Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bojana, sve najljepše

    sigpic

    Comment


    • Bojana srećan, berićetan i bezbrižniji rođendan ti želim

      I da te Nole menje sekira... to mislim sada, ovih dana dok slaviš

      EDIT: Pa Bojana je račica, baš kao ja
      Last edited by miloolja; 08-07-11, 19:35.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment




      • Izvor: Blic

        TURISTI SE NAJČEŠĆE ŽALE NA SMEŠTAJ, PREVOZ I HRANU, ALI IMA I PRIGOVORA KOJI NASMEJU INSPEKTORE

        Žale se turističkim agencijama što ih muževi ignorišu

        Najčešće žalbe srpskih turista na odmorima jesu na sadržaj i kvalitet obroka, ali i na udaljenost pansiona od mora.

        Ipak, redovno ima i onih gotovo neverovatnih, gde se putnici žale što vino nije služeno u staklenim flašama, pa nisu osetili pravi ukus, kao i žalbi da putovanje nije proteklo dobro jer je muž zapostavljao partnerku zbog trbušne plesačice.

        Poslednje pritužbe koje su stigle na adresu inspekcije nasmejale su sve, poput one da je jednoj gospođi zbog više hlora u bazenu kosa poplavela. Ne valja kada je osoblje nekog hotela neprijatno, ali izgleda da ne valja ni kada je suviše ljubazno, budući da je bilo pritužbi da se osoblje udvaralo putnicama, upućujući im komplimente da su lepe.

        Svakako je najčudnija zamerka žene koja se žali da ju je suprug zapostavljao na putovanju zbog trbušne plesačice. Putnici su se žalili i na mrave u apartmanu. Kada su na intervenciju vodiča mravi isprskani, putnici su nakon toga izrazili sumnju u to da su možda otrovani. Inspekcija kontroliše i postupa po svakoj prijavi, pa i u slučajevima kada je iz same prijave jasno da je neosnovana.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Bojana srecan rodjendan sve najlepse!
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post


            Izvor: Blic

            TURISTI SE NAJČEŠĆE ŽALE NA SMEŠTAJ, PREVOZ I HRANU, ALI IMA I PRIGOVORA KOJI NASMEJU INSPEKTORE

            Žale se turističkim agencijama što ih muževi ignorišu

            Najčešće žalbe srpskih turista na odmorima jesu na sadržaj i kvalitet obroka, ali i na udaljenost pansiona od mora.

            Ipak, redovno ima i onih gotovo neverovatnih, gde se putnici žale što vino nije služeno u staklenim flašama, pa nisu osetili pravi ukus, kao i žalbi da putovanje nije proteklo dobro jer je muž zapostavljao partnerku zbog trbušne plesačice.

            Poslednje pritužbe koje su stigle na adresu inspekcije nasmejale su sve, poput one da je jednoj gospođi zbog više hlora u bazenu kosa poplavela. Ne valja kada je osoblje nekog hotela neprijatno, ali izgleda da ne valja ni kada je suviše ljubazno, budući da je bilo pritužbi da se osoblje udvaralo putnicama, upućujući im komplimente da su lepe.

            Svakako je najčudnija zamerka žene koja se žali da ju je suprug zapostavljao na putovanju zbog trbušne plesačice. Putnici su se žalili i na mrave u apartmanu. Kada su na intervenciju vodiča mravi isprskani, putnici su nakon toga izrazili sumnju u to da su možda otrovani. Inspekcija kontroliše i postupa po svakoj prijavi, pa i u slučajevima kada je iz same prijave jasno da je neosnovana.
            Jedan je Obradovic Zarko!

            Comment


            • "što vino nije služeno u staklenim flašama"
              Ziva istina..
              To je nepostovanje prema vinskoj tradiciji..

              Comment


              • Originally posted by MiljanVR View Post
                Srecan rodjendan Bojana
                Kad procitah da je Bojani rodjendan, bi mi milo ni da mi je celjade iz kuce. A bas zanimljivo, jer i ja danas imam rodjendansko slavlje...

                Comment


                • Sretan rodjendan Bojana Sve najbolje.

                  Comment


                  • Hvala svima
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • danas sam se tak slatko nasmejao za alisiju korne,

                      Comment


                      • Originally posted by jagodica View Post
                        bolje je zvučalo onako spontano posle pobede na Wimbledonu.


                        edit:nije mi jasno šta znači ovo "post za postom"?
                        sad ćete svima da nam uterate strah u kosti da nismo slučajno pogrešili..
                        ne smemo da pišemo jedan post iza drugog,ili ne smemo da dupliramo nešto što je neko već postavio?
                        Jagodice, ko vam to utjeruje strah u kosti?
                        Ne smiju se pisati postovi jedan za drugim u roku od samo nekoliko minuta, postoji opcija edit, pa se edituje post. Ovo je treci put da upozoravam Miljana na to... Isto tako jedan clan ne smije postavljati isti post u vise tema. ;)

                        Comment


                        • To za postove moze vaziti na "tamosnjim" postovima, ali ovde to ne bi trebalo da se gleda..
                          Ako se postavljaju video klipovi, onda je dosta pregledniji ako su dva posta..

                          Comment


                          • Originally posted by Panchev9 View Post
                            To za postove moze vaziti na "tamosnjim" postovima, ali ovde to ne bi trebalo da se gleda..
                            Ako se postavljaju video klipovi, onda je dosta pregledniji ako su dva posta..
                            Ne znam tacno na sta mislis kad kazes "tamosnji" postovi i postovi ovdje, ali pravilo je da se dva posta za redom ne pisu u kracem vremenskom periodu (osim ako se postavlja vise fotografija ili video klipova nego sto je tehnicki moguce postaviti u jedan post). ;)

                            Comment


                            • Originally posted by majabl View Post
                              Ne znam tacno na sta mislis kad kazes "tamosnji" postovi i postovi ovdje, ali pravilo je da se dva posta za redom ne pisu u kracem vremenskom periodu (osim ako se postavlja vise fotografija ili video klipova nego sto je tehnicki moguce postaviti u jedan post). ;)
                              Mislim na to da na fan page-u mozete biti "blazi u kritikama"..
                              Nema potrebe za "stroge kriterijume"..
                              Ali ne pitam se, tako da avaj..
                              Tamosnji su: davis cup, diskusije...

                              Comment

                              Working...
                              X