe Cole Nema hljeba od dobrice, pusti Vladana na zlo te nagovara.
                      Ma Vladan samo na zlo nagovara

                      Odsad samo:



                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Bolje ti je da iskoristiš priliku koja ti se ukazala kod tennis, i stekneš dragocjeno iskustvo za naredne turnire.


                        @Joe Cole Vladan je uvijek bio takav, kada ti nešto predloži ili savjetuje znaj da je pogrešno, udari kontru i proslavićeš se.
                        Last edited by notorious; 19-08-11, 03:54.

                        Comment


                        • Originally posted by notorious View Post
                          Bolje ti je da iskoristiš priliku koja ti se ukazala kod tennis, i stekneš dragocjeno iskustvo za naredne turnire.
                          ako ti je neko nekada rekao da si duhovit, slagao te je.
                          postoji razlika između zezanja i vređanja, a ti je očigledno ne poznaješ.
                          rekao si o sebi više nego što misliš.


                          @Vladane,
                          tada nisam rekla da sam ozbiljna, sigurno (a sve se plašim da si mislio da jesam ). pronađi 1 post u kome sam rekla da sam ozbiljna, a nisam bila. kad kažem da sam ozbiljna - ozbiljna sam.
                          sigpic

                          Comment


                          • Tennis, opusti se, ovdje se svi zezaju stalno, pogotovo Vladan i notorius... Niko nije imao zle namjere... ;)
                            A znamo da si se zezala za badminton, ne vjerujem da te neko ozbiljno shvatio, pogotovo Vladan.

                            Comment


                            • http://source.ba/clanak/787408860811...ovnu tučnjavu

                              Comment


                              • Originally posted by tennis View Post
                                ako ti je neko nekada rekao da si duhovit, slagao te je.
                                postoji razlika između zezanja i vređanja, a ti je očigledno ne poznaješ.
                                rekao si o sebi više nego što misliš.

                                Malo zezam Dachu, kakav ja i duhovit, nit imam potrebu da to ovde iskazujem. Izvinjavam se, neću više

                                Comment

                                Working...
                                X