Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A gde si ti, da prostis?
    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

    sigpic

    Comment


    • Srdjan Erceg
      Super Moderator

      Join Date:
      Aug 2009
      Posts:
      243
      Ciao svima

      Ne stižemo sve da pratimo, ali smo danas bili baš uzbuđeni. Tobi Mudi i ekipa nas spominju u prenosu, tvituju o nama...nestvarno. Zoran Milutinović Tzok - kralj Muđela. Hvala, Tzok. Malo smo se i pogubili oko svega, jer toliko jurimo da sve stignemo da više ne znamo gde smo krenuli. A Mudi i Rajder - no comment. Stali da pričaju sa nama o Đokoviću, skočili da promovišu video i ko ga je napravio. Dorna je trebalo da stavi credits Sport Klub Serbia (Zoran Milutinović), ali greškom nije, pa su nas podržale starije i iskusnije kolege da se skrene pažnja na to ko je šta uradio.

      Sutra će biti sjajan dan. Već je krenulo ludilo oko staze. Ozbiljno ludilo. Pijani, glasni navijači na okolnim brdima; kamp prikolice; roštilji. Jedna ekipa sprema V8 motor da pokrene vazdušnu trubu... Lokalno tamičenje u pravljenju buke. Edvards reče da je ovo Superbol MotoGP-a. Imamo intervju sa njime, mada su pre kratki razgovori, nego pravi intervjui. Nema vremena. Smit i Di Meljo se nisu pojavili na razgovoru, ali generalno nije zbog nas ili nekog posebnog razloga, prosto su umorni. Markez sjajan momak. Zarko daleko ozbiljnije izgleda uživo. Mislim da mu samo treba pobeda i biće neviđeno dobar.

      Inače, svi puše cigarete na sve strane. Kao da nije zabranjeno reklamiranje cigareta. A Dukati jedini ima pepeljar unutar njihovog prostora i naravno dozvoljeno je pušenje. Idemo da spavamo, pa na posao u šest ujutro


      Jednostavno moram da vam pokazem sta rade Srdjan Erceg i ekipa, koji sa lica mesta izvestavaju o trkama.
      I svaki dan nam se javlja.Najbolji komentator u Srbiji, definitivno.

      P.S. Administratori neka ovo ostave malo, a posle mogu i da obrisu.

      Comment


      • A zasto bi mi ovo brisali?
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Zato sto smo uveli strahovladu.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Pravo pitanje je zasto ne bi ovo obrisali?Tako mi radimo...
            sigpic

            Comment


            • hehe, kako smo opasni
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                A zasto bi mi ovo brisali?
                Zato sto je ovo tema tenisa.
                Ali ako moze da ostane, onda super.

                Comment


                • Tadbas nije tema za tenis, nego za sve osim za tenis, to je tema za offovanje i prosto ne mogu da verujem da to jos nisi shvatila.
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Pravo pitanje je zasto ne bi ovo obrisali?Tako mi radimo...
                    Pravi odgovor bi bio--sta mislite o ovome sto Srdjan radi i o potezu SK-a/

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Tadbas nije tema za tenis, nego za sve osim za tenis, to je tema za offovanje i prosto ne mogu da verujem da to jos nisi shvatila.
                      Nisam jos sgvatila, jer se i tu samo o tenisu pise.A mene ipak mnogo vise interesuje motogp.

                      Comment


                      • Srdjan kao i uvijek radi velike stvari,covjek je hodajuca legenda,nevjerovatna posvecenost poslu.On i Aca su ubitacan tandem sto se Moto GPa tice,a svakako mu treba odati priznanje sto ima vremena i za forum i za kontakt sa gledaocima.Car.



                        Nego si napisala ako ga ne obrisemo,pa ne znam sto bi ga brisali?Nevermind,cak cemo ga i citirati,da bude i na ovoj strani.

                        Originally posted by vesna8.11 View Post
                        Srdjan Erceg
                        Super Moderator

                        Join Date:
                        Aug 2009
                        Posts:
                        243
                        Ciao svima

                        Ne stižemo sve da pratimo, ali smo danas bili baš uzbuđeni. Tobi Mudi i ekipa nas spominju u prenosu, tvituju o nama...nestvarno. Zoran Milutinović Tzok - kralj Muđela. Hvala, Tzok. Malo smo se i pogubili oko svega, jer toliko jurimo da sve stignemo da više ne znamo gde smo krenuli. A Mudi i Rajder - no comment. Stali da pričaju sa nama o Đokoviću, skočili da promovišu video i ko ga je napravio. Dorna je trebalo da stavi credits Sport Klub Serbia (Zoran Milutinović), ali greškom nije, pa su nas podržale starije i iskusnije kolege da se skrene pažnja na to ko je šta uradio.

                        Sutra će biti sjajan dan. Već je krenulo ludilo oko staze. Ozbiljno ludilo. Pijani, glasni navijači na okolnim brdima; kamp prikolice; roštilji. Jedna ekipa sprema V8 motor da pokrene vazdušnu trubu... Lokalno tamičenje u pravljenju buke. Edvards reče da je ovo Superbol MotoGP-a. Imamo intervju sa njime, mada su pre kratki razgovori, nego pravi intervjui. Nema vremena. Smit i Di Meljo se nisu pojavili na razgovoru, ali generalno nije zbog nas ili nekog posebnog razloga, prosto su umorni. Markez sjajan momak. Zarko daleko ozbiljnije izgleda uživo. Mislim da mu samo treba pobeda i biće neviđeno dobar.

                        Inače, svi puše cigarete na sve strane. Kao da nije zabranjeno reklamiranje cigareta. A Dukati jedini ima pepeljar unutar njihovog prostora i naravno dozvoljeno je pušenje. Idemo da spavamo, pa na posao u šest ujutro


                        Jednostavno moram da vam pokazem sta rade Srdjan Erceg i ekipa, koji sa lica mesta izvestavaju o trkama.
                        I svaki dan nam se javlja.Najbolji komentator u Srbiji, definitivno.

                        P.S. Administratori neka ovo ostave malo, a posle mogu i da obrisu.
                        sigpic

                        Comment


                        • I meni se isto brisu postovi,Vladan je najgori samo brise, prije tri dana sam imao sigurno 15 000 postova
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                            I meni se isto brisu postovi,Vladan je najgori samo brise, prije tri dana sam imao sigurno 15 000 postova
                            Mi njemu kazemo da ne brise, ali ne vredi, on kad krene, ne zna da stane
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Covek je hodajuci post eraser
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                                I meni se isto brisu postovi,Vladan je najgori samo brise, prije tri dana sam imao sigurno 15 000 postova
                                Izgleda da sam bas bio vrijedan ovih dana
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X