Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Panchev9 View Post
    Nije bitno.
    Nece mi znaciti.
    Steta je da propustas( posto te smatram za ljubitelja tenisa).
    Uzdravlje
    Pa po meni je veci ljubitelj tenisa onaj koji prati i 'male' meceve, nego onaj ko prati samo Feda, Djokovica i Nadala, ali to je samo moje misljenje.
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by Panchev9 View Post
      Zato sto iz nekog razloga( nije teniski) ne gledas Novaka kada on igra najbolji tenis ikada.
      Nije u pitanju Bozoljac i sl.
      Faith no more

      Zasto ti ne gledas svaki Federerov mec kada je on jedan od najboljih igraca svih vremena?!

      Comment


      • Ja ne gledam Nadala,Federera i Murraya jer ne navijam za njih.Sam sebi bi opalio samarcinu kad bih gledao njihove meceve.Kakav bi ja to Novakov navijac bio kad bih gledao njihove meceve?Slab.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Ja ne gledam Nadala,Federera i Murraya jer ne navijam za njih.Sam sebi bi opalio samarcinu kad bih gledao njihove meceve.Kakav bi ja to Novakov navijac bio kad bih gledao njihove meceve?Slab.
          Ne slab,nikakav,neces valjda uzivati u majstorijama ostalih,pa nisi lud!?
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Pa po meni je veci ljubitelj tenisa onaj koji prati i 'male' meceve, nego onaj ko prati samo Feda, Djokovica i Nadala, ali to je samo moje misljenje.
            Ovde se slazem.

            majabl
            Uvek pogledam ako sam u mogucnosti. Sad ovoliko piskaram jer nema net prenosa iz Londona.

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Ja ne gledam Nadala,Federera i Murraya jer ne navijam za njih.Sam sebi bi opalio samarcinu kad bih gledao njihove meceve.Kakav bi ja to Novakov navijac bio kad bih gledao njihove meceve?Slab.
              Vladane, poenta uopste nije bila u tome...
              I ti sam si juce gledao neke meceve u kojima nisu igrali favoriti i za to vrijeme nisi gledao meceve top igraca, u tome je poenta... ;)
              Naravno da cemo svi gledati zanimljive meceve i kad igraju igraci koje najmanje volimo ( i ja cu gledati i Klemona i Berdiha i Soderlinga), ali da moramo da gledamo sve njihove meceve, i kad znamo da ce "rasturiti" protivnika, a istovremeno se igraju mnogo zanimljiviji mecevi... nema logike...

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Ne slab,nikakav,neces valjda uzivati u majstorijama ostalih,pa nisi lud!?
                Kakvim majstorijama?Ne priznajem ja to,samo Novak izvodi majstorije,ostali veze nemaju.
                Originally posted by majabl View Post
                Vladane, poenta uopste nije bila u tome...
                I ti sam si juce gledao neke meceve u kojima nisu igrali favoriti i za to vrijeme nisi gledao meceve top igraca, u tome je poenta... ;)
                Naravno da cemo svi gledati zanimljive meceve i kad igraju igraci koje najmanje volimo ( i ja cu gledati i Klemona i Berdiha i Soderlinga), ali da moramo da gledamo sve njihove meceve, i kad znamo da ce "rasturiti" protivnika, a istovremeno se igraju mnogo zanimljiviji mecevi... nema logike...
                Majo salimo se malo
                Ja volim prva kola Slama zbog Kendricka,Franka,Mullera i bas mi je krivo sto nisam mogao da pratim Haas-Muller prvog dana.Novak je juce igrao pa sam na TVu drzao njega,a na kompu Blakea i vise pratio Blakea jer je posle prvog brejka bilo jasno da je Jeremy daleko od ozbiljnog protivnika za Novaka.Da je bar drzao loptu u igri,ali nije mogao ni toliko.Feda nisam ni gledao,zbog Stepanek-Verdasco
                sigpic

                Comment


                • Kad je hunor , onda je super, kada je ironija, onda je bezveze.

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Majo salimo se malo
                    Stavi smajli kad se salis.
                    Vidis da nam je Bojana ubacila i nove smajlice...

                    Comment


                    • Originally posted by majabl View Post
                      Stavi smajli kad se salis.
                      Vidis da nam je Bojana ubacila i nove smajlice...
                      Kad ih AK bude stavljao onda cu i ja
                      Ma kakvi novi smajlici kad ih ne vidim
                      sigpic

                      Comment


                      • Ja licno volim pogledati i MUrray-a, Delpa, Kohlija, Browna......i mnoge druge.....
                        Nego Bojana reci ti meni za koga ces ti navijati kada Fed ode u penziju? sto ce se desiti neki kazu sledec godine....
                        Jel vec imas nekog favorita? Dimitrov-baby Fed?
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Kad ih AK bude stavljao onda cu i ja
                          Ma kakvi novi smajlici kad ih ne vidim
                          Nume siroma...
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Originally posted by Indigo View Post
                            Ja licno volim pogledati i MUrray-a, Delpa, Kohlija, Browna......i mnoge druge.....
                            Nego Bojana reci ti meni za koga ces ti navijati kada Fed ode u penziju? sto ce se desiti neki kazu sledec godine....
                            Jel vec imas nekog favorita? Dimitrov-baby Fed?
                            A sto se, jednom za svagda, ne okanete njegovog penzionisanja dok sam ne kaze (a to ce bas biti sledece godine, lud je)

                            Bas ti neki znaju kad ce on u penziju
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • Dimitrov je smesan. :P

                              Realno, ja ni Federera ne gledam kad znam da ce da zgazi nekoga... Obicno i ne gledam njegova prva 3 kola na GS-u osim ako igra sa nekim malo boljim protivnikom...

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Kad ih AK bude stavljao onda cu i ja
                                Ma kakvi novi smajlici kad ih ne vidim
                                Hehe, pa dobro, ak i cw rijetko kad stavljaju smajlije kad se sale ili kad su ironicni, na to smo navikli, ali ti ih stavljas...
                                ja sam popamtila ove kodove i sad nemam problema sa smajlicima...

                                Comment

                                Working...
                                X