Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Indigo View Post


    IDe li jos neko iz Novog Sada na ovo?
    Kakva je ovo debilana?
    Jedan je Obradovic Zarko!

    Comment


    • To ti je novi pokret....bacas se i ne mislis na nista drugo....
      Bice sada i dosta devojaka, prosli put nije bilo
      Nije huliganski nego harbasserski ;)
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment



      • Ajde da vas vidim......Xaxax koja fora....
        PS: samo iskosite oci ko Kinezi....
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Originally posted by Indigo View Post
          To ti je novi pokret....bacas se i ne mislis na nista drugo....
          Bice sada i dosta devojaka, prosli put nije bilo
          Nije huliganski nego harbasserski ;)
          Nije to lose za mrsavljenje.
          Jedan je Obradovic Zarko!

          Comment


          • @ Indigo

            Dobra fora!
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by Indigo View Post

              Ajde da vas vidim......Xaxax koja fora....
              PS: samo iskosite oci ko Kinezi....
              Pa od ovoga bas "odu" oci..

              Comment


              • Ipak mislim da je sargarepa ZAKON!

                Comment


                • Tozo perverznjaku stari!
                  Jedan je Obradovic Zarko!

                  Comment


                  • Originally posted by AcaGrobar View Post
                    Tozo perverznjaku stari!
                    Cune, bradica nesto "skriva".

                    Comment


                    • Kako ih navlaci lik...

                      Comment


                      • Da ne bude dzabaluk prebacivanje iz Wimbledon sekcije u tadbas ;).
                        Izgleda da je stvarno : Dragana i "tacka".
                        Nisam bas u tom drustvo, ali ajde de..

                        http://www.netauto.rs/magazin33/inde...=57&Itemid=149

                        Comment


                        • EVo ko ima zelju da se istripuje kao ja....

                          Titan-Titanic

                          1898 Americki pisac naucnih fantazija Morgan Robertson objavio je novelu pod nazivom Titan. U noveli je opisao potop putnickog broda koji je jednog aprilskog dana udario u jedan veliki ledeni brijeg. Brod koji je opisan u toj noveli je za tadasnje prilike bio samo san jer je bio tezak 70 tona a dugacak 80m, kapaciteta 1000 putnika sa tri propelera.

                          Gotovo slicno ovoj fantaziji u Aprilu mjesecu 1912 godine potonuo je na svom prvom putovanju zbog sudara sa ledenim brijegom poznati putnicki brod Titanic koji je bio tezak 66 tona a dugacak 828 m,
                          sa kapacitetom od 3000 putnika sa tri propelera.



                          Blizanci

                          Priča kako identični blizanci imaju slične živote je vrlo česta, ali ništa nije slično kao priča o identičnim blizancima rođenim u Ohaju. Blizanci su odvojeni na rođenju i svakog od njih usvojila je druga familija. Ne znajući jedna za drugu, obe familije dale su imena deci - Džejms. I ovde slučajnosti tek počinju. Oba Džejmsa rasli su ne znajući za onog drugog. Obojica su bili sposobni u mehaničkom crtanju i stolarstvu i svaki od njih je oženio ženu sa imenom Linda. Obojica su dobili sinove koje su nazvali Džejms Alan. Oba brata su se razvela i oženila sa drugim ženama - obe su se zvale Beti. Oba brata imali su po psa koji se zvao Toj. Prvi blizanac je poginuo od kamiona dok je vozio biciklo autoputem broj 8, dok je drugi blizanac poginuo od kamiona samo dva sata kasnije, takođe, vozeći biciklo autoputem broj 8.


                          KO SE TAMO IGRA


                          I šta god mislili o tom svetskom ruletu, čini se da slučaj evidentiran pod rednim brojem 100 iz pomenute zbirke Alana Vaughana potvrđuje da je slučajnostima često svojstveno vipe od samo jednog zrnca humora. Vaughan, naime, citira Antonija Klensija, Irca iz Dablina:
                          'Rođen sam sedmog dana, meseca i godine, u sedmoj godini veka, kao sedmo dete sedmog deteta i imam sedmoro braće, što iznosi sedam puta sedam. Na moj 27 rođendan otkrio sam, na jednim konjskim trkama, u 7. trci konja nazvanog 'Sedmo nebo'. Kladio sam se u sedam šilinga da će taj konj pobediti. Prošao je sedmi kroz cilj'!
                          A evo i priče o neobičnoj misiji jednog metka, završenoj sa tačno 20 godina zakašnjenja. Teksašanin Hari Ziglend prevario je do te mere svoju devojku da se ova duboko potresla i odlučila na samoubistvo. Njen brat, željan osvete, pucao je u Henrija, ali je ovoga metak samo okrznuo po licu i zabio se u drvo iza njega. Brat, misleći da je ubio nevernika, i sam je izvršio samoubistvo. Tačno 20 godina kasnije, 1913. Zigelanda je neko zamolio da poseče jedno drvo. Ovaj je shvatio da je to isto ono drvo u kojem je završio metak koji je tako davno njemu bio namenjen. Bio je to prilično težak posao, pa je Zigeland odlučio da upotrebi dinamit. Snažna eksplozija odbila je stari metak koji je prošao između još petoro ljudi i pogodio pravo Ziglenda u grudi, a ovaj je na zaprepaštenje svih prisutnih, ostao na mestu mrtav.
                          Posle svega ovoga, pitanje je da li ćemo ikada uspeti da shvatimo o čemu se ovde zapravo radi...



                          Priča iz hotela

                          Godine 1953, televizijski reporter Irv Kupcinet bio je u Londonu da posmatra krunisanje Elizabete II. U jednoj od fioka u njegovoj sobi u hotelu Savoj, pronašao je nešto što je po identifikaciji pripadalo čoveku imena Hari Hanin. Slučajno, Hari Hanin - košarkaška zvezda iz popularnih Harlem Globtrotersa, bio je dobar prijatelj sa Kupcinetom. Ali priča ne završava ovde. Samo dva dana kasnije, i pre nego što je on hteo reći Haninu o njegovom srećnom otkriću, Kupcinet je dobio pismo od Hanina. U pismu, Hanin je ispričao Kupcinetu, kako je dok je odseo u hotelu Meurice u Parizu, našao u fijoci mašnu sa - Kupcinetovim imenom na njoj !

                          Primera je mnogo. 26.novembra 1911. tri čoveka su obešena u Londonu za ubistvo ser Edmunda Berija. Mesto pogubljenja bilo je Grinberi Hil. A trojica obešenih zvali su se Robert GREEN, Henry BERRY, and Lawrence HILL!
                          Znacii strasno....
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Kakve price,kao i ono za Linkolna
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                            Comment


                            • http://vukajlija.com/zabava/posteri/...er-jel-mogu-ja

                              CZ-JK-Elton John-Diva

                              Comment


                              • Originally posted by Indigo View Post
                                To ti je novi pokret....bacas se i ne mislis na nista drugo....
                                Bice sada i dosta devojaka, prosli put nije bilo
                                Nije huliganski nego harbasserski ;)
                                Mislim da vam je za to potrebno mnogo LSDa, vise nego sto ima...

                                Dobra ti je ovo fora sa posterom, kako sam skinuo naocare, oma sam procitao kao iz ... topa!

                                A gde si nasao ove price, fascinantne su...

                                Ali, Kalu je objasnio...

                                Comment

                                Working...
                                X