Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
    Jeste ;)

    Kad tad nisam umro,vala necu nikad

    Kako je skide Bolić s penala nevjerovatno kako su pukli bez ispaljenog metka u nastavku, ne pamtim neke šanse, a bila je velika prilika za otići na SP ili EP.

    Comment


    • Originally posted by notorious View Post
      Slažem se za mentalitet, Košarka? Bilo je tu nekoliko velikih pobjednika, ako uzmeš trenutke odluke, Bodiroga i Đorđević bez konkurencije, govorim o novijem periodu, a koliko ih je bilo u zadnjih 40 godina. Seleš je mogla uzeti bar 15 GS, mada sam siguran da bi uzela više, niko joj ništa nije mogao, osim onog koljača Bosna je ispala mislim od Danske. Nadam se da će Novak biti veliki šampion
      oni jesu bili pobjednici ali su bili daleko od najboljih u svojim sportovima a da su ti sportovi među najpopularnijima na svijetu. razmisljao sam o bodirogi, on je bio kraljina ali on se bojao ici nba. kakav je to sampion koji se boji izazova? pricao je price da mu nba ne treba, ali je istina da je znao da njegov nacin igre ne moze proci u nba-u. a daleko je on od jordana i ekipe koja je harala nba-om.
      ne znam, mozda su to i mate parlov, i mozda nikica ljubek ali njih nisam gledao. drazen ije recimo bio kralj i lijepo se dokazao u nba ali nedovoljno (zbog smrti nazalost), pa on ne moze uci u tu poredbu). igraci koji nisu igrali u nba-u ne mogu ni ulaziti u poredbe. ali debelo sam skrenuli sa teme. poanta je taj mentalitet, ti zivci koji previse rade.

      Comment


      • Ovde se ne može skrenuti sa teme Bodiroga je bio kralj u Evropi, naravno da se ne može porediti sa Jordan-om, ali je ovde bio neprikosnoven. Sa reprezentacijom u kojoj su igrali Divac, Stojaković itd. uzimao je loptu i sam rješavao, u ekipama takođe, veliko ime. Rukomet si zaboravio, Vujović, Isaković, Balić, Karabatić

        Comment


        • Originally posted by notorious View Post
          Kako je skide Bolić s penala nevjerovatno kako su pukli bez ispaljenog metka u nastavku, ne pamtim neke šanse, a bila je velika prilika za otići na SP ili EP.
          Zabi je majstorski glavom Bola.

          Tad je Kosevo bilo krcato,nije mogla sibica stati i tad da smo otisli na prvenstvo to bi mnogo znacilo nasoj drzavi.

          A sto se tice mentaliteta vjerujte mi vi Srbi ste tu daleko najjaci od ovih drzava iz regiona,mi i dalje imamo kompleks male nacije.
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Originally posted by notorious View Post
            Ovde se ne može skrenuti sa teme Bodiroga je bio kralj u Evropi, naravno da se ne može porediti sa Jordan-om, ali je ovde bio neprikosnoven. Sa reprezentacijom u kojoj su igrali Divac, Stojaković itd. uzimao je loptu i sam rješavao, u ekipama takođe, veliko ime. Rukomet si zaboravio, Vujović, Isaković, Balić, Karabatić
            ma rukomet...necemo sad ici tolko u sirinu

            Comment


            • Originally posted by dusan1610 View Post
              Moj drug koji trenira dosta dugo godina je prijatelj sa Natalijom Kostic, pa ja tamo povremeno igram
              E a vidis ja sam igrao na terenima TK Vojvodine, ali ima jedna interesantna situacija kada mi je drug igrao turnir tj spremao se za mec prvog kola futersa tog nekog Novosadskog, on ima sada 18 godina i milsim da igra BG tenisku ligu neku, a mene je poveo kao sparing partnera, a na terenima je bio i onaj lik iz DC reprezentacije Srbije, onaj celavi.....a drug me poveo zato sto se dobro branim pa kao da vezba napad.....
              I poceli mi igrati i ja njega u tom sparing setu odvalim 6-1, bukvalno sam sve vratio, skoro na osnovnu, sve sam stizao znaci on je bio poludeo i msm da se cak bio naljutio na mene a njegov trener je sa slomljenom rukom mu pokazivao kako treba da udari da bi dobio poen....toliko o mojoj uspesnoj teniskoj karijeri.....
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Majoli, nije bila nešto pretjerano talentovana, ali je uzela GS i to protiv Hingis u finalu. Mnogo bolje teniserke nemaju GS, neke su se oprostile poput Dementieva-e, Iva je iskoristila priliku, tako da nju možeš svrstati u grupu mentalno jakih

                Comment


                • Originally posted by notorious View Post
                  Majoli, nije bila nešto pretjerano talentovana, ali je uzela GS i to protiv Hingis u finalu. Mnogo bolje teniserke nemaju GS, neke su se oprostile poput Dementieva-e, Iva je iskoristila priliku, tako da nju možeš svrstati u grupu mentalno jakih
                  ma daj koja majoli, di si ti sad otisao
                  pricamo o samoj kremi svjetskog sporta.

                  nego si vidio danas hrv vs gruzija? gruzija povede zbog ovih imbecila od torcide. bojkot navijanja prvih 14 min, pa bakljada, ovo drugo im razbilo ritam i primili gol. to im je bio i jedini sut prema golu (i sa sutevima izvan okvira) na utakmici (15:1), hrvatska pogodila 3 puta okvir gola, kalinic 2 put u istom napadu nije zabio sa 3-4 metra, bile su jos 2 dobre sanse i onda mandzukic i kalinic pred kraj zabiju 2 komada u 2 minute. koji show. ova gruzija se super brani.
                  nema veze sa kremom svjetskog sporta ali jbg
                  Last edited by ajmooooooo!!!; 04-06-11, 01:45.

                  Comment


                  • Ona je primjer da je bilo još mentalno jakih, a u vječite luzere koji su morali više, Dragutin Topić na prvom mjestu, koliko me je taj puta iznervirao.

                    Comment


                    • Originally posted by notorious View Post
                      Ona je primjer da je bilo još mentalno jakih, a u vječite luzere koji su morali više, Dragutin Topić na prvom mjestu, koliko me je taj puta iznervirao.
                      svaka njoj cast na tom turniru ali jedno jedino veliko finale, pa titula ne cine nekog mentalno jakim. hingis je u toj sezoni imala isti slucaj ko i djokovic. bez poraza do RG. osvojila je 3 od 4 GS (u cijeloj karijeri 5) i to finale. trebala je psotati najbolja svih vremena ali su je ubile ozljede. ja ne pricam o mentalno jakima, vec o ljudima koji su obiljezili neke sportove.
                      Last edited by ajmooooooo!!!; 04-06-11, 02:27.

                      Comment


                      • Originally posted by majabl View Post
                        Hehehe, kakve sudije, nisam ti ja profi...
                        A inace, nije problem sto neko pogodi liniju, vec sto na liniji na sljaci loptica odskoci glupo i uglavnom ode u nekom cudnom pravcu... na tv-u to mnogo ljepse izgleda...
                        A inace, problem je u tome sto meni stalno gadjaju linije, a ja uvijek promasim za cent-dva...
                        Sta ces, vjeciti luzer...
                        E legendo

                        Kad sam ja prvi put uzela reket u ruke (sa nekih 5-6 godina)... Pa bilo je nesto ovako: Na jednom terenu trener (koji je bio divan, nista nisam naucila kod njega ) i ja, a na drugom moj brat i njegov drug iznajmili teren. I tako, baci meni trener lopticu na BH i ja je ''vratim'' pravo bratu na FH. A ova budala od trenera pocela da vice: ''Ne igras sa bratom nego sa mnom!!!''
                        I onda vidi ko je luzer
                        Mistakes make us who we are.

                        Comment


                        • da ne bih kvarila Rogerov fan page spamom,moraću da prokomentarišem ovde..

                          Originally posted by M_G_S
                          Hvala... A ne brini za Najveceg... Udarat ce on jos 10 godina lopticu, na vrhunskom nivou. A onda ce 10-ak godina igrati dubl, sa Stanislasom, i tu oboriti sve moguce rekorde...
                          hvala tebi,ti si jedina osoba posle sinoćnjeg meča koja mi je ovim komentarom izmamila osmeh..
                          Originally posted by gokara
                          Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                          Comment


                          • Originally posted by ajmooooooo!!! View Post
                            oni jesu bili pobjednici ali su bili daleko od najboljih u svojim sportovima a da su ti sportovi među najpopularnijima na svijetu. razmisljao sam o bodirogi, on je bio kraljina ali on se bojao ici nba. kakav je to sampion koji se boji izazova? pricao je price da mu nba ne treba, ali je istina da je znao da njegov nacin igre ne moze proci u nba-u. a daleko je on od jordana i ekipe koja je harala nba-om.
                            ne znam, mozda su to i mate parlov, i mozda nikica ljubek ali njih nisam gledao. drazen ije recimo bio kralj i lijepo se dokazao u nba ali nedovoljno (zbog smrti nazalost), pa on ne moze uci u tu poredbu). igraci koji nisu igrali u nba-u ne mogu ni ulaziti u poredbe. ali debelo sam skrenuli sa teme. poanta je taj mentalitet, ti zivci koji previse rade.
                            Bodiroga je po onome sto je pokazao verovatno najbolji kosarkas Evrope ikada! Iz razloga sto, gde god da je igrao taj klub je bio prvak Evrope. NBA je totalno drugacije takmicenje( dobar novac, ali slabija "zedj"za pobedom sto njemu nije odgovaralo). U Evropi je bio neprikosnoven i kosarkaski Bog. Eh da je sreca pa da nekoliko igraca odavde nije prelazilo baru.
                            Bilo je jos vrhunskih kosarkasa: Toni Kukoc( odmah iza Bodiroge), Dino Radja, Drazen Petrovic, Vlade Divac, Predrag Danilovic, Sasa Djordjevic itd., ali niko nije imao konstantnost kao sto je imao Dejan Bodiroga.
                            To je samo moje misljenje.
                            Uzdravlje
                            Inace, mi sa ovih prostora mnogo hocemo od sportista. Ovako male zemlje, a toliko odlicnih sportista je vrlo redak primer u svetu.

                            Comment


                            • mislim da bi trebalo ovo ovde da postavim:


                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by jagodica View Post
                                da ne bih kvarila Rogerov fan page spamom,moraću da prokomentarišem ovde..



                                hvala tebi,ti si jedina osoba posle sinoćnjeg meča koja mi je ovim komentarom izmamila osmeh..
                                Nemam ja nista od tvog hvala, no daj ono od cega se zivi, reputaciju ^_^

                                Comment

                                Working...
                                X