Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U predratnoj Politici je bio tekst o kraljici gdje je bila recenica tipa "Kraljica se isprcala sa posadom..."

    Comment


    • Zanimljivo.

      http://www.sarajevo-x.com/svijet/reg...anak/110612072

      Comment


      • Comment


        • Zamjerili su se Srdji,to nije dobro
          sigpic

          Comment


          • Mora da im nije bila tehnicki primljena. Ko zna ispod koje ruke su kupili jahtu...

            Comment


            • U Tivtu nije imao tih problema,a Tivat je poznat kao crnogorski Dubrovnik!
              sigpic

              Comment


              • Ili je mozda bolje reci Dubrovnik kao hrvatski Tivat! ... Ipak mislim da im penta nije nesto. Pa nek kupe bolju.

                Comment


                • Da,da,moze se i tako reci.ALi on je izgubio volju,najgore je kad covjek izgubi volju
                  Uspjeli su da mu ubiju volju!
                  sigpic

                  Comment


                  • A jel im se barem kuche uneredilo u sred jahte?
                    sigpic
                    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                    Comment


                    • Nije,trpjelo je jadno i trpjelo,a kad su ih napokon pustili olaksalo se u more.Od tada nije vise isti kazu upuceniji,kao i da su njemu ubili volju
                      sigpic

                      Comment


                      • šta god da je bilo ne moze da prođe bez glupavih nacionalističkih komentara ispod teksta..
                        Originally posted by gokara
                        Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                        Comment


                        • To se tamo redovno desava... Mnogo jahti i brodova je imalo te probleme (nebino pod kojom zastavom plove), tako da Djokovici nisu ni prvi ni posljednji...

                          Haha, a evo i jedne prepiske sa tvitera.

                          Endi:
                          Is there anything the players could do to entertain spectators during rain breaks? Interviews? Autograph session? Karaoke would be great!!?
                          Nole:
                          @andy_murray Bro,make some "golf putting" competition on the court. Or you can "chip" in the flower box :-)
                          Endi:
                          @DjokerNole why don't u come over to queens and we can do our first live version of autograph with @Bryanbros!
                          Nole:
                          @andy_murray I would loooove to do that,but I am stuck at LUTON(London) airport! If you wait for another 60-70min,I can be there..
                          Bob Brajan:
                          @andy_murray Novak has already rocked 2 live performances. Now it's your time to shine. How about a capella from the top of Murray Mound?


                          Edit:

                          Nole:
                          @Bryanbros@Bryanbrothers@andy_murray Another idea: Go out on court with water polo caps and speedo's :-)) I will get a ball !
                          Last edited by eM; 12-06-11, 17:31.

                          Comment


                          • Ne znam ni sama gde ovo da napisem, ali danas sam gledala fjucers
                            I nisam znala da to tako izgleda, nema sudije, nema semafora, samo igraci i oni broje poene i normalno oni sami skupljjau loptice Jedino kad je neka bas sumnjiva lopta i kad ne mogu da se dogovore, onda neko iz organizacije udje na teren pa valjda presudi uglavnom, ja prvo nisam mogla da verujem, pa sam posle umirala od smeha
                            i da, videli smo Rohusa, ali Kristofa
                            i tako, nas 3 koji smo pre par nedelja bili na RG-u, smo sad zavrsili na fjucersu na Olimpu
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Ne znam ni sama gde ovo da napisem, ali danas sam gledala fjucers
                              I nisam znala da to tako izgleda, nema sudije, nema semafora, samo igraci i oni broje poene i normalno oni sami skupljjau loptice Jedino kad je neka bas sumnjiva lopta i kad ne mogu da se dogovore, onda neko iz organizacije udje na teren pa valjda presudi uglavnom, ja prvo nisam mogla da verujem, pa sam posle umirala od smeha
                              i da, videli smo Rohusa, ali Kristofa
                              i tako, nas 3 koji smo pre par nedelja bili na RG-u, smo sad zavrsili na fjucersu na Olimpu
                              Hehehehe sami racunaju poene?Pa zar nema bar jedan sudija koji to radi?
                              Jedan je Obradovic Zarko!

                              Comment


                              • Originally posted by AcaGrobar View Post
                                Hehehehe sami racunaju poene?Pa zar nema bar jedan sudija koji to radi?
                                Nema
                                Drug je sreo nekog koga zna i koji radi u organizaciji i on nam je to rekao
                                ljudi prolaze, deca se igraju, vicu, a oni kao igraju tenis, stvarno da umres od smeha ali onda kad razmislis, svi oni su tako pocinjali ;)
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X