Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Inace za Vladana se zna i dalje od ovog foruma,evo jednog komentara sa Monda:

    "Ovom sto preporucuje forum SK kazem da je lud covek.Mozda je taj forum nekada bio dobar ali je doslo do promene administracije i od tada je druga prica.Iskljucivo brisanje postova i accounta od strane jednog admina kog ostali podrzavaju i zato ga ne bih preporucio nikome."
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Vec si,imao si 3784 posta,vidis i sam koliko imas sad.Sam si kriv,to ti je valjda jasno

      Znas koliko mi postovi znace u zivotu,uff opisat ti nemogu,jadan ti vidis da otjera svu raju sa foruma,jel ti to cilj ili ???

      Comment


      • Tamo gde je vlast koncentrisana, to nikako ne može izaći na dobro.

        Sve vrvi od admina, vipovaca...mudoratora...ccccc
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Tamo gde je vlast koncentrisana, to nikako ne može izaći na dobro.
          Jaoooo Oljice pa zasto si to rekla?Banovace te i izbrisace ti svih 2,423 postova...
          Jedan je Obradovic Zarko!

          Comment


          • Originally posted by Rossonero View Post
            Znas koliko mi postovi znace u zivotu,uff opisat ti nemogu,jadan ti vidis da otjera svu raju sa foruma,jel ti to cilj ili ???

            Moze odgovor Vladane??

            Comment


            • Originally posted by S-Nash View Post
              Inace za Vladana se zna i dalje od ovog foruma,evo jednog komentara sa Monda:

              "Ovom sto preporucuje forum SK kazem da je lud covek.Mozda je taj forum nekada bio dobar ali je doslo do promene administracije i od tada je druga prica.Iskljucivo brisanje postova i accounta od strane jednog admina kog ostali podrzavaju i zato ga ne bih preporucio nikome."
              Odoh na forum monda da izbrisem tu glupost.Mada je sve istina,to je cinjenica

              Originally posted by Rossonero View Post
              Znas koliko mi postovi znace u zivotu,uff opisat ti nemogu,jadan ti vidis da otjera svu raju sa foruma,jel ti to cilj ili ???
              To je cilj naravno i da pokazem koliko sam se promijenio od kad sam vlast,radim sto zelim,samo brisem i brisem,forum mi je automatski stavio titulu administrator eraser.To me nece zaustaviti,to je bar jasno.
              sigpic

              Comment


              • Ma neka briÅ¡u, sve nek mi uzmu... ako mogu da me ismejavaju, mogu i da me briÅ¡u....
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • pozz ljudi o kakm s brisanju radi? sat ste sada napravili.....
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Originally posted by Indigo View Post
                    pozz ljudi o kakm s brisanju radi? sat ste sada napravili.....
                    Mrtav si covek! Vladan ubiva
                    Jedan je Obradovic Zarko!

                    Comment


                    • Originally posted by Indigo View Post
                      pozz ljudi o kakm s brisanju radi? sat ste sada napravili.....
                      Vladan brise postove, ti si sigurno imao preko 3000, ali sad imas samo 1100
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by Indigo View Post
                        pozz ljudi o kakm s brisanju radi? sat ste sada napravili.....
                        Pogledaj koliko postova ti fali i sve ce ti biti jasno...

                        Comment


                        • Vladane,usao sam i ja u grupu,nadam se na vrijeme,ipak imaj milosti.P.S.Go Mancester fans
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Majo,tek si dobila zaduzenja i vec se opustila,idi docekuj goste ti si nova
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Xaxaa ja jedin imam koliko sma imao..... Imam protekcije ovde.....
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Mali,prvo meni posalji na pm poruku,pa cu ja da odlucim da li sme da ide javno.Ovo ti je poslednja opomena,obrisacu ti sve sto si ikad napisao,SVE.
                                Evo kakvu poruku mi je poslao...verujem da svi imate isti problem...Covek je najmocniji admin na svetu!

                                Comment

                                Working...
                                X