Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Velikim slovom je Kanski festival, to je zvanicno ime festivala... ;)
    A vi koji se bunite sto Bojana i jos neki postavljaju clanke na engleskom jeziku, a istovremeno pisete cirilicu mi niste nikako jasni...

    Comment


    • Samo neka postavljaju na engleskom,brze ce nauciti...

      Comment


      • Ih, samo kad se setim svog polaganja prijemnog, kad sam videla da sam srpski polozila i to sa lepim brojem poena, svanulo mi je
        matematika nikad nije bila problem, a mogu da zamislim koliko je to lako sad kad imas zbirku odakle ti 100% dolaze pitanja...
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by Dacha View Post
          Ljudi,jel se pise kanski festival veliko ili malo?Naravno u sred recenice,ne na pocetku..

          Znachi na primer sinoc je odrzan kanski festival..Jel k ide veliko ili malo?
          Veliko K ;)
          Everything you want is on the other side of fear.

          Comment


          • Nisu nama 100%,nego 50% nepoznatih,a onih 50% poznatih su debilni zadaci koje bi svako dete trebalo da resi
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

            Comment


            • Pa dovoljno, 50% poznatih, 50% presmesnih
              A mi nismo imali pojma sta ce da nas strefi na prijemnom, bilo je definitivno mnogo teze.
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Mi nismo ni imali prijemni za upis u srednju skolu...

                Comment


                • Originally posted by majabl View Post
                  Mi nismo ni imali prijemni za upis u srednju skolu...
                  Ni u Jugoslaviji nije postojao taj prijemni koliko ja znam,pa sta je falilo ljudima?Nista.Taj prijemni je obicno sviranje ku*cu,svaka budala moze da nauci i upise se gde hoce.Bolje da se upisuje po uspehu kao pre sto je bilo.Problem je sto mi Srbi uvek moramo da se pravimo pametni...
                  Jedan je Obradovic Zarko!

                  Comment


                  • Originally posted by AcaGrobar View Post
                    Ni u Jugoslaviji nije postojao taj prijemni koliko ja znam,pa sta je falilo ljudima?Nista.Taj prijemni je obicno sviranje ku*cu,svaka budala moze da nauci i upise se gde hoce.Bolje da se upisuje po uspehu kao pre sto je bilo.Problem je sto mi Srbi uvek moramo da se pravimo pametni...
                    Cune, lako je tebi sa "glasom"' od rodjenja.
                    Prijemni je mogucnost da "raja" znanjem izabere sta zeli.

                    Comment


                    • Originally posted by Panchev9 View Post
                      Cune, lako je tebi sa "glasom"' od rodjenja.
                      Prijemni je mogucnost da "raja" znanjem izabere sta zeli.
                      Pa dobro Tozo,pusti ti nas sad,mi smo posebni. Nema to nikakve veze sa znanjem.Prijemni je cisto bubanje.U svim normalnim zemljama se upisuje u srednje skole po uspehu,samo kod nas ima taj prijemni...
                      Jedan je Obradovic Zarko!

                      Comment


                      • Originally posted by AcaGrobar View Post
                        Pa dobro Tozo,pusti ti nas sad,mi smo posebni. Nema to nikakve veze sa znanjem.Prijemni je cisto bubanje.U svim normalnim zemljama se upisuje u srednje skole po uspehu,samo kod nas ima taj prijemni...
                        Prednost prijemnog je po meni sto je on dobar ispit sa kojim se susrece osmak. Mislim da je to prvi ozbiljan test( da se savlada trema, strah, da postoji i sutra a ne samo danas...).
                        Prednost nemanja istog ( po meni veca), jeste sto bi se samo sabiranje uspeha, imali za rezultat da oni koji su bili "dobri"u klupama, imaju prednost pri upisivanju.

                        Nadam se da sam "tamo"odgovorio, posto sam komp laik?!

                        Comment


                        • A tek prijemni za faks.....isto presmesno.....dobijes sva pitanja.....nedelju do 10-ak dana ucis i uzmes 60/60....ne znam uopste sto je to potrebno za srednju jer ubijaju sa tim rang listama i glupostima....
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Originally posted by Panchev9 View Post
                            Prednost prijemnog je po meni sto je on dobar ispit sa kojim se susrece osmak. Mislim da je to prvi ozbiljan test( da se savlada trema, strah, da postoji i sutra a ne samo danas...).
                            Prednost nemanja istog ( po meni veca), jeste sto bi se samo sabiranje uspeha, imali za rezultat da oni koji su bili "dobri"u klupama, imaju prednost pri upisivanju.

                            Nadam se da sam "tamo"odgovorio, posto sam komp laik?!
                            Pa normalno da je veca prednost kad nema prijemnog. bez zezanja.Ja nikada nisam nesto preterano ucio,niti premalo.Bio sam sasvim solidan,ali sam morao da radim prijemni da bih upisao ono sto ja zelim.Naravno,ima i onih koje je bolelo d*pe za skolu,ali su nabubali prijemni i MOZDA uzeli mesto nekome ko se mucio svih godina. ;) Znam takve primere.
                            Jedan je Obradovic Zarko!

                            Comment


                            • Sto se prijemnog tice tu moraju i roditelji i djeca da se ukljuce.Roditelji i ako dijete ne prodje morali bi da kazu pa sta ima veze,ti si nas,isto te volimo,a ne da mu se dere i da trazi zitki prut.Opet dijete ako padne,a i drug ili drugalica mu isto nisu polozili ne treba da govori roditeljima,pa pogledaj Janka ili Dusicu.Roditelju se to nece svidjeti jer je normalno da ce reci ma ne intersuju me oni,nije meni bolje sto su oni pali,mene samo ti zanimas.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Sto se prijemnog tice tu moraju i roditelji i djeca da se ukljuce.Roditelji i ako dijete ne prodje morali bi da kazu pa sta ima veze,ti si nas,isto te volimo,a ne da mu se dere i da trazi zitki prut.Opet dijete ako padne,a i drug ili drugalica mu isto nisu polozili ne treba da govori roditeljima,pa pogledaj Janka ili Dusicu.Roditelju se to nece svidjeti jer je normalno da ce reci ma ne intersuju me oni,nije meni bolje sto su oni pali,mene samo ti zanimas.
                                Poeta od coveka

                                Comment

                                Working...
                                X