Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Pogresan ti je utisak, imao je on toliko velikih pobeda da taj mec ne moze da bude ni u top 10.
    Kazem, ne mogu da se otmem utisku.
    Nekako se stvorila euforija. Iako izgubi u finalu.

    Milsim da je sigurno jedan od najboljih njegovih meceva zadnjih nekoliko godina.

    Comment


    • Originally posted by Ljuba90 View Post
      Ja sam jedino i gledao tri najstarija dela,oni su neprevazidjeni...ova tri nova ni ne planiram da gledam
      Ja sam morala da ih odgledam, ali realno osim 3. dela gde se vidi kako je Anakin postao Dart Vejder, iako to mozes odmah da pretpostavis, sve ostalo je prosecno.
      Ali 3 dela koja su prvo snimljena su neprevazidjena
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by Vanja #66 View Post
        Kazem ti Bojana da stavis ove SW smajlije, vidis da su pun pogodak!!! Ko nije lud za SW, taj nije normalan!



        EDIT: Koliko dobro izgledaju, prava mala armija... Ratovi Klonova HAHAHAHAHA
        Javlja se nenormalan. Nikad me nisu privlacili "macevaoci".

        Comment


        • Mozda se nekad i nakanim da ih gledam,ali u principu ne volim filmove koji se prave iskljucivo zbog profita ;)

          Yoda legenda

          Comment


          • Panchev
            mozda jednom i shvatis
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Panchev
              mozda jednom i shvatis
              Mozda i Ti?
              Jeste da sam preko shale govorio, ali ima puno istine.
              Ma mogu da znam sta ce Federer da kaze a ne otvori usta.

              Jesi li uzivala juce gledajuci Novaka? Jeste da je Chardy sivonja, ali bilo je lepo.

              Comment


              • Nisam gledala Djokovica, na SK5 je isao Blejk-Bagdatis, to je bilo mnogo zanimljivije, a ja ionako Djokovica gledam samo kad moram
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Panchev
                  mozda jednom i shvatis
                  Nisi valjda i to stavila, cekaj da vidim... Nisi, steta, preveliki je za smajlija... Ali zato imamo

                  Slazem se za diskusiju o filmovima, Epizode 4, 5, 6 su zakon, a ni 3 nije losa. Prva dva su nekako napravljeni da bi se upotpunila prica, nije to lose odradjeno, ali nije ni nesto posebno...

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Nevezano za Djokovica i Federera,koliko ja volim Star Wars, to stvarno nije normalno


                    May the force be with you dear admin
                    Jedan je Obradovic Zarko!

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Nisam gledala Djokovica, na SK5 je isao Blejk-Bagdatis, to je bilo mnogo zanimljivije, a ja ionako Djokovica gledam samo kad moram
                      Eto iskre neiskrenosti. Uf kako receno i slozeno. Evo sedim, 5.;)
                      Veliki minus za nekoga ko prati tenis.
                      Propustati gledati Novaka u ovakvoj formi je nerazumljivo.
                      Blejk-Bagdatis: da, ali u snimku posle Novaka.

                      Comment


                      • Zasto da gledam Djokovica, kad znam da se Sardi raspada i da tu nece biti ozbiljnog tenisa, a na drugom kanalu se Blejk vraca posle 2:0 u setovima i bas je bio dobar tenis.
                        A zasto mislis neiskrenosti? Ja ozbiljno gledam njega samo kad moram, i njega i Nadala
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Zasto da gledam Djokovica, kad znam da se Sardi raspada i da tu nece biti ozbiljnog tenisa, a na drugom kanalu se Blejk vraca posle 2:0 u setovima i bas je bio dobar tenis.
                          A zasto mislis neiskrenosti? Ja ozbiljno gledam njega samo kad moram, i njega i Nadala
                          Faith no more.

                          Comment


                          • Slazem se, Djokovicev mec juce je bio ocajan, bez obzira na to sto je Djokovic odigrao fantasticno... Za dobar tenis su potrebna 2 igraca, ne moze samo jedan uciniti mec zanimljivim... Isto vazi i za mec Kukuskin - Federer (sto se tice mojih ocekivanja od meca...), s tim sto je 1. set, kako cujem, bio nesto bolji i neizvjesniji...
                            Ja ovih dana nemam vremena da pazljivo pratim tenis, upaljen mi je tv, pa malo gledam meceve koje prenose SK ili b92, jer ne mogu gledati stream, pa gledam kako favoriti mlate autsajdere... u nadi da ce neko napraviti iznenadjenje...

                            Comment


                            • Originally posted by majabl View Post
                              Slazem se, Djokovicev mec juce je bio ocajan, bez obzira na to sto je Djokovic odigrao fantasticno... Za dobar tenis su potrebna 2 igraca, ne moze samo jedan uciniti mec zanimljivim... Isto vazi i za mec Kukuskin - Federer (sto se tice mojih ocekivanja od meca...), s tim sto je 1. set, kako cujem, bio nesto bolji i neizvjesniji...
                              Ja ovih dana nemam vremena da pazljivo pratim tenis, upaljen mi je tv, pa malo gledam meceve koje prenose SK ili b92, jer ne mogu gledati stream, pa gledam kako favoriti mlate autsajdere... u nadi da ce neko napraviti iznenadjenje...
                              Epa vidis, nama Novakovim fanovima je bio odlican mec, pre svega zato sto je Novak odigrao zastrasujuce, i tebi bi sjajan mec bio da si videla Delpa da crta po terenu

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Zasto da gledam Djokovica, kad znam da se Sardi raspada i da tu nece biti ozbiljnog tenisa, a na drugom kanalu se Blejk vraca posle 2:0 u setovima i bas je bio dobar tenis.
                                A zasto mislis neiskrenosti? Ja ozbiljno gledam njega samo kad moram, i njega i Nadala
                                Sram te bilo kakav si ti ljubitelj tenisa,kada Nadala gledas samo kada si primorana,a i ove meceve koje gledas pretpostavljam da ti se ne svidjaju jer se ne odvijaju kako ti prizeljkujes
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X