Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    meni nije jasno kako te je odbila
    ovakva pesma i jos si napredovao u karijeri, ja ne znam sta ona hoce
    Ne znam ni ja.

    Ali mozda ju je odbilo sto sam savrsen

    A uvijek patim za onim koje ne mogu imati
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • Originally posted by manda View Post
      Pisalo je LS,sada reci da nije,a vi ni to ne igrate
      PA mora pisati da se zna za sta se igraju kvalifkacije...ccc
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
        Manda kazem ti,da nema Vlade i bagre u njoj,ne bi ni Borca bilo.
        A Sloga je mlad klub,koji sve vise privlaci paznju i vremenom ce postati vodeci klub u drzavi.Ne odgovara politicarima,jer u klupskoj uprave ne zele mufljuze,pa zbog toga i nemamo "sponzore".
        Vlada finansira laktase,a BL ne.
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Originally posted by manda View Post
          Vlada finansira laktase,a BL ne.
          Sve je to isto.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Kada Elta iz Doboja bude bolja pocecu vas cjeniti,ovako nista
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Originally posted by manda View Post
              Kada Elta iz Doboja bude bolja pocecu vas cjeniti,ovako nista
              I ja ih mrzim,ali sta sve ima u BL,ja bih trebao zapaliti taj grad.
              RTRS,najgora moguca televizija za nas mlade ljude,ATV je zakon za nju. Jos moramo placati onu skupu pretplatu.
              Cubrilovic.
              sigpic

              Comment


              • Da ponovim jos jednom,ima li zainteresovanih za otvaranje teme Cincinati i US open???
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                Comment


                • Pošto nema koliko vidim tenisača, JC, BM, manda, Mumi ajmo... približava se... Cincinati & USO
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Gde da idemo?

                    Ako treba ja cu otvoriti temu.
                    sigpic

                    Comment


                    • Jesam lud,ali budala nisam

                      Ja bjezim od obaveza sa fudbalskog foruma,ne treba mi nevolja jos i ovde
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                        Gde da idemo?

                        Ako treba ja cu otvoriti temu.
                        Pa to se čeka, jes' vlast ili nisi!
                        Šta se femkate

                        Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                        Jesam lud,ali budala nisam

                        Ja bjezim od obaveza sa fudbalskog foruma,ne treba mi nevolja jos i ovde
                        A jeste videli... što veća vlast, to veći neradnici.
                        A zato si "pobegao" ovde...
                        Last edited by miloolja; 02-08-11, 00:07.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Evo ova dvojica su se prvi javili,mogu zajedno Sinsi,a manda i Mumi ce USO,eto olaksano vam je sto mozete raditi u paru
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                          Comment


                          • Olja nisam ja nikakva vlast,u boljem polozaju si ti od mene.

                            Dacha,dogovoreno,sutra otvaram temu,a JC tuguje,tesko mu je razmisljati...pa neka odmori covek,sam cu ja.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post

                              A jeste videli... što veća vlast, to veći neradnici.
                              A zato si "pobegao" ovde...




                              Radis dok si obican clan,a kad postanes neko onda ide odmaranje

                              A sto se tice te ponude Dacho,neka hvala nisam zainteresovan
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                                Olja nisam ja nikakva vlast,u boljem polozaju si ti od mene.

                                Dacha,dogovoreno,sutra otvaram temu,a JC tuguje,tesko mu je razmisljati...pa neka odmori covek,sam cu ja.

                                Ovaj štos ti je dobar
                                JC kako je krenuo da "tuguje" i "lenčari".... pa dobro nek odmori... oće u banju neku? Možda ga tamo neka "izleči"
                                Last edited by miloolja; 02-08-11, 00:14.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X