Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Alo, za koga da glasam?
    Argumentovano, molim.
    Glasaj sa AK, njega zovu Ferer, ne odustaje ni u jednom trenutku, bori se decko za svaku loptu, a ne seca se kad je zadnji put izgubio.
    A FC je umislio da njegova igra lici na Fedovu
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by notorious View Post
      Ti se ne javljaj, kako si danas pobjegao od opklade
      Nisam pobegao,bio je nesporazum tebe sam cekao da se javis,sad barem znam da je Andujar pobedio
      VTS4 ne mogu da instaliram ;)
      Kakav Ferer,AK je covek kome se on divi i koga najvise postuje od svih ljudi na ovom svetu,Viktor Troicki
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

      Comment


      • Originally posted by Rossini View Post
        ..sto??zar ne smem da budem??zao mi je sto ste te teme malo,"pomerili negde" kako kazes...jer ne mogu da verujem kako ste "pomerili onakve teme sa onakvim prozivkama bez razloga"..a i bez mogucnosti da neko vama adekvatno odgovori..a moje licno misljenje,sve u cilju nekog zastrasivanja..opet kazem,neko svoje licno misljenje,valjda imam prava na to,ili ne??
        Rekao si da je bolje na moto GP nego ovde, ja ti onda lepo kazem, idi tamo, zasto da budes ovde kad ti ne odgovara drustvo
        A sve je receno u temi i tema je prebacena, nije obrisana, jos uvek je tu, a ako meni ne verujes pitaj moderatore kojima verujes, oni ce to da ti potvrde.
        Ovde ne mozes nista da kazes vise na tu temu, posto ova tema nije predvidjena za to, tako da ce ti svaki sledeci post biti obrisan.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Rossini, naravno da smijes da budes, nego je malo cudno sto si dosao prvo na teniski dio (tj. prve postove ostavljas ovdje), a kazes da je bolje u gp-u nego ovdje... pa ako ti je bolje tamo, ti slobodno... Mada, ako ostanes kod nas malo duze, vidjeces da je i ovdje super.
          Tema je pomjerena jer u njoj nije bilo apsolutno niti jedne argumentovane prozivke, tj. prozivke s konkretnim razlogom, a ti ako imas sta - rascisti s onim s kim treba ili se obrati administratorima, da ne unistavamo teme bez razloga - opet... ;)

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Rekao si da je bolje na moto GP nego ovde, ja ti onda lepo kazem, idi tamo, zasto da budes ovde kad ti ne odgovara drustvo
            A sve je receno u temi i tema je prebacena, nije obrisana, jos uvek je tu, a ako meni ne verujes pitaj moderatore kojima verujes, oni ce to da ti potvrde.
            Ovde ne mozes nista da kazes vise na tu temu, posto ova tema nije predvidjena za to, tako da ce ti svaki sledeci post biti obrisan.
            ..zao mi je sto ometam drustvo i sto ne mogu da pronadjem te postove,koje kazes nisu obrisani..u svakom slucaju uzivajte u vlasti...vi ste ovde neprikosnoveni..samo bih zamolio da se pre neko sto se banuje utvrdi neka,kakva takva istina,pre nego sto se pljusne ban..mislim na to postavis post koji zasluzuje ban,pa se kaze-zbog ovoga ide ban..-itd..izvinite sto sam uzurpirao mesto o nekim abnormalnim pojavama..tnx..
            sigpic

            Comment


            • Ja polako idem u horizontalu! Laku noc svima!

              poljubac za dame!
              Jedan je Obradovic Zarko!

              Comment


              • Originally posted by Rossini View Post
                ..zao mi je sto ometam drustvo i sto ne mogu da pronadjem te postove,koje kazes nisu obrisani..u svakom slucaju uzivajte u vlasti...vi ste ovde neprikosnoveni..samo bih zamolio da se pre neko sto se banuje utvrdi neka,kakva takva istina,pre nego sto se pljusne ban..mislim na to postavis post koji zasluzuje ban,pa se kaze-zbog ovoga ide ban..-itd..izvinite sto sam uzurpirao mesto o nekim abnormalnim pojavama..tnx..
                Samo da rascistimo jednu stvar, ja te nisam banovala, a druga stvar, svi veoma dobro znaju zbog kog posta dobijaju ban, ne mora to jos i da se objasnjava i crta.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by majabl View Post
                  Rossini, naravno da smijes da budes, nego je malo cudno sto si dosao prvo na teniski dio (tj. prve postove ostavljas ovdje), a kazes da je bolje u gp-u nego ovdje... pa ako ti je bolje tamo, ti slobodno... Mada, ako ostanes kod nas malo duze, vidjeces da je i ovdje super.
                  Tema je pomjerena jer u njoj nije bilo apsolutno niti jedne argumentovane prozivke, tj. prozivke s konkretnim razlogom, a ti ako imas sta - rascisti s onim s kim treba ili se obrati administratorima, da ne unistavamo teme bez razloga - opet... ;)
                  ..np..ali niko da mi postavi pravo mesto o ovome o cemu mi sada pricamo..mozda sam ja zalutao,ako sto jesam,kako kaze admin bojana bg..verovatno jesam..sory zbog toga..
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Samo da rascistimo jednu stvar, ja te nisam banovala, a druga stvar, svi veoma dobro znaju zbog kog posta dobijaju ban, ne mora to jos i da se objasnjava i crta.
                    ne kazem da si me ti banovala,cak i da jesi,sto je tvoje apsolutno pravo,zar ne??zao mi je sto ulazim u neku bzv prepirku sa nekim ko sa tim nema apso;utno nikakve veze..a oni koji su to imali,i koji su to apsoluitno provocirali..."svi junaci nikom ponikose"..ali nebitno..to govori o njima samima,a ne o meni..u svakom slucaju hvala ne replici..prijala je..
                    sigpic

                    Comment


                    • Zna li neko kako da otvorim chat na Facebook-u... opet su zeznuli nesto....
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Originally posted by Indigo View Post
                        Zna li neko kako da otvorim chat na Facebook-u... opet su zeznuli nesto....
                        pa kliknes na chat, dole desno, i tu nadjes onog sa kim zelis da pricas
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by Indigo View Post
                          Zna li neko kako da otvorim chat na Facebook-u... opet su zeznuli nesto....
                          Meni ne radi chat, vjerovatno rade nesto...

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            pa kliknes na chat, dole desno, i tu nadjes onog sa kim zelis da pricas
                            Joj Bojana pa nisam retardiran.... dobro mozda malo.... nece kada kliknem desno izbaci mi neku poruku al nijednog prijatelja ne vidim....ccccc samo komplikuju..
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Levo imas Friends on Chat

                              Comment


                              • Originally posted by Indigo View Post
                                Joj Bojana pa nisam retardiran.... dobro mozda malo.... nece kada kliknem desno izbaci mi neku poruku al nijednog prijatelja ne vidim....ccccc samo komplikuju..
                                ocigledno ta promena jos nije zahvatila moj nalog, kod mene radi sve kako treba
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X