Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad ce svadba golupcici?
    Jedan je Obradovic Zarko!

    Comment


    • da li ovo znaci da ste se konacno dogovorili?
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • moram da odreagujem..
        ostavite CW-ja na miru,čovek je vidno potresen..a uz to,osećam da je u dubini duše dobar dečko..

        sve je ovo AK zakuvao,a sad neće da nam pokaže svoj nabildovani torzo..
        Originally posted by gokara
        Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

        Comment


        • Spremna sam.
          Jao, sto mi je dragi popularan, hoce ga svi, sad i jagodica... Ali dzaba vam...

          Comment


          • Jagodice za sve si u pravu osim da sam ja neki bilder,nisam nego sam prirodni ljepotan...zeleni smajli
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Ahahahahahaaha

              Ne daj me vise nikom preklinjem te, dosta je za jedno vece
              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

              sigpic

              Comment


              • Ne brini, ne dam te nikome, ali cu biti oprezna, vidim kako te jagodica gleda...

                Comment


                • Originally posted by jagodica View Post
                  moram da odreagujem..
                  ostavite CW-ja na miru,čovek je vidno potresen..a uz to,osećam da je u dubini duše dobar dečko..

                  sve je ovo AK zakuvao,a sad neće da nam pokaže svoj nabildovani torzo..


                  To ti je taj cuveni Ak-ov nabildovani torzo...
                  Jedan je Obradovic Zarko!

                  Comment


                  • Originally posted by AcaGrobar View Post


                    To ti je taj cuveni Ak-ov nabildovani torzo...
                    Tako nesto,uvijek si bio slikovit,samo ja imam kosu,Ferrer je Ferrer
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Originally posted by ClayWarrior View Post
                      Ahahahahahaaha

                      Ne daj me vise nikom preklinjem te, dosta je za jedno vece
                      U kakvim smo ja i ti sad odnosima,maju si ocarao svojim argumentima,pa da vidim reko jel se nasa komunikacija nastavlja koliko-toliko
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by majabl View Post
                        Ne brini, ne dam te nikome, ali cu biti oprezna, vidim kako te jagodica gleda...
                        ma jok,ja bih nekog svršenog studenta..
                        a već smo CW i ja apsolvirali da mu ne trebaju časovi hemije..
                        Originally posted by gokara
                        Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                        Comment


                        • Originally posted by majabl View Post
                          Ne brini, ne dam te nikome, ali cu biti oprezna, vidim kako te jagodica gleda...
                          Pa nije ni jagodica mutava
                          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by AK47 View Post
                            U kakvim smo ja i ti sad odnosima,maju si ocarao svojim argumentima,pa da vidim reko jel se nasa komunikacija nastavlja koliko-toliko
                            Pitao sam te lepo da li je forhend dovoljno agresivan.. ali i bez tebe znam da jeste jer je devojka pala na cvece i na moju odlucnost
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by ClayWarrior View Post
                              Pitao sam te lepo da li je forhend dovoljno agresivan.. ali i bez tebe znam da jeste jer je devojka pala na cvece i na moju odlucnost
                              Sve si rekao,na jesen dolazim u Kragujevac na casove romantike
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Jagodice za sve si u pravu osim da sam ja neki bilder,nisam nego sam prirodni ljepotan...zeleni smajli
                                AK, pa posalji sliku
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X