Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vidi djedaja sto je duhovit danas,ovo je Gabor kiralydreckigehose.jpg
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      He, hehehe, moram da priznam Vladane, da od kada si dao ostavku i nisi više man in red, opušteniji si nekako i duhovita strana ti dolazi više do izražaja
      Nikad mi duhovitost nije bila jaca strana,ali ne cudim se ako izgleda tako,ipak je AK neko ko se kotira kao duhovit momak,pa i nije tesko da neko drugi odskoci

      Originally posted by AK47 View Post
      Vidi djedaja sto je duhovit danas,ovo je Gabor [ATTACH=CONFIG]1787[/ATTACH]
      Ovo je Gabor!
      http://www.extremeserbia.info/sliker...gmajster-4.jpg
      sigpic

      Comment


      • Kako smo krenuli doci cemo do toga da sam ja gabor(evo da se malo pokazem kao duhovit kad si me vec nahvalio)...
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Ma nemate pojma... ovo je Gabor.... http://www.gabor.de/en/collection/ladies-shoes/
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Kako smo krenuli doci cemo do toga da sam ja gabor(evo da se malo pokazem kao duhovit kad si me vec nahvalio)...
            Ali to bi po automatizmu znacilo i da je Roger gabor,znamo da ste maltene blizanci
            sigpic

            Comment


            • @Milolja,ova sa dugim nogama sigurno nije gabor

              Jastrebe,mene vrijedjaj ali Rogera nemoj,taman smo sa vrhom sve izgladili...nemoj opet da igramo pod pritiskom
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Ma nemate pojma... ovo je Gabor.... http://www.gabor.de/en/collection/ladies-shoes/
                Rado bi se druzio sa ovim gaborom
                Originally posted by AK47 View Post
                Jastrebe,mene vrijedjaj ali Rogera nemoj,taman smo sa vrhom sve izgladili...nemoj opet da igramo pod pritiskom
                Opet ti Jastreb.Jednostavno si zasluzio,dje je ona baklava?
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Ali to bi po automatizmu znacilo i da je Roger gabor,znamo da ste maltene blizanci

                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Još nisi dobio baklavu?
                    Ja dobila od akana parče torte, doduše neki resto, al nema veze došla sam kasno

                    Edit: Evo, znala sam stigla šefica i preti ... tako vam i treba kada pominjete ....
                    Last edited by miloolja; 26-07-11, 22:23.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ovo je samo za tebe ostalo baked-baklava.jpg

                      Zaboravio si da mi nismo ni vlast ni siva eminencija ovdje vise,treba da cutimo i slusamo, a ti nam vrh navali na ledja,OPET
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Još nisi dobio baklavu?
                        Ja dobila od akana parče torte, doduše neki resto, al nema veze došla sam kasno

                        Edit: Evo, znala sam stigla šefica i preti ... tako vam i treba kada pominjete ....
                        Evo tek sad,treba stalno da ga napominjem
                        Pa AK je sam za sebe rekao da je gabor,a ja znam sta sam vidio,AK i Roger nevjerovatno lice!

                        Originally posted by AK47 View Post
                        Ovo je samo za tebe ostalo [ATTACH=CONFIG]1788[/ATTACH]

                        Zaboravio si da mi nismo ni vlast ni siva eminencija ovdje vise,treba da cutimo i slusamo, a ti nam vrh navali na ledja,OPET
                        Dobro si se sjetio vise.Dobra!
                        Ti si kriv,ti si poceo pricu o gaborima
                        sigpic

                        Comment


                        • samo vas posmatram
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Ma nisam ja kriv,mogao si nekako da izbjegnes ovo,sada nam je warn,a onda ko zna!?

                            Kad ces prestati da se ponasas neuracunljivo,nemoj jesti puno te baklave,slatka je udarice ti u glavu
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Puce nam i opomena,ako mene pitas bez razloga.A ostajem pri tome da si ti kriv i da si sve pokenuo
                              sigpic

                              Comment


                              • znate i sami sta je sledece ako nastavite
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X