Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://vukajlija.com/kako-usreciti-zenu/72065

    Comment




    • E pa moje drage forumske dame,taj sam!
      Jedan je Obradovic Zarko!

      Comment


      • Originally posted by Indigo View Post
        A tek prijemni za faks.....isto presmesno.....dobijes sva pitanja.....nedelju do 10-ak dana ucis i uzmes 60/60....ne znam uopste sto je to potrebno za srednju jer ubijaju sa tim rang listama i glupostima....
        Na kom to faksu?
        Ja kad sam upisivala moj faks, prijemni nije bio uopste naivan i niko nije znao sta ce da nam daju.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Nije ni kod mene u BL, bilo je potesko...
          A u Sloveniji nema prijemnog, oni imaju nacionalnu maturu (koja je veoooma teska) i to mi se cini najbolja opcija... i onda se na osnovu ocjene na toj maturi i ocjena iz 3. i 4. razreda srednje skole upisuje... ;)

          Comment


          • Nema ni u CG prijemnih,drago mi je sto je ta glupost ukinuta.Kao i vojska
            sigpic

            Comment


            • Ja bih iskreno volio prijemni za srednje skole,posto u ovim prigradskim skolama svi imaju 5.0 prosjek,a mi u gradu nemamo,i tako sam bio na listi na upisu svog razreda bio 20.na spisku,a ispred mene su bili ljudi koji nisu imali knjige ni sveske cijelo skolovanje,a naravno imali su 5.0,i zato bolje da se vidi ko zna,i to ce da se nagradi
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Malo sam van vaše rasprave, kao što i umem , ali koristim priliku mandi da poželim srećan povratak avataru svom i potpisu... nisam imala prilike do sada.
                Pazi šta radiš od sada.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Malo sam van vaše rasprave, kao što i umem , ali koristim priliku mandi da poželim srećan povratak avataru svom i potpisu... nisam imala prilike do sada.
                  Pazi šta radiš od sada.
                  Necu se vise kladiti,to je sigurno
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Ja za spremam matu za FON i nije nimalo naivno

                    Comment


                    • Ja se spremam za Masinac, to vec jeste naivno!

                      Comment


                      • kako je dobro

                        http://vukajlija.com/dr-haus/378852
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by manda View Post
                          Ja bih iskreno volio prijemni za srednje skole,posto u ovim prigradskim skolama svi imaju 5.0 prosjek,a mi u gradu nemamo,i tako sam bio na listi na upisu svog razreda bio 20.na spisku,a ispred mene su bili ljudi koji nisu imali knjige ni sveske cijelo skolovanje,a naravno imali su 5.0,i zato bolje da se vidi ko zna,i to ce da se nagradi
                          u ovim nasim drzavama ne moze normalno da funkcionise ni jedno ni drugo.Je*i ga,sve pokvarimo!
                          Jedan je Obradovic Zarko!

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Na kom to faksu?
                            Ja kad sam upisivala moj faks, prijemni nije bio uopste naivan i niko nije znao sta ce da nam daju.
                            isti slučaj..a da ne pričam da se prijavilo 150 ljudi,a primalo se 30..
                            čini mi se da sam se više obradovala kad sam videla sam polozila prijemni nego kad sam završila faks..
                            Originally posted by gokara
                            Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              ovo ce ti se svideti
                              http://vukajlija.com/zabava/posteri/77558

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Moze li mi ko pojasniti zasto sam povjerovao Bokijubg i bacio niz rijeku dragocijene sekunde svog manje dragocjenog zivota?!

                                Comment

                                Working...
                                X