Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AcaGrobar View Post
    Jel to kao ono: Sto se izivljavas nad slabijima?
    Uzmem li ti poen mozes slobodno da okacis reket o klin i privatis se knjige.. da nekad bude covek od tebe
    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

    sigpic

    Comment


    • Jel to nema maje pa vas dvojica radite na ponovnom zblizavanju
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Originally posted by ClayWarrior View Post
        Zao mi je, nisam ni liznuo alkohol veceras

        O tome ti pričam, ako izguraš još koji dan bez alkohola pred Majom češ se izblamirati, a to je za očekivati, zov alkohola je jači od tebe. Nakon toga, preuzimam stvari u svoje ruke i završavam ono što ti nisi bio u stanju ni početi. IT'S MY TURN‏ kao što piše na avataru

        Comment


        • Originally posted by AcaGrobar View Post
          Ti i ja cemo odmeriti snage na terenu kad dodjes...
          Opet ti pocinjes...

          Comment


          • Originally posted by ClayWarrior View Post
            Uzmem li ti poen mozes slobodno da okacis reket o klin i privatis se knjige.. da nekad bude covek od tebe
            Da mi uzmes poen?Cini mi se da se Maji svidjas zato sto si nepopravljivi optimista.E sad,problem je sto je taj tvoj optimizam bez ikakve osnove...
            Jedan je Obradovic Zarko!

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Jel to nema maje pa vas dvojica radite na ponovnom zblizavanju

              Aca koristi svaku priliku
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by majabl View Post
                Ti mislis da su svi kao ti?

                Alkohol vidio samo na tv.

                Comment


                • Originally posted by notorious View Post
                  O tome ti pričam, ako izguraš još koji dan bez alkohola pred Majom češ se izblamirati, a to je za očekivati, zov alkohola je jači od tebe. Nakon toga, preuzimam stvari u svoje ruke i završavam ono što ti nisi bio u stanju ni početi. IT'S MY TURN‏ kao što piše na avataru
                  Ja bre covece ne znam ni kad sam popio pivo zadnji put, pa dva dana sam na gradjevini i nista

                  Fini sam i nema za nju i mene zime
                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • Odem na 5 minuta i vidi sta me doceka...

                    Comment


                    • Originally posted by majabl View Post
                      Opet ti pocinjes...
                      Ne smemo da igramo tenis?Leleeeeeeee CW,pa ti vise ne smes da mrdnes od Maje...
                      Jedan je Obradovic Zarko!

                      Comment


                      • Originally posted by AcaGrobar View Post
                        Da mi uzmes poen?Cini mi se da se Maji svidjas zato sto si nepopravljivi optimista.E sad,problem je sto je taj tvoj optimizam bez ikakve osnove...
                        Svidjam joj se po svim osnovama

                        Sevnuce jedan banana (da se zna, ovo je namerno zbog njegove prljave maste) forhend viner, budi ubedjen u to
                        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by AcaGrobar View Post
                          Ne smemo da igramo tenis?Leleeeeeeee CW,pa ti vise ne smes da mrdnes od Maje...
                          Ko je rekao da hocu da mrdam
                          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by AcaGrobar View Post
                            Ne smemo da igramo tenis?Leleeeeeeee CW,pa ti vise ne smes da mrdnes od Maje...

                            Vjerujem ja CW-u, ne moras da brines... to je bilo na tvoj racun, ti si me izdao, a pravio si se da si mi prijatelj...

                            Comment


                            • Posto je vec pola 1 ja vas napustam jer u 6 treba ustati i skinuti sve crepove sa krova.. i u odredjeno doba dana ih, jel te, vratiti Nisam kao neki koji mogu sebi da priuste tamo neki tenis i ostale sportove za bogate

                              Ne znam kada ce uslediti prvi izvestaji sa meca iz Sarajeva ali cu valjda biti kuci do pola 2 da gledam Moto GP pa cu saznati


                              A ti Majice lepo pajki, spasila si me veceras i bas sam se super proveo
                              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by ClayWarrior View Post
                                A ti Majice lepo pajki, spasila si me veceras i bas sam se super proveo
                                Laku noc.

                                Comment

                                Working...
                                X