Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prijatno budnima.
    Krpe zovu.
    Uzdravlje

    Comment


    • Eeee ljudi ima li ovde neki ekonomista??? Treba mi pomoc.....
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Imam ja,ali obnavljam godinu tako da mene bolje ne pitaj

        Ako je nesto lagano onda mozda mogu pomoci
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Originally posted by Indigo View Post
          Eeee ljudi ima li ovde neki ekonomista??? Treba mi pomoc.....
          Evi iz ""krpa".
          Pitaj, mozda znam.

          Comment


          • Originally posted by Panchev9 View Post
            Evi iz ""krpa".
            Pitaj, mozda znam.
            Sorry

            Comment


            • Tamo kaze da ne odgovaram hehe.
              Nisam ima tako nesto( dosta toga rede strucne sluzbe).

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                pa to ce biti malo teze
                je l' si gledao big bang theory?
                Nisam i drug mi je govorio da je serija dobra i da je trebam pogledat. Moze mali opis serije ?

                Comment


                • Hej ljudi, ima li odje neko da nije ekonomista? ...

                  Podje notorious, a vala cu i ja ovija dana na neki put... Napokon zavrsia dokumenta. Razmisljam se izmedju Tirane i Groznog... Mada bice vjerovatno Tirana, jer je mnogo blize...

                  Serije... posto imam zilion kanala, mogu vam reci da sam ekspert za tv. Ne gledam nista od tih gluposti i moje gledanje tv-a se svodi na onih pola sata kad krenem da spavam i onih 10 sati kad imam vremena, a i para, da se kockam. Sve te serije tipa "how I met your mother" su los copy cat nekih serija koje smo s odusevljenjem pratili. PRESKOCITI!!!
                  Ko ima dovoljno svjez mozak i zelju da svoje slobodno vrijeme relativno kvalitetno provede, gledace House MD.
                  Ko ima nedovoljno svjez mozak i zelju da svoje slobodno vrijeme relativno kvalitetno provede, gledace Family guy i American dad, a nije na odmet i Futurama.
                  ...
                  Serija koju sam ja progutao, dovoljno kvalitetna i komercijalna, je zasigurno Stargate atlantis. Nije lose poceti od Stargate SG-1, a posle i Stargate universe, ali ovdje su malo pogubili nit, jer, bar prva sezona, nije uopste ni blizu prethodnim serijama.
                  I nesto sto je must see za svakog iole normalnog covjeka http://en.wikipedia.org/wiki/Ancient_Aliens

                  Comment


                  • Grozni i Kavkavska visoravan. Dvije destinacije koje cu kad tad posjetiti, ako ne i ovog ljeta. Ali ce gotovo sigurno biti Tirana.

                    Comment


                    • Originally posted by Indigo View Post
                      Eeee ljudi ima li ovde neki ekonomista??? Treba mi pomoc.....
                      Reci sta ti treba,jeste da zavrsavam prvu godinu ekonomske ali pitaj mozda znam odgvor.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Originally posted by tuta bugarin
                        auf
                        botebo
                        tezak racpored
                        sve utaknice u gostima



                        lutajući reporter tuta bugarin
                        nežno šapće sneguljici
                        dok patuljci ruju
                        u rudnici

                        Comment


                        • Danas sam igrala tenis
                          ali igram levom rukom i dajem mnogo top spina loptici, sta mislite na koga su mi rekli da licim?
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Danas sam igrala tenis
                            ali igram levom rukom i dajem mnogo top spina loptici, sta mislite na koga su mi rekli da licim?
                            Auu

                            Sigurno nikada ne gubis

                            Comment


                            • HAHA

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Danas sam igrala tenis
                                ali igram levom rukom i dajem mnogo top spina loptici, sta mislite na koga su mi rekli da licim?
                                Denisa Gremlmajra?
                                Jedan je Obradovic Zarko!

                                Comment

                                Working...
                                X