Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eto,ja ti pomazem i na intelektualnom nivou

    I ovo je mocna scena



    Comment


    • Nesto nije u redu sa onim klipom cim su 4 coveka sa NBA pdfa presla ovde.

      Comment


      • Niti jednom nisam pogledao klip tog lika. Niti znam ko je... Problem je sto je internet omogucio svakoj nezanimljivoj susi i marusi da postane zanimljiva. realno, o cemu taj lik moze da prica?! Koga on to moze da zasmije?! ... Pretpostavljam da sem uputstva za nokiju, u zivotu nista drugo vise nije procitao... A nije ni bitno da li citas. E'o ja ne citam. A opet sam pismen, kulturan, duhovit, znam ponesto... To covjek ima ili nema. A nekima je potreban trening. kao tom liku. A posto ne trenira, kuku-lele onima koji ga slusaju...

        A sto se tice Buksovaca neki im se smiju i smatraju ih kraljevima po nekom automatizmu. Ne zele oni uvjek da budu kraljevi i smijesni. Ponekad toliko nezainteresovano odrade nesto, da je to onda klasicna lobotomija. Vjerovatno s nekim ciljem, isto. I daleko od toga da su savrseni, ali neki njihovi radovi su za koplje ispred svih drugih radova na Balkanu... I treba uzet u obzir nacin na koji oni funkcionisu. Odstupili su veoma malo od svojih ubedjenja, i to je za svako postovanje. Kao i Perper. Kad je bilo "ok. Objavljujemo vam album i probijamo vas na srpsko trziste, ali da nema pjesme "Goro moja", s njihove strane je uslijedilo jedno veliko smr. Ipak treba ostati dosljedan sebi...

        Na sajtu Buksovaca imate vecinu njihovog rada. Necete se pokajati ako skinete ponesto. Preporucujem, veoma toplo, "pumpe i pumpna postrojenja", epizodu iz njihove radio emisije...
        Tu bih ukazao na jednu foru, koja je vjerovatno klasicna spontanost. "posli su u sportski lov. To ti je ubijes vepra, pa ga pustis..." Mislim da nije u pitanju scenario, vec je jedan veoma inteligentan i duhovit covjek, nadovezujuci se na pricu, provalio jednu krajnje originalnu foru...

        A e'o i ja da nesto okacim. nesto manje popularno, a opet kvalitetno. Ovo je opet krajnje spontano, zaustavise covjeka na ulici i dobise odgovor...
        http://www.youtube.com/watch?v=VvNBJVFt7ow
        Last edited by M_G_S; 19-06-11, 08:59.

        Comment


        • Kako je meni ovo promaklo...;)

          Comment


          • Ja sam gledao pre SP,sada su smorili itekako... Simpsonovi su i dalje ok
            Jedan je Obradovic Zarko!

            Comment


            • Ovo uopste nije namesteno...

              Comment


              • Majstorcina...

                Pogledajte kako covek izbija na 1 mesto...

                Comment


                • Ko Gran Turismo da igra

                  Comment


                  • Pogledajte ovo

                    http://www.sarajevo-x.com/zanimljivo...anak/110619036

                    Comment


                    • U duhu jucerasnjeg koncerta

                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        U duhu jucerasnjeg koncerta



                        Kakva je ona bruka...pa one zvezde Granda od sinoc su bile bolje
                        Jedan je Obradovic Zarko!

                        Comment


                        • Ovo je hit leta 1969 I think

                          Comment




                          • IDe li jos neko iz Novog Sada na ovo?
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Jao, kakve ste huligancine...

                              Comment


                              • Verovatno ste stavljali ali vredi opet

                                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X