Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni je Nikola Simic i glasom i pokretima i facom i onom kosom neprevazidjen
    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      A to su legende bile,Bata mnogi smatraju za najboljeg glumca sa ovih prostora svih vremena,mada je meni drazi bio Pavle Vujisic
      Molim te ne izostavljaj Zorana Radmilovica,onaj lik i ona predstava je nesto nevjerovatno,nazalost je samo jednom dozvolio da je snimaju,mogu misliti kako je sve to izgledalo,kazu na akademiji dramskih umjestnosti kod nas da se ono ne moze odglumiti nikad vise i na prijemnom nije dozvoljeno ni pokusavanje
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Nema boljeg od Ckalje...kakva je to legenda....
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Ckalja i Simic su meni solidni,sa ovom dvojicom tesko da mogu
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            moze ovaj?
            Moze.

            Comment


            • Ma kad Bata prica vic u Idemo dalje, ja umrem od smeha svaki put

              Covek je bio legenda i najverovatnije najveci glumac sa ovih prostora
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Balkanski spijun,Maratonci trce pocasni krug,Varljivo let 69. i Ko to tamo peva uz Radovana III...ovo je mojih pet omiljenih
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Molim te ne izostavljaj Zorana Radmilovica,onaj lik i ona predstava je nesto nevjerovatno,nazalost je samo jednom dozvolio da je snimaju,mogu misliti kako je sve to izgledalo,kazu na akademiji dramskih umjestnosti kod nas da se ono ne moze odglumiti nikad vise i na prijemnom nije dozvoljeno ni pokusavanje
                  Dovoljan je podatak da su ljudi isli 10-tak puta da gledaju tu predstavu i sigurno bi je gledali ko zna jos koliko, posto je svako izvodjenje bilo drugacije, on drzi celu predstavu, a ovi samo ubace po koju recenicu, neverovatna improvizacija

                  edit:
                  AK, to su kultni filmovi, svaki komentar je suvisan
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    Molim te ne izostavljaj Zorana Radmilovica,onaj lik i ona predstava je nesto nevjerovatno,nazalost je samo jednom dozvolio da je snimaju,mogu misliti kako je sve to izgledalo,kazu na akademiji dramskih umjestnosti kod nas da se ono ne moze odglumiti nikad vise i na prijemnom nije dozvoljeno ni pokusavanje
                    On je bio boem.Jedan od prvih DVDa koji sam kupio bio je Radovan III
                    A i Balkanskog spijuna sam gledao x puta,to su genijalne stvari!
                    Nedje sam skoro gledao one emisije na RTSu Bardovi Teatra i Misa Janketic je nevjerovatan glumac,ali niko nema glas kao Petar Kralj,kako covjek cita poeziju
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Dovoljan je podatak da su ljudi isli 10-tak puta da gledaju tu predstavu i sigurno bi je gledali ko zna jos koliko, posto je svako izvodjenje bilo drugacije, on drzi celu predstavu, a ovi samo ubace po koju recenicu, neverovatna improvizacija
                      Ne znam,za ono sto sam gledao ja nemam rijeci,kada ide u bibloteku i prica o Dzordu sam gledao jedno 100 puta i one njegove sitne gluposti koje improvizuje,pa svi oni glumci se na pola predstave pocnu smijati...ne mogu da nastave od njega

                      Inace ko je ikad gledao Zeljka Pervana,on je njegova teska imitacija
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Ne znam,za ono sto sam gledao ja nemam rijeci,kada ide u bibloteku i prica o Dzordu sam gleadao jedno 100 puta i one njegove sitne gluposti koje improvizuje,pa svi oni glumci se na pola predstave pocnu smijati...ne mogu da nastave od njega

                        Inace ko je ikad gledao Zeljka Pervana,one je njegova teska imitacija
                        Pa pokusali su oni ovde ponovo da igraju Radovana u Atelje-u, Voja Brajovic je bio glavni glumac, ali to jednostavno nije bilo to.
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Ko nije gledao Radovan III i ne zna sta je humor,na akademiji dramskih umjetnosti u sarajevu na prijemnom ispitu mozes glumiti svakog lika osim Zorana Radmilovica,nemam rijeci za njega
                          Radovan III je najbolja predstava svih vremena.Ja sam ju gledao oko 20 puta i nikad mi nije dosadno.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Pa pokusali su oni ovde ponovo da igraju Radovana u Atelje-u, Voja Brajovic je bio glavni glumac, ali to jednostavno nije bilo to.
                            Neka se drzi Tihog!Kako ga ne volim
                            sigpic

                            Comment


                            • Trebalo je hrabrosti da se proba skinuti ona velicina,ne bih to ni gledao jer sam previse sklon uporedjivanju kod takvih stvari i smorio bih sve oko sebe sa tim
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Ċ½eljko Pervan mi je bio pojam za humor ali poslije gledanja Radovana III mi je pao u ocima, sve glavne poteze je uzeo od njega.

                                Comment

                                Working...
                                X