Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • MGS ti si imao preko 1500 postova,sad si na 900,ali svescu te na 400 ja ti jemac!
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Ja znam da je Ivan imao preko 1000 postova, a mozda cak i preko 2000, ali to ne mogu da garantujem, a vidite sad, nema ni 300
      Aoo sta mi radi,dusu mi vadi
      Bruka nas Crnogorce
      Everything you want is on the other side of fear.

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        MGS ti si imao preko 1500 postova,sad si na 900,ali svescu te na 400 ja ti jemac!
        Aoooooo. Koji matrak sad opet. A bio sam VIP. I to UVIP.

        Comment


        • Meni je obrisao nalog na kom mi je nick bio bm24,pa mi je dopustio da se vratim,ali sa ucenom da mi nick mora biti Black Mamba 24.
          sigpic

          Comment


          • Vladan brise postove i Cak Norisu i Bati Zivojinovicu!
            Jedan je Obradovic Zarko!

            Comment


            • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
              Meni je obrisao nalog na kom mi je nick bio bm24,pa mi je dopustio da se vratim,ali sa ucenom da mi nick mora biti Black Mamba 24.
              Dobro ti je uopste dozvolio da se vratis, nemoj da se bunis, on strasno lako klikne i obrise sve
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Kad smo dizali forum, ja otvorao podforum o koledz kosarci i kad god bih se vratio nesto kasnije na forum njega ne bi bilo.
                Mislio sam da je neki bug u pitanju, al' sad tek vidim sta je bilo problem...
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Originally posted by M_G_S View Post
                  Aoooooo. Koji matrak sad opet. A bio sam VIP. I to UVIP.
                  Opet,opet,dok ne naucis da je ovdje zabranjeno postovati i da postoji administrator eraser!
                  Meni samo nije jasno sto se ti vracas svakog dana kad ti sve postove obrisah?I ti i ostali?Strasno.

                  Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                  Meni je obrisao nalog na kom mi je nick bio bm24,pa mi je dopustio da se vratim,ali sa ucenom da mi nick mora biti Black Mamba 24.
                  Dobro je da si jos uvijek ovdje,bas sam bio raspolozen toga dana,gledao sam Eurosong
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by T-Mac View Post
                    Kad smo dizali forum, ja otvorao podforum o koledz kosarci i kad god bih se vratio nesto kasnije na forum njega ne bi bilo.
                    Mislio sam da je neki bug u pitanju, al' sad tek vidim sta je bilo problem...
                    Hoces reci da zbog toga postoje dve teme vezane za isto takmicenje?

                    http://www.sportklub.info/forum/thre...864#post221864

                    http://www.sportklub.info/forum/threads/886-March-Madness-2011-NCAA-Basketball-Tournament?p=241992#post241992


                    sigpic

                    Comment


                    • Ja otvorio caniggia7 account i napisao da navijam za Liverpul i stize mi na PM da moram da navijam za Mancester kao i on ili ce biti obrisan i bio je zato sto nisam pristao.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by T-Mac View Post
                        Kad smo dizali forum, ja otvorao podforum o koledz kosarci i kad god bih se vratio nesto kasnije na forum njega ne bi bilo.
                        Mislio sam da je neki bug u pitanju, al' sad tek vidim sta je bilo problem...
                        Ja sam srecna sto on prati tenis, inace da ne prati, ne znam da li bi postojao ovaj pdf
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Ja sam bio moderator kada mi je obrisao nalog, a ti si Mamba obican clan. Nekada je postojao d-wade a.k.a flash, sada samo D-Wade.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Originally posted by D-Wade View Post
                            Ja sam bio moderator kada mi je obrisao nalog, a ti si Mamba obican clan. Nekada je postojao d-wade a.k.a flash, sada samo D-Wade.
                            Secam se, rekao je da ne moze taj prvi nick, da je predugacak i da mu se ne svidja
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Vladan:"AK,jbg obrisao sam Opste diskusije,ali eto bio sam na starom forumu i sve ce biti vraceno u roku par dana"

                              AK:"Dobro Vladane ako je tako nema problema"(kao da sam se i smio buniti)

                              par dana nakon ovoga

                              Vladan:"AK bio sam na starom forumu i nisam uspio vratiti Opste diskusije nego sam uspio obrisati adminov nalog,a usput mi se omaklo da obrisem i cijeli stari forum i arhivu,sve slucajno"

                              AK:"Ma nema veze"(sta cu)

                              nemoj me banovati Vladane,nek ovo bude 4. licna
                              Last edited by AK47; 03-07-11, 00:41.
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Znate li Ivana Groznog ?
                                E tu je sada njegov naslednik- Vladan Grozni(nemilosrdni,hladnokrvni ili kako god...)
                                salim se ja,dobar je Vladan
                                Everything you want is on the other side of fear.

                                Comment

                                Working...
                                X