Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nadjoh ovakav smajli, je l' dobar ili da trazim dalje?
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Dalje

      Comment


      • Ovaj?
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Ovaj?
          Ubaci oba
          Jedan je Obradovic Zarko!

          Comment


          • Tacno tako,a meni je bolji prvi
            sigpic

            Comment


            • Zasto Vladanu sad pise forum resident, a ne vise admin?

              Comment


              • Originally posted by majabl View Post
                Zasto Vladanu sad pise forum resident, a ne vise admin?
                Bas sam i ja to hteo sada da pitam.Sta se desilo?
                Jedan je Obradovic Zarko!

                Comment


                • Originally posted by AcaGrobar
                  Mi pravi Novakovi fanovi to nikada nismo ni rekli.Napaljene klince koji prate tenis od pre 2 meseca a misle da su popili svu pamet ovog sveta ne racunam u Noletove fanove.
                  Zreo si da postanes admin

                  Comment


                  • ubacena su oba

                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by BOKI1969 View Post
                      Zreo si da postanes admin
                      A jel tebi to smeta malo,a?
                      Jedan je Obradovic Zarko!

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        ubacena su oba

                        Hvala draga damo...
                        Jedan je Obradovic Zarko!

                        Comment


                        • Originally posted by AcaGrobar View Post
                          A jel tebi to smeta malo,a?
                          Nimalo, ali sa takvim stavom ovo ce postati zatvoreni forum klub sa 5-6 admina istog misljenja, ako imas taj afinitet samo izvoli, ja nikad

                          Comment


                          • Originally posted by BOKI1969 View Post
                            Nimalo, ali sa takvim stavom ovo ce postati zatvoreni forum klub sa 5-6 admina istog misljenja, ako imas taj afinitet samo izvoli, ja nikad
                            Burazeru,ne trazim da imas isto misljenje kao ja,ali budimo realni malo...
                            Jedan je Obradovic Zarko!

                            Comment


                            • Originally posted by AcaGrobar View Post
                              Burazeru,ne trazim da imas isto misljenje kao ja,ali budimo realni malo...
                              Sta je to realno je veoma rastegljiv pojam narocito kod navijaca, meni se bas dopada navijacki kolorit i to naginjanje vode na svoju vodenicu pa nece omiljenim teniserima pasti kruna sa glave ako napisemo nesto negativno o njima ili manje realno nije to nista lose cak potice na razmisljanje i razbija monotoniju

                              Comment


                              • Originally posted by BOKI1969 View Post
                                Sta je to realno je veoma rastegljiv pojam narocito kod navijaca, meni se bas dopada navijacki kolorit i to naginjanje vode na svoju vodenicu pa nece omiljenim teniserima pasti kruna sa glave ako napisemo nesto negativno o njima ili manje realno nije to nista lose cak potice na razmisljanje i razbija monotoniju
                                Apsolutno, kako nam neke drage osobe govore, ako nam se ne svidja, nemoramo da komentarisemo, mogli bi to i sami da primenjuju...

                                Comment

                                Working...
                                X