Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by notorious View Post
    Ako krene po zlu, budi spreman da prekineš meč, jer ako AK iznevjeri, valja mi crtat hljebove i krompir po zidu do kraja godine.
    Kod 3-6 2-5 play suspended razlog: uletio momak s puskom u teren da ganja Ferrera jer ga je zeznuo u mecu sa Roddickom na DC kvota 1

    Comment


    • Originally posted by notorious View Post
      Bolje i Vladan nego ti, bar postoje teoretske šanse da dobro procjeni za razliku od nekih
      Haha, samo se ti tjesi, Vladan je juce pogodio, sto znaci da smo sad sigurni da bar pola godine nece pogoditi...

      Comment


      • Originally posted by majabl View Post
        Haha, samo se ti tjesi, Vladan je juce pogodio, sto znaci da smo sad sigurni da bar pola godine nece pogoditi...
        Ma nece on za pola veka ponovo pogoditi...
        Jedan je Obradovic Zarko!

        Comment


        • Ja sam vam rekao da sad krece moj niz koji ce trajati i trajati
          Sto se AK-FC tice tu sam se ogradio,mala prednost AKu zbog toga sto je radnik kao i Viktor,ali sto se tog suvog talenta tice Fed je Fed
          sigpic

          Comment


          • Glasao sam za FC-a, da podrzim mlade nade tenisa.

            Comment


            • Šta se ovde kog đavola dešava?

              Acoooooooo, joj što ti je lep avatar!!!!
              Sada ne moraš uopšte ništa da pišeš, samo postavi avatar da se svi divimo, kako si konačno pravu stvar uradio!

              Htedoh reći nije važno više šta pišeš
              Jaoooj što ti je lepa sličica!
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Maja i Vladan su glasali za mene,upravo je to FC-ova jedina nada
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Maja i Vladan su glasali za mene,upravo je to FC-ova jedina nada
                  I ja sam!
                  Jedan je Obradovic Zarko!

                  Comment


                  • Originally posted by AcaGrobar View Post
                    I ja sam!
                    Drugo si ti,u tebe imam vise povjerenja,ali njih dvoje su mi trn u oku,poceo sam sada sam u sebe da sumnjam...
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • I ja sam

                      Comment


                      • Dok sam igrao TL ti si jedini bio bolji do mene,tako da ovo sada ima svoju tezinu
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Drugo si ti,u tebe imam vise povjerenja,ali njih dvoje su mi trn u oku,poceo sam sada sam u sebe da sumnjam...
                          Uh,nasao si u koga da imas poverenja!U seoskog djilkosa...
                          Jedan je Obradovic Zarko!

                          Comment


                          • Originally posted by AK47 View Post
                            Maja i Vladan su glasali za mene,upravo je to FC-ova jedina nada
                            Ja sam kucu na tebe ulozio

                            Comment


                            • Ja ušteđevinu i digao kredit, morao sam podmazati i Shminku da prekine meč, jer nije AK47 čovjed od povjerenja, ja ustvari nisam odigrao na njega, nego protiv FC koji ništa ne zna

                              Comment


                              • Notorious,pa jel te stid izlaziti u javnost sa ovakvim izjavama,povuci novac molit cu lijepo...
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X