Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mrsava je pravo,ali je prelijepa

    Ma budimo realni nisam ja za crvenog tepiha
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Danijele, vidis da ne smije reci gdje je bio, jedva je smirio ovu svoju gocpoju...
      A nije mi jasno sto svi govore da je dosla Andja, kad je s njom bio i Bred...

      Comment


      • Bred je neprimjetan,a Danijel zna da sam ja upoznao jos ljupkiju gospodjicu i nemam vremena za ove bijelosvijetske gocpoje
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Bred je neprimjetan,a Danijel zna da sam ja upoznao jos ljupkiju gospodjicu i nemam vremena za ove bijelosvijetske gocpoje
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by majabl View Post
            Danijele, vidis da ne smije reci gdje je bio, jedva je smirio ovu svoju gocpoju...
            A nije mi jasno sto svi govore da je dosla Andja, kad je s njom bio i Bred...
            To su njihovi problemi ja u to ne ulazim, eto im tamao nek to riješavaju

            Joj je sam ja van ovi svi dešavanja oko sff, ja misli zavrsio a ono bred i andja u gradu

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Bred je neprimjetan,a Danijel zna da sam ja upoznao jos ljupkiju gospodjicu i nemam vremena za ove bijelosvijetske gocpoje
              Znam i sigurno je bolja 1000% posto od ove.

              Comment


              • Da je ovo bilo najavljeno ja mislim da bi ondje oko pozorista bilo....Ni ovi sa SA-X nisu znali sta se desava uopste

                Comment


                • Izmedju Bojane i mene vlada neograniceno povjerenje,zna ona da ja ne padam na ove umjetnice i to...
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    Izmedju Bojane i mene vlada neograniceno povjerenje,zna ona da ja ne padam na ove umjetnice i to...
                    ma znam ja da tebe ne zanimaju ove belosvetske gocpoje
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Dobro,mozda da je ona dosla skoknuo bih do crvenog tepiha russell.jpg
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Keve mi Andja prodje 2 metra pored mene,ali broj ne dobih

                        Zato sam zalio u tu cast
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • Sta ces ti u ove sitne sate na forumu?
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                          Comment


                          • Dosao iz grada (kafane) .

                            Da vidis kako mi je Angie namignula
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Ne verujem ja tebi nista
                              sigpic
                              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                              Comment


                              • Vjerovao ti meni ili ne ali sve ti je to istina

                                Vidio sam jednu malu u gradu,rekao sam ovo je za mog Dachu
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X