Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by danijelkr View Post
    Zadnji nekoliko godina pratim karijeru AK47 i mislim da sam zabiljezio samo jedan poraz , tako FC mislim da bi mogao biti glat porazen. Biciklo bi moglo biti ako bude ozbiljan.
    Ma nema sanse za biciklo,previse sam dobar za to.

    Samo jedan poraz pa ja dobar skor nema sta,ali mislim da imam sanse.

    Comment


    • Treba otvoriti anketu ko je za koga
      Evo otvorio sam anketu,ja sam za AK odamh,ipak e tu sljaka i iskustvo,a FC ce tek za par godine doci do forume,mada nikad njemu sljaka nece odgovarati
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Bravo Manda

        Comment


        • Nadam se da necu ja jedini glas od sebe imati

          Comment


          • Pa kvota je 1,15,a iznenadjenja se desavaju rijetko,treba si i ti za AK glasati
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Glas za AK-a iskustvo ce presuditi .

              Comment


              • Comment


                • I moj glas ide za AK-a, ipak je on na domacem terenu.

                  Comment


                  • Originally posted by majabl View Post
                    I moj glas ide za AK-a, ipak je on na domacem terenu.
                    Prije je FC ovo domaći teren, nego AK-u. Bližaja Voga ovom terenu

                    Comment


                    • FC ce u stilu mladog Pedex-a dobiti mec, coveka kojeg inace mnogo voli i postuje.
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Originally posted by danijelkr View Post
                        Prije je FC ovo domaći teren, nego AK-u. Bližaja Voga ovom terenu



                        Nego sta

                        Comment


                        • Originally posted by FC Nadal View Post



                          Nego sta
                          Gdje ce njemu domaci teren biti Koševo

                          Comment


                          • Originally posted by danijelkr View Post
                            Gdje ce njemu domaci teren biti Koševo
                            I to si upravu

                            Nema sanse,to je cisti moj domaci teren.

                            Comment


                            • Pa mislim, em sljaka, em mu drug radi na terenu...

                              Comment


                              • AK-FC Nadal 1.05-6.00 Bonus tip 1.10-6.50

                                -5,5/AK-FC Nadal 1.50-2.40 -6,5/AK-FC Nadal 1.85-1.85 -7,5/AK-FC Nadal 2.30-1.60

                                Broj gemova 18,5- tu se under namece kao logičan izbor, mislim da ću dići kredit i uplatiti, realno bi bilo da su klade stavile 16,5. Razmisliću još malo, jer nije se ni AK ubio od kvaliteta.

                                FC kao i Murray previše se igra sa svaki gem za njega je ogroman uspjeh.

                                Comment

                                Working...
                                X