Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Onaj zadnji post je sve okrenuo
    sigpic

    Comment


    • Nema nas mnogo u timu,mora jedan od nas biti igrac preokreta...

      Eto foruma,nismo ni admini ni modovi,a vodimo glavnu rijec...moze nam se
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Moze se reci da drzimo forum,posebno sa onom temom!
        sigpic

        Comment


        • Ima ovde jos talenata i potencijala ali ne mogu da se istaknu od vas dvojice.. vi numete a njima ne date i tako u krug
          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

          sigpic

          Comment


          • Kakva tri posta

            Nesto kontam,jbt mi smo realno trebali dobiti poseban PDF za onu temu,sta mislis...iz hira i prkosa
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by ClayWarrior View Post
              Ima ovde jos talenata i potencijala ali ne mogu da se istaknu od vas dvojice.. vi numete a njima ne date i tako u krug
              Moze nam se!
              E sad da budem malo neozbiljan,koliko ce mi trebati vremena da na one titule dodam finala,pobjede i poraze
              Originally posted by AK47 View Post
              Kakva tri posta

              Nesto kontam,jbt mi smo realno trebali dobiti poseban PDF za onu temu,sta mislis...iz hira i prkosa
              Da znas da bismo trebali!A tamo necemo nista raditi,zasto bi,dovoljno radimo u teniskoj 2011.
              sigpic

              Comment


              • Pa to sam ja i mislio,da nam manda otvori pdf,kod njega imamo mozda nekog kredita,kod Bojane nista...ma kakva crna jos neka tema u tom famoznom pdf-u,pa jes ti vidio sta smo mi ispisali za ovih 7 mjeseci,lu coek
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Trebace ti jos vise vremena nego za ovo jer cim neko finale nije dovrseno njihov komjuter ga ne poznaje.. dao sam samo primere gde je ukljucen moj teniser a ko zna koliko ih ima pre 1990. nakon koje su finala ipak u velikoj vecini slucajeva zavrsavana

                  Nema toga naravno ne znam ni ja koliko ali narusava sliku
                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • Ma ispisali smo vala masu tekstova!Kad smo vrijedni,marljivi i radni!

                    CW,nadam se da cu i to izgurati,valja sve imati na jednom mjestu,posle ce lako biti dodati osvajace Slamova npr. pa i Mastersa,mada znamo od kad su oni poceli
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by BOKI1969 View Post
                      Primecujem da lagano popustas pod naletom sirokih narodnih masa bices za neku godinu savrsen admin (boss)ili kako se to vec ovde zoveniko se ucen nije rodio uvek se moze biti bolji;)
                      A ti ozbiljno mislis da cu ja, ovakva kakva sam, strah i trepet, da prihvatim njegovu molbu
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        A ti ozbiljno mislis da cu ja, ovakva kakva sam, strah i trepet, da prihvatim njegovu molbu
                        Kao i uvijek ti ces na svoj nacin,mogla bi nekad da mi izadjes u susret i poslusas me,ali normalno neces...
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • [QUOTE=bojanaBG;558537]A ti ozbiljno mislis da cu ja, ovakva kakva sam, strah i trepet, da prihvatim njegovu molbu [/QUOTE
                          Tresu nam se pantalone na samu pomisao tvog imena

                          Comment


                          • Originally posted by AK47 View Post
                            Kao i uvijek ti ces na svoj nacin,mogla bi nekad da mi izadjes u susret i poslusas me,ali normalno neces...
                            Ja sam admin koji ne slusa zelje naroda, zavodim diktaturu ovde, ne znam kako mozes da ocekujes da ti izadjem u susret
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Ukucajte na google translate vamos rafa i to prevedite sa engleskog na spanski
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Koja je ovo budala napravila
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X