Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Oce li neko da otvori temu za Cincy?
    Molim vas sledeci put bez guranja,stanite u red
    sigpic

    Comment


    • Ja cu ;)
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

      Comment


      • Originally posted by Indigo View Post
        Mucke i Men behaving badly tj Toni I Gari neprevazidjeno...
        Originally posted by AK47 View Post
        Dodaj Monty Python i to je to,njihov humor je vrh
        Britanci/Englezi neprevaziđeni

        Originally posted by Vladan View Post
        Molim vas sledeci put bez guranja,stanite u red
        Iako mi nedostaje tvoja crvena odora, nemoj je nikada više obući.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Dacho ajde ti sledece godine,ne trebaju nam dvije teme
          sigpic

          Comment


          • Pa ko pravi drugu?


            EDIT:Ti napravio,ja sam jos sinoc poceo ali bez zajebancije,nema veze ti to i ovako bolje radis
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

            Comment


            • I ja sam juce jer sam vidio koliko je sati,masu ih se javilo,pa reko' da se ne svadjate.E da je to bolje radim se ne bi bas slozio,mada sam morao i zene ubaciti,da se ne ljuti Jigsaw
              sigpic

              Comment


              • Mozda je najbolje zakljucati temu do pocetka kvalifikacija.
                Dovoljno nam je ovo predstavljanje za sada.
                Genius, outrageous, the best ever! RF!

                Comment


                • Vladane, vidis kako si lepo otvorio temu, nema razloga da se mi guramo
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by retro View Post
                    Mozda je najbolje zakljucati temu do pocetka kvalifikacija.
                    Dovoljno nam je ovo predstavljanje za sada.
                    Slazem se,zakljucavaj,za sad imamo o cemu da pricamo
                    Dusanov je USO,htio on ili ne
                    sigpic

                    Comment



                    • Kad pocne zdrijeb, otkljucat cemo.
                      Genius, outrageous, the best ever! RF!

                      Comment


                      • kastela, prvi Davis Cup su osvojili Ameri jos 1900, u mecu protiv Britanskih ostrva. Hrvatska nije prva reprezentacija koja je osvojila, ali je prva koja je to ucinila na Balkanu. Budi odredjeniji sledeci put.

                        OFF: Ja sam bio u Hrvatskoj, vratio sam se pre 4 dana, bio sam 2 nedelje na ostrvu Hvar, u mestu Stari Grad. Kastela zna gde je to, s obzirom da ima trajekt iz Splita do tamo, zar ne? Cele 2 nedelje nismo imali jedan jedini incident, upoznali smo tamo neke ljude, izuzetni su! Bili smo u gostima kod kumova koji tamo imaju kucu i sve komsije su sasvim normalne, nikakvih provokacija niti bilo kakvih drugih problema nismo imali, cak je vlanik jedne poslalsticarnice visedecenijski prijatelj mojih kumova, tacnije njihove porodice gaje visedecenijsko prijateljstvo.

                        Tako da-moze se sve normalno, kad su ljudi normalni.

                        retro, dok si napisao, ja sam kucao... Nek stoji neko vreme, pa obrisi, mislim da je ovo lepo procitati.

                        Comment


                        • Originally posted by Vanja #66 View Post
                          kastela, prvi Davis Cup su osvojili Ameri jos 1900, u mecu protiv Britanskih ostrva. Hrvatska nije prva reprezentacija koja je osvojila, ali je prva koja je to ucinila na Balkanu. Budi odredjeniji sledeci put.

                          OFF: Ja sam bio u Hrvatskoj, vratio sam se pre 4 dana, bio sam 2 nedelje na ostrvu Hvar, u mestu Stari Grad. Kastela zna gde je to, s obzirom da ima trajekt iz Splita do tamo, zar ne? Cele 2 nedelje nismo imali jedan jedini incident, upoznali smo tamo neke ljude, izuzetni su! Bili smo u gostima kod kumova koji tamo imaju kucu i sve komsije su sasvim normalne, nikakvih provokacija niti bilo kakvih drugih problema nismo imali, cak je vlanik jedne poslalsticarnice visedecenijski prijatelj mojih kumova, tacnije njihove porodice gaje visedecenijsko prijateljstvo.

                          Tako da-moze se sve normalno, kad su ljudi normalni.

                          retro, dok si napisao, ja sam kucao... Nek stoji neko vreme, pa obrisi, mislim da je ovo lepo procitati.
                          Ne da je lepo,nego je fenomenalno procitati ovako nesto.
                          Jedan je Obradovic Zarko!

                          Comment


                          • Obavjestenje:traze se dva covjeka

                            Ljudi imamo 17.timova,i treba nam jos jedan tim da bude paran broj,tako da neka se jave jos dva igraca da popune 18.tim i to je to.
                            Ajde javite se meni na privatnu,jos samo dva igraca,ima jos 10-15dana do pocetka H2H lige.
                            Evo da vidite ko sve igra: http://www.sportklub.info/forum/thre...zona-2011-2012
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • oćigledno nisi bio u mom okruženju pa ne znaš kakvi ljudi žive,al ne želim se raspravljat,ok.

                              Comment


                              • Originally posted by kastela View Post
                                oćigledno nisi bio u mom okruženju pa ne znaš kakvi ljudi žive,al ne želim se raspravljat,ok.
                                Ok, nemoj pogresno da me shvatis, nisam se ni ja raspravljao, samo sam zeleo da dam primer da se moze lepo i normalno. Zasto ne moze uvek, to je drugo pitanje. A o tome ni ja ne bih.

                                Svako ti dobro zelim, a ovo pisem bez trunke cinizma i licemerja...

                                Comment

                                Working...
                                X