Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Ja bas na isti ovakav nacin dozivljavam ovu seriju... jbt serija nema nikakve dinamike

    Comment


    • Originally posted by M_G_S View Post
      Moze li mi ko pojasniti zasto sam povjerovao Bokijubg i bacio niz rijeku dragocijene sekunde svog manje dragocjenog zivota?!
      curiosity killed the cat..
      Originally posted by gokara
      Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

      Comment


      • Originally posted by M_G_S View Post
        Moze li mi ko pojasniti zasto sam povjerovao Bokijubg i bacio niz rijeku dragocijene sekunde svog manje dragocjenog zivota?!
        Zato sto si crnac.
        Jedan je Obradovic Zarko!

        Comment


        • Originally posted by Prototype View Post
          Ja bas na isti ovakav nacin dozivljavam ovu seriju... jbt serija nema nikakve dinamike
          To ti je moj dijecko, kako bi rekao jedan moj poznanik, bogohuljenje. Vremenom su komercijalizovali seriju, ne bi li vise ljudi pocelo da gleda, i tako prave postovaoce malo izritirali, ali bit je i dalje tu... A hoce li se ovaj spandjati sa onim, ko je smrtno bolestan, ko se drogira, ..., te gluposti me nimalo ne interesiraju...
          ps. I Repsol Honda je mnogo bolji motor, kad je Haus vozi, a ne percepcija i poimanje svijeta oko sebe, nakon sto se pazljivo isprati lik uncle Grega...

          Comment


          • Originally posted by M_G_S View Post
            Moze li mi ko pojasniti zasto sam povjerovao Bokijubg i bacio niz rijeku dragocijene sekunde svog manje dragocjenog zivota?!
            E vidis to se ja pitam svaki dan, kad moram da citam tvoje postove, a ti makar imas izbor, kad vidis da sam ja postovala, a ti preskoci.
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by M_G_S View Post
              To ti je moj dijecko, kako bi rekao jedan moj poznanik, bogohuljenje. Vremenom su komercijalizovali seriju, ne bi li vise ljudi pocelo da gleda, i tako prave postovaoce malo izritirali, ali bit je i dalje tu... A hoce li se ovaj spandjati sa onim, ko je smrtno bolestan, ko se drogira, ..., te gluposti me nimalo ne interesiraju...
              ps. I Repsol Honda je mnogo bolji motor, kad je Haus vozi, a ne percepcija i poimanje svijeta oko sebe, nakon sto se pazljivo isprati lik uncle Grega...
              Ma svaka serija je neka fikcija i ako nema neke interesatne stvari u seriji koja te vuce da gledas epizodu za epizodom sa istim zarom onda jednostavno serija nije dobra. E sad ukusi su razliciti. Ne volim kad se glavni lik toliko "favorizuje" kad se sve vrti oko jednog lika. Mada u mom slucaju sve se svodi na to da ja bas i ne volim serije koje imaju ikakve veze sa bolnicom xD Ranije sam pratio na tv-u ER i to onako povrsno.

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                E vidis to se ja pitam svaki dan, kad moram da citam tvoje postove, a ti makar imas izbor, kad vidis da sam ja postovala, a ti preskoci.
                Mislis na ignore? Ne, ne. Svacije se misljenje treba saslusati, procitati, ..., i.e. jednostavno dati sansu tome koji zeli da se izrazi. Ali ipak pripaziti. Pisana rijec traje duze od izgovorene.

                Comment


                • Originally posted by M_G_S View Post
                  Mislis na ignore? Ne, ne. Svacije se misljenje treba saslusati, procitati, ..., i.e. jednostavno dati sansu tome koji zeli da se izrazi. Ali ipak pripaziti. Pisana rijec traje duze od izgovorene.
                  Ne mora znaciti,recimo ona je admin i obrise ti post tako da tvoja pisana rijec traje par sekundi
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • MGS poceo si da citas postove forumasica,pa sto ne kazes
                    sigpic

                    Comment


                    • Vi znate Vladane da ja podrzavam parlamentarnost i demokratsko izrazavanje svojih stavova. Takodje smatram da zenski rod, ma koliko bio "drugaciji", zasluzuje neki vid ravnopravnosti...

                      @AK47 Potpuno si u pravu, ali ipak je tih nekoliko sekundi, koliko bi trajali moji eye-opener postovi, duze od izgovaranja istih! Ne pisem ja bilo sta sto se ne moze empirijski i pozitivnom dedukcijom dokazati.

                      Comment


                      • Ja tebi MGS moram da odam veliko priznanje.Fenomenalno obavljas ulogu internet-trola.
                        Jedan je Obradovic Zarko!

                        Comment


                        • Ova druga je dobra .

                          http://blejac.com/originalne-ikea-reklame/

                          Comment


                          • Originally posted by Panchev9 View Post
                            O maj Gade, rece cika Sojic!!! Carevi!

                            Evo nesto o trolovima...



                            A ovako ce zavrsiti svi trolovi...



                            Dobre su im ove lubenice umesto glava...

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Na kom to faksu?
                              Ja kad sam upisivala moj faks, prijemni nije bio uopste naivan i niko nije znao sta ce da nam daju.
                              Originally posted by jagodica View Post
                              isti slučaj..a da ne pričam da se prijavilo 150 ljudi,a primalo se 30..
                              čini mi se da sam se više obradovala kad sam videla sam polozila prijemni nego kad sam završila faks..
                              Takođe isti slučaj i uopšte mi nije jasno o čemu to ovi ostali...


                              Primetila sam da mnogi ne znaju razliku između JER i JE L', tj. JE LI!
                              Ko ima problem, neka pita, nije sramota, ali ono pisanje jeste. ;)
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Aaaa, zna li neko kako ja da popravim wireless?

                                Comment

                                Working...
                                X