Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by M_G_S View Post
    U predratnoj Politici je bio tekst o kraljici gdje je bila recenica tipa "Kraljica se isprcala sa posadom..."
    I ja sam to cuo! Jel to istina ili samo legenda?
    Jedan je Obradovic Zarko!

    Comment


    • Pa kako dogovore termin?Ja sam mislio da ima neki sudija,jaoooo budala.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Nema
        Drug je sreo nekog koga zna i koji radi u organizaciji i on nam je to rekao
        ljudi prolaze, deca se igraju, vicu, a oni kao igraju tenis, stvarno da umres od smeha ali onda kad razmislis, svi oni su tako pocinjali ;)
        Tako je i Cira do pre godinu dana,a sutra sa Kubotom na londonskoj travici!
        Jedan je Obradovic Zarko!

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          ali onda kad razmislis, svi oni su tako pocinjali ;)
          Da, a sad kad su face - smeta im sve zivo - buka, publika, sudije, magla, kisa, skupljaci loptica, podloga, vjerovatno i boja semafora...

          [QUOTE=bice;520629]Pa kako dogovore termin?Ja sam mislio da ima neki sudija,jaoooo budala.[/QUOTE
          Imaju zvanican raspored kad ko igra... Ali nema sudija...

          Comment



          • Vrhunski....
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Originally posted by Indigo View Post

              Vrhunski....
              Dobre pesme.

              Evo legende ;).
              http://www.youtube.com/watch?v=74wx3-rCdkg


              Ne znam kako stavljate da se video vidi, ali neka i ovako "primitivno".
              Uzdravlje

              Comment


              • Originally posted by Panchev9 View Post
                Ne znam kako stavljate da se video vidi, ali neka i ovako "primitivno".
                Uzdravlje
                Imaš ikonicu Insert Video... izgleda kao traka filma... i samo tu ubaciš/paste ono što si copy.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • http://www.youtube.com/results?searc...mp;oq=PANCEV+K

                  Hvala miloolja!!! ;)
                  Znanje je najvece blago.
                  Zato sam ja bizuterija za kompjutere i tehniku.

                  Pozz

                  Comment


                  • Originally posted by Panchev9 View Post
                    Zato sam ja bizuterija za kompjutere i tehniku.

                    Nisi jedini

                    Comment


                    • Originally posted by notorious View Post
                      Nisi jedini
                      Ali sam u top 5.
                      Pazi, devojka mi objasnila i uradim po uputstvima, kad ono nema videa da se vidi, nego stoji net adresa iznad komentara ?!?
                      Talenat je to..

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Ne znam ni sama gde ovo da napisem, ali danas sam gledala fjucers
                        I nisam znala da to tako izgleda, nema sudije, nema semafora, samo igraci i oni broje poene i normalno oni sami skupljjau loptice Jedino kad je neka bas sumnjiva lopta i kad ne mogu da se dogovore, onda neko iz organizacije udje na teren pa valjda presudi uglavnom, ja prvo nisam mogla da verujem, pa sam posle umirala od smeha
                        i da, videli smo Rohusa, ali Kristofa
                        i tako, nas 3 koji smo pre par nedelja bili na RG-u, smo sad zavrsili na fjucersu na Olimpu
                        S konja na magarca

                        Nisam ni sanjao da je tako bedno to...
                        “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
                        Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

                        Comment


                        • Originally posted by Panchev9 View Post
                          Hvala miloolja!!! ;)
                          Nema na čemu Panchev9, samo bolje da si postavio ovo...



                          Edit: Otvori video koji hoćeš da postaviš, pusti ga, i tu adresu snimi, tj. kopiraj. ;)
                          Last edited by miloolja; 13-06-11, 15:43.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Meni je objasnila i uspjelo mi je od prve ali to ne znači da sam ispred tebe, naprotiv, postavio si avatar, a meni drugi postavljaju

                            Comment


                            • notorius
                              Samo gledaj u moja ledja hehe.

                              miloolja
                              Ovo "trpanje" svi znaju( koji trebaju hehe).
                              Verovatno bi trebalo 5 postova da bi postavio video (kako bre da snimim?)..
                              Ali nema veze, postavim adresu hehe..

                              Comment


                              • Ma znaju svi, ali da se podsetimo, nije na odmet...

                                Ovako..snimiš, tj. KOPIRAŠ/ COPY, desni klik na mišu i tu ti sve piše... naravno klikneš na adresu..
                                Isto kao što si postavio link na postu, na svom komentaru... sve isto samo to ubaciš u Insert Video, OK i voila!

                                Ajde ovako... koji pretraživač koristiš? YouTube gledaš preko Chroma, Mozzile, IE, Opere? Razumeš šta te pitam?
                                Last edited by miloolja; 13-06-11, 16:02.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X