Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    mislim da bi trebalo ovo ovde da postavim:


    http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

    Comment


    • Rano je jos,a ja moram na utakmicu,ne igra CG svaki dan za EP
      Nadam se da ce biti dosta analiza kad se vratim
      sigpic

      Comment


      • Trebate banovati zbog spamovanja... A dobro me potsjeti... I ja idem na tekmu... dako dobijem upalu vugla, kad krene kisa... ali nema veze... "ZA HRABRE SOKOLE IZ GRLA NAJJACEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!"

        Comment


        • Posto ti vala na sve moras odgovorit' moram i sebe ovdje prebacit'
          Ma padaju Bugari tu nema sta da se prica
          sigpic

          Comment


          • Valjda iščupate bar bod, koji bi vam vjerovatno osigurao drugo mjesto. Skroman igrački kadar, sem 2-3 vrhunska igrača, ali primjer kako se treba boriti.
            Last edited by notorious; 04-06-11, 17:17.

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              mislim da bi trebalo ovo ovde da postavim:


              Mistakes make us who we are.

              Comment


              • Саша Поповић каже, даље иде, даље иде, даље иде, даље иде, "Феки или Надал" /ух, како је паметан/
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Vladan
                  Rekord McEnroe-a i Novaka nikako ne moze da se poredi.Da je Mac imao AO na pocetku sezone onda bi to bila druga prica,ali osvojiti Slam i doci do polufinala na sledecem,pritom uzeti 4 Mastersa je najvece dostignuce u tenisu od pocetka jedne godine pa do prvog poraza.A opet ni to nije tako bitno i svakako ne vidim razlog da se takve stvari pamte,samo titule trebaju da se pamte,one velike!
                  Kako prolsa CG?

                  Comment


                  • Onako,ocekivali smo pobjedu,imali smo 1:0 ali oni Bugari izjednacise
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Onako,ocekivali smo pobjedu,imali smo 1:0 ali oni Bugari izjednacise
                      tuta umesao svoje prste

                      Comment


                      • Moguce
                        Bice jos prilika,sledeca mec lopta je protiv Velsana,tu se Tuta nece mijesati ja se nadam
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Moguce
                          Bice jos prilika,sledeca mec lopta je protiv Velsana,tu se Tuta nece mijesati ja se nadam
                          Ma ima da pozove neku komfrcastu konobaricu iz mladjanih dana kada je putovao svetom u potrazi za inspiracijom...

                          Comment


                          • Eto, kada neko nema šta da radi subotom uveče, kao ja... i umesto da skitam po gradu, ja preturam po netu isto kao kada tražim po ormanu šta da obučem... i naleteh na ovo, ni manje ni više nego sa Pinka

                            Kako se svadjaju Kinez i Ciganin oko tezge

                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Moguce
                              Bice jos prilika,sledeca mec lopta je protiv Velsana,tu se Tuta nece mijesati ja se nadam

                              Ma drugi ste kako god okreneš. Gledao sam zadnjih 10 minuta, mogao je sudija svirati onaj faul nad Jovetićem, dvojica su ga pokosila. Nisu mogli dobiti, jer si ti prisustvovao utakmici

                              Comment


                              • sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X