Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by draza View Post
    Aaaaa dobar si,uhvatio si me u raskoraku...
    Ja bih vise voleo nesto drugo da uhvatim u raskoraku...

    Spoiler
    ...FEDERERA!


    Joj, da ne pomisle opet deca nesto sto ne treba... Ipak sam sad sam stavio spoiler!

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Moram da prokomentarišem i notorious-a, bez obzira što me obilazi u širokom luku... svaka čast ne samo za trud, već i za izbor potpisa

      Hvala, potpis je vrijedio truda Kako misliš obilazim ako si me nešto pitala, a nisam odgovorio, izvinjavam se, nije bilo namjerno.


      Vanja, nećeš se valjda i ti bacati za Federer-om ko ona u Rimu, ili gdje već
      Last edited by notorious; 16-06-11, 17:55.

      Comment


      • Originally posted by Vanja #66 View Post
        Ja bih vise voleo nesto drugo da uhvatim u raskoraku...

        Spoiler
        ...FEDERERA!


        Joj, da ne pomisle opet deca nesto sto ne treba... Ipak sam sad sam stavio spoiler!
        GLEDAS NA FEDERERA KAO NA SEKSUALNI OBJEKAT SRAM TE BILO!!!!!!!!!!!!!!
        Jedan je Obradovic Zarko!

        Comment


        • Originally posted by Vanja #66 View Post
          Ja bih vise voleo nesto drugo da uhvatim u raskoraku...

          Spoiler
          ...FEDERERA!


          Joj, da ne pomisle opet deca nesto sto ne treba... Ipak sam sad sam stavio spoiler!
          Sram te bilo,covek pred penzijom...
          Last edited by draza; 16-06-11, 18:04.

          Comment


          • Gasi caps Aco, nije lepo to sto radis

            Odavno nisam zalazio u ove krajeve, sta se radi?

            Comment


            • Ja recimo ne vidim bas neku jaku vezu izmedju lepote i pameti (sta god smatrali pod tim). Nema vise lepa al' glupa? Pa ne bih se bas slozio s tim, ima ih stavise na pretek, mnogo zena mogu da zahvale svojoj lepoti zbog ugleda i polozaja koje su im doneli, ali isto tako je cinjenica da mnoge izuzetno lepe i uspesne zene nisu tu gde jesu samo zbog lepote, nego zbog i zbog harizme, inteligencije, obrazovanja itd. Ali kao sto ima lepih al' glupih, ima i lepih ali pametnih, ruznih i glupih, ruznoh i pametnih, mislim da nema vise kombinacija . Ali ne treba o ljudima suditi na osnovu toga kako izgledaju, ali isto tako ni na osnovu onoga sto imaju u glavi. Lepota se moze negovati, do neke mere. Ali nemojmo zaboraviti da i um ima svoje limite. Kroz zivot se mnogo toga uci, stice trudom i radom, ali ne mozemo pobediti sami sebe, ono sto nam je dala priroda treba iskorisiti onoliko koliko je to u nasoj moci. Poznajem dosta osoba koje nisu bas nesto bistre, ali su istovremeno divne osobe. Jedno je pamet, inteligencija, mudrost, a jedno je karakter. Svako ima svoje mesto u drustvu, ne mogu svi da budu genijalni i/ili lepi, niti bi trebali da budu . Nisam vernik, ali sam u srednjoj skoli pohadjao casove veronauke, i nikada necu zaboraviti reci veroucitelja (inace divnog coveka), koji rece: na ovom svetu ima mesta za svakoga . A jedan veliki um proslosti (Lajbnic bese?) je rekao : ne postoji covek toliko glup, da od njega ne mozes nista da naucis ...uh sto sam pametan

              Comment


              • Originally posted by notorious View Post
                Hvala, potpis je vrijedio truda Kako misliš obilazim ako si me nešto pitala, a nisam odgovorio, izvinjavam se, nije bilo namjerno.
                Znaš ti vrlo dobro na šta sam mislila, ali nema veze. ;)

                Originally posted by AcaGrobar View Post
                Nisam ja to nikada ni rekao Svakako da moze biti i lepa i pametna
                Sto se tice potpisa,ne svidja mi se! :P
                Gde sam napisala da si ti rekao?
                A to što ti se potpis ne sviđa, pa i ne treba da ti se sviđa
                Jednom grobaru da se sviđa onaki potpis.... svašta

                EDIT: Nego, vidi što Vladan ima avatar! Ništa bez "Igra prestola"?
                Last edited by miloolja; 16-06-11, 18:24.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Igra Prestola je starsna serija,ako ovako nastave bice jedna od najboljih ikad

                  Da se ispostuje ovaj Indigov dan

                  sigpic

                  Comment


                  • Dobro, ja sam na dva mesta komentarisala tvoj novi avatar
                    Šta ću, zaboravila sam da ti sve vidiš, sve čuješ i sve znaš
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by Miki90 View Post
                      Ja recimo ne vidim bas neku jaku vezu izmedju lepote i pameti (sta god smatrali pod tim). Nema vise lepa al' glupa? Pa ne bih se bas slozio s tim, ima ih stavise na pretek, mnogo zena mogu da zahvale svojoj lepoti zbog ugleda i polozaja koje su im doneli, ali isto tako je cinjenica da mnoge izuzetno lepe i uspesne zene nisu tu gde jesu samo zbog lepote, nego zbog i zbog harizme, inteligencije, obrazovanja itd. Ali kao sto ima lepih al' glupih, ima i lepih ali pametnih, ruznih i glupih, ruznoh i pametnih, mislim da nema vise kombinacija . Ali ne treba o ljudima suditi na osnovu toga kako izgledaju, ali isto tako ni na osnovu onoga sto imaju u glavi. Lepota se moze negovati, do neke mere. Ali nemojmo zaboraviti da i um ima svoje limite. Kroz zivot se mnogo toga uci, stice trudom i radom, ali ne mozemo pobediti sami sebe, ono sto nam je dala priroda treba iskorisiti onoliko koliko je to u nasoj moci. Poznajem dosta osoba koje nisu bas nesto bistre, ali su istovremeno divne osobe. Jedno je pamet, inteligencija, mudrost, a jedno je karakter. Svako ima svoje mesto u drustvu, ne mogu svi da budu genijalni i/ili lepi, niti bi trebali da budu . Nisam vernik, ali sam u srednjoj skoli pohadjao casove veronauke, i nikada necu zaboraviti reci veroucitelja (inace divnog coveka), koji rece: na ovom svetu ima mesta za svakoga . A jedan veliki um proslosti (Lajbnic bese?) je rekao : ne postoji covek toliko glup, da od njega ne mozes nista da naucis ...uh sto sam pametan
                      Brate,javi se na inbox da se dogovorimo kad te vodim na pivo Objasnio si.Karakter pre svega ;)
                      Jedan je Obradovic Zarko!

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Znaš ti vrlo dobro na šta sam mislila, ali nema veze. ;)

                        Ima veze, stvarno Jedino ako misliš na to, što te ne prozivam Skrenula si mi pažnju na prozivanje, i prestao sam sa time.

                        Miki90, odlično rezonuješ stvari

                        Comment


                        • Posto kacimo odj serije, sto je dobro, jer tako omogucavamo da neko drugi sazna nesto sto nije ni znao da ne zna...
                          Evo moja omiljena. Ezel. Gledam je prevashodno zbog glavnog glumca, jer je covjek prezgodan. I porijeklom je iz Plava...
                          1_d.jpg
                          Ova mu dodje ka neki nakaceni prosjak...

                          Comment


                          • Originally posted by M_G_S View Post
                            Posto kacimo odj serije, sto je dobro, jer tako omogucavamo da neko drugi sazna nesto sto nije ni znao da ne zna...
                            Evo moja omiljena. Ezel. Gledam je prevashodno zbog glavnog glumca, jer je covjek prezgodan. I porijeklom je iz Plava...
                            [ATTACH=CONFIG]974[/ATTACH]
                            Ova mu dodje ka neki nakaceni prosjak...
                            http://en.wikipedia.org/wiki/Kenan_%...C4%B1o%C4%9Flu

                            Comment


                            • Kuju se novi planovi...

                              2sab4np.jpg

                              Comment


                              • Drazo, zasto si stavio tako ruzan avatar, Djokovic izgleda kao neki zombi tu
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X