Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by M_G_S View Post
    Ceste fore koje indirektno ukazuju na Vladanove godine, a on mladji od mnogih ođe... I nije mu pravo ime Vladan. To mu je alias, iliti pseudonim. To vi je kad neko se predstavlja drugim imenom, ne bi li ostao obavijen velom tajne. "Pseudo" znaci lazno, nestvarno...

    A sto se tice ovih rekreativaca... Nisam reket mecao u ruke preko dva mjeseca, ali vjerovatno da sva trojica igraju protiv mene, odjednom, to ne bi bilo dovoljno za pobjedu.
    sto si ti preozbiljno neke stvari svatio. opusteno

    Comment


    • Originally posted by Fedex ba View Post
      Dodji ti u Berane da vidis kako se igra tenis.Da padne jedno objasnjavanje stvari.
      Vi tradicionalno igrate na tvrdoj podlozi. I tradicionalno Mahalci vaze za odlicne tenisere. Pogotovo na domacem terenu... Ne smijem uloziti da gostujem...
      Last edited by M_G_S; 20-07-11, 21:39.

      Comment


      • Originally posted by M_G_S View Post
        Ceste fore koje indirektno ukazuju na Vladanove godine, a on mladji od mnogih ođe... I nije mu pravo ime Vladan. To mu je alias, iliti pseudonim. To vi je kad neko se predstavlja drugim imenom, ne bi li ostao obavijen velom tajne. "Pseudo" znaci lazno, nestvarno...
        Cek, ti se stvarno zoves M_G_S??? Sa sve ovim crtama? Ne znam samo da li ti je to ime ili prezime?

        Comment


        • Originally posted by M_G_S View Post
          Ceste fore koje indirektno ukazuju na Vladanove godine, a on mladji od mnogih ođe... I nije mu pravo ime Vladan. To mu je alias, iliti pseudonim. To vi je kad neko se predstavlja drugim imenom, ne bi li ostao obavijen velom tajne. "Pseudo" znaci lazno, nestvarno...

          A sto se tice ovih rekreativaca... Nisam reket mecao u ruke preko dva mjeseca, ali vjerovatno da sva trojica igraju protiv mene, odjednom, to ne bi bilo dovoljno za pobjedu.

          Covjek koji mi je stao u odbranu
          Ne da ne bi bilo dovoljno da te pobijede,nego bi tesko uzeli i set
          Last edited by Vladan; 20-07-11, 21:49.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by M_G_S View Post
            Vi tradicionalno igrate na tvrdoj podlozi. I tradicionalno Mahalci vaze za odlicne tenisere. Pogotovo na domacem terenu... Ne smijem uloziti da gostujem...
            Mi volimo tvrde podloge,ali smo klasicni sljakasi svi.Ja ne znam ni jednog Mahalca da igra dobro tenis.
            Nevjerovatno tesko gostovanje je u Beranama,domaca publika (vazi za jednu od najboljih u CG),a i veoma dobri teniseri.Dolazili su mnogi u Berane za pobjedu,ali se nisu vracali kuci srecni.

            Comment


            • AK brate,Montanjes je predao Filipu pri rezultatu 6:1 3:2 za Filipa.Sta cemo sada?Ponistavamo?
              Jedan je Obradovic Zarko!

              Comment


              • Jbg igrat cemo neku drugu,zeznuse nas
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Jbg igrat cemo neku drugu,zeznuse nas
                  Da nisi ti usao tamo na teren i prebio nogu Montanjesu da ne bi izgubio?

                  Miler-Ginepri mozda?
                  Jedan je Obradovic Zarko!

                  Comment


                  • Imam molbu za nekog malo bolje upucenog(ukoliko ima takvih)da ostavi link za skidanje NET FRAMEWORK SP4,ali da je ispravan,ja nikako ne mogu naci
                    sigpic
                    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                    Comment


                    • Posto je propala prva opklada izmedju mene i AK-a zbog predaje Alberta Montanjesa,odigracemo novu.

                      Muller-Ginepri 7:6 6:4
                      Jedan je Obradovic Zarko!

                      Comment


                      • 6:4 5:7 6:3 za Gineprija
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Opet opklade???? O radosti meni
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by Fedex ba View Post
                            Mi volimo tvrde podloge,ali smo klasicni sljakasi svi.Ja ne znam ni jednog Mahalca da igra dobro tenis.
                            Nevjerovatno tesko gostovanje je u Beranama,domaca publika (vazi za jednu od najboljih u CG),a i veoma dobri teniseri.Dolazili su mnogi u Berane za pobjedu,ali se nisu vracali kuci srecni.
                            Koji geografski pojam(uzi ili siri) predstavlja Mahalac?

                            Comment


                            • Ginepri dobija,zeznuo si se Djikosu
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment

                              Working...
                              X