Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by majabl View Post
    Hehe, pa dobro, ak i cw rijetko kad stavljaju smajlije kad se sale ili kad su ironicni, na to smo navikli, ali ti ih stavljas...
    ja sam popamtila ove kodove i sad nemam problema sa smajlicima...
    Pa lako je Majo zapamtiti kodove kad nemas pametnija posla .;)





    Jedan je Obradovic Zarko!

    Comment


    • Originally posted by AcaGrobar View Post
      Pa lako je Majo zapamtiti kodove kad nemas pametnija posla .;)



      Pennant je pre 2g otisao u Saragosu. Sledece zime prelazi u Stoke.
      Medjutim, posle 5 meseci dobija poziv od prethodnog kluba da je zaboravio svoj Porsche na metro stanici (sa milion kazni) ?! I to sa kljucevima u bravi!
      Covek se nije prvo setio o kom autumobilu je rec. Potom je samo prebacio "specijalnu" tablicu na trenutni automobil.
      Mosh biliv..

      Comment


      • Originally posted by Panchev9 View Post
        Pennant je pre 2g otisao u Saragosu. Sledece zime prelazi u Stoke.
        Medjutim, posle 5 meseci dobija poziv od prethodnog kluba da je zaboravio svoj Porsche na metro stanici (sa milion kazni) ?! I to sa kljucevima u bravi!
        Covek se nije prvo setio o kom autumobilu je rec. Potom je samo prebacio "specijalnu" tablicu na trenutni automobil.
        Mosh biliv..
        Marmun! Takvi ljudi po meni nisu nikakvi sportisti.
        Jedan je Obradovic Zarko!

        Comment


        • Originally posted by AcaGrobar View Post
          Marmun! Takvi ljudi po meni nisu nikakvi sportisti.
          Hehe.
          Bas tako.

          Comment


          • Imao je on jos svakakvih ispada. Najjace je bilo kada je pijan udario u panderu kolima. Kada su mu policajci trazili da se identifikuje, predstavio se kao Ashley Cole

            Comment


            • Originally posted by zdravkelja View Post
              Imao je on jos svakakvih ispada. Najjace je bilo kada je pijan udario u panderu kolima. Kada su mu policajci trazili da se identifikuje, predstavio se kao Ashley Cole

              Comment


              • http://www.demotivacija.mk/bolje-da-ljulja...-9338.html

                Comment


                • Originally posted by zdravkelja View Post
                  Imao je on jos svakakvih ispada. Najjace je bilo kada je pijan udario u panderu kolima. Kada su mu policajci trazili da se identifikuje, predstavio se kao Ashley Cole

                  Nisam to cuo.
                  Verovatno kada je Cole presao u plavce.

                  Comment


                  • Originally posted by Duka
                    Bojana,super sto ti kontas engleski ali kojim pitanjima..ja recimo sam razumio..ali mnogi mozda ne kapiraju bas engleski toliko;)
                    Pa kad je neki drugi jezik ja se stvarno trudim da prevedem, ali engleski se valjda podrazumeva da svi znaju.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • ma daj...bas svi znaju engleski hahah a joj ..pa dobro, poznajes neke koji znaju ali valjda ne znaju svi ..ipak je to strani jezik.
                      Last edited by Duka; 23-06-11, 10:11.


                      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • Ево на пример ја имам тројку из енглеског а појма немам. Знам нешто основно, али чим склопе више од две реченице, то нема силе да преведем
                        Arise, Serbia!
                        You fell asleep long ago,
                        And have lain in the dark.
                        Now wake up
                        And rouse the Serbs!


                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Uros94 View Post
                          Ево на пример ја имам тројку из енглеског а појма немам. Знам нешто основно, али чим склопе више од две реченице, то нема силе да преведем
                          eto...o tome govorim..mnogi ne znaju kad se pricha rashiri...ok nesto...ali ono .


                          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                          sigpic

                          Comment


                          • Pa ovo vam je onda odlicna vezba da ga naucite.
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Ljudi,jel se pise kanski festival veliko ili malo?Naravno u sred recenice,ne na pocetku..

                              Znachi na primer sinoc je odrzan kanski festival..Jel k ide veliko ili malo?
                              sigpic
                              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                              Comment



                              • ODVRATNO...!!!
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X