Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znala sam da nisi čitao , a ti bar pogledaj, ovo je klasik književnosti, pa će ti biti jasnije
    http://www.imdb.com/title/tt0099334/
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Sada ti nesto prozivas.
      Ja sam procitao sasvim dovoljno dela za srednjoskolski period.
      Pogledacu kad budem imao vremena,ali mogla si ti meni u kratkim crtama objasniti o kakvom stilu je ovde rec ?!?
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
        Sada ti nesto prozivas.
        Ja sam procitao sasvim dovoljno dela za srednjoskolski period.
        Pogledacu kad budem imao vremena,ali mogla si ti meni u kratkim crtama objasniti o kakvom stilu je ovde rec ?!?
        Ma ne prozivam te, kad sam ja to... ... ali momci što ne vole da čitaju, pogotovu srednjoškolci ili oni tek bivši, pa to je čudo jedno

        On je ružan, ima veliki nos, a zaljubljen u nju, koja opet zagledana u njegovog druga, jer je lepši, naravno.
        On, koji je ružan (Sirano) rečit je, poeta, obrazovan, za razliku od druga koji je tuta-muta, pa mu Sirano, naravno, piše ljubavna pisma, krije se u žbunju i šapuće dok joj drug "recituje" ispod prozora itakoto....
        Pročitaj bolje, lepša je knjiga, naravno... sa tužnim krajem

        E, na taj stil sam mislila...
        Bez velikog nosa
        Last edited by miloolja; 01-08-11, 19:38.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Nije taj stil,ne daj Boze.

          Ja sam neke knjige citao jer sam morao,a neke jer sam hteo,a i morao.
          Ipak je to Dobojska gimanzija... i tu smo jaci od BL.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
            Nije taj stil,ne daj Boze.

            Ja sam neke knjige citao jer sam morao,a neke jer sam hteo,a i morao.
            Ipak je to Dobojska gimanzija... i tu smo jaci od BL.
            To se zna.
            A toliko glupih knjiga ima to je nevjerovatno....
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
              Imam ja i bolje,ali to je samo za specijalne djevojke,ova pjesmica uvijek upali.

              Vjetar duva,

              sljive otpadaju

              trule sljive muve spopadaju.

              Krmci jedu da ne propadaju,

              tvoje mi se oci dopadaju.

              Tvoje oci ko farovi FICE

              ti si moje omiljeno bice.

              Sunce je raspizdilo svoje zrake,

              vrapci se deru ko konji,

              mene pici depresija,

              u dusi mi opsesija,

              .ebo mater ako te ne volim!

              meni nije jasno kako te je odbila
              ovakva pesma i jos si napredovao u karijeri, ja ne znam sta ona hoce
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by tata Mumi View Post
                To se zna.
                A toliko glupih knjiga ima to je nevjerovatno....
                glupih knjiga!!!!!!

                Ni meni Bojana nije jasno, zato i pomenuh Syrana, rekoh možda tu nešto....
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • @Olja

                  Gde god postoji nesto dobro,postoji i glupo i lose.
                  Mada bih ja to pre nazvao "dosadno".
                  Bilo je dosadnih knjiga...
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    glupih knjiga!!!!!!

                    Ni meni Bojana nije jasno, zato i pomenuh Syrana, rekoh možda tu nešto....
                    Dosadnih evo Mamba je bolje objasnio.
                    Predosadnih...
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Kada vi budete igrali LS onda se javite misevi!
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Originally posted by manda View Post
                        Kada vi budete igrali LS onda se javite misevi!
                        Mislis kvale za LS,prvo pretkolo.
                        Pa za par godina,3-4. ;)
                        sigpic

                        Comment


                        • Mi smo igrali LS,a vi!
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Originally posted by manda View Post
                            Mi smo igrali LS,a vi!
                            Ovo ti nije LS manda...ono su kvalifikacije, slagali su te.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Pisalo je LS,sada reci da nije,a vi ni to ne igrate
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Manda kazem ti,da nema Vlade i bagre u njoj,ne bi ni Borca bilo.
                                A Sloga je mlad klub,koji sve vise privlaci paznju i vremenom ce postati vodeci klub u drzavi.Ne odgovara politicarima,jer u klupskoj uprave ne zele mufljuze,pa zbog toga i nemamo "sponzore".
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X