Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG
    Bas tako, Djokovic je favorit i tu nema price, koliko god ovde neki pokusavali da nadju protiv argumente , ali mislim da ce presuditi dnevna forma u petak.
    Bojana, izgleda ce cemo slaviti

    Comment


    • Originally posted by Igor Josifoski View Post
      Bojana, izgleda ce cemo slaviti
      Kao i do sada u ovoj godini .

      Comment


      • Originally posted by BOKI1969
        Roger u petak moze dobiti Novaka ako i samo ako Novak zatrazi MTO u prvom gemu i izjavi da nije sposoban da nastavi mec jer je pod ogromnim pritiskom
        Samo se ti zezaj Panchev9 Cekaj malo

        Comment


        • Originally posted by Igor Josifoski View Post
          Samo se ti zezaj Panchev9 Cekaj malo
          Koliko da cekam?
          Toliko najavljujes ihaha..
          Cak si presao na RF?!

          Comment


          • Kako vam ne dosadi samo mi nije jasno
            sigpic

            Comment


            • Opet pocinjete,pa vama nisu dosta opomene?Ne vidim svrhu vaseg provociranja,pa zbog vas pomisljam neke stvari tipa:"Nije lose da Fedex zgazi Djokovica,makar bi situacija ovde bila blaza i mirnija"
              sigpic
              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

              Comment


              • Originally posted by Dacha View Post
                Opet pocinjete,pa vama nisu dosta opomene?Ne vidim svrhu vaseg provociranja,pa zbog vas pomisljam neke stvari tipa:"Nije lose da Fedex zgazi Djokovica,makar bi situacija ovde bila blaza i mirnija"
                Cuti, Dacho, ja sam prije nekoliko dana napisala nesto slicno, pa su me napali, iako nisam Novakov navijac, sta ce tebi tek reci...

                Originally posted by AcaGrobar
                Da vam kaze cika Aca nesto,sve bih vas ja banovao pa se vi ljutite koliko hocete Jel moze da postoji neki post bez nazivanja Federera "placljivkom",Noleta "folirantom" i slicno?Zar je tesko normalno i REALNO diskutovati,ili samo umete da svog igraca dizete u nebo?

                Comment


                • Originally posted by Dacha View Post
                  Opet pocinjete,pa vama nisu dosta opomene?Ne vidim svrhu vaseg provociranja,pa zbog vas pomisljam neke stvari tipa:"Nije lose da Fedex zgazi Djokovica,makar bi situacija ovde bila blaza i mirnija"
                  Za Novaka navijam od 2005. garantujem da tada vecina nije znala ni da postoji,a kamoli sta drugo,ali ovo je nevjerovatno,kakva agresivnost,kakva bahatost.Pa kao da je osvojio 15 Slamova,a sta reci za drugi tabor,koliko omalovazavanja,osporavanja velikih rezultata.Ja ovo ne mogu da shvatim,pa kad oni imaju onako postovanje jedni prema drugima nije mi jasno kako navijaci ne mogu da ga imaju,nije ovo fudbal!
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Za Novaka navijam od 2005. garantujem da tada vecina nije znala ni da postoji,a kamoli sta drugo,ali ovo je nevjerovatno,kakva agresivnost,kakva bahatost.Pa kao da je osvojio 15 Slamova,a sta reci za drugi tabor,koliko omalovazavanja,osporavanja velikih rezultata.Ja ovo ne mogu da shvatim,pa kad oni imaju onako postovanje jedni prema drugima nije mi jasno kako navijaci ne mogu da ga imaju,nije ovo fudbal!
                    Sto je najgore,imam utisak da pojedinci namerno provociraju,zeleci da naude forumu,ne slusaju administratore ili jednostavno zele da budu u centru paznje,ali verujte da ce vas malo ko ceniti ovde ako nastavite da se ponasate kao dosad ;)
                    sigpic
                    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                    Comment


                    • Originally posted by tuta bugarin
                      premetijo sam
                      a veromvatno iti
                      dau poclednje vreme
                      malmal pase nekoi setu nekojog igrača
                      pane mu napamet jal ga koi spomene u prodavnicu jal u novine jalna radijo il na terevizor
                      i omak tion od njemu otvoru pocebnu temu
                      stim u vezu
                      a
                      čisto za promenu reko
                      pored kfantiteta dabide i kvalitet
                      jar se moja licta najboljig tenisera opšte ne poklapa sotvoretim temama
                      pa ondak ijaću jedan dan dotforu cledece teme
                      ilia nactace
                      andrej agasi
                      fred peri dve teme - jedna za ovaj a druga zaonaj tenis na astalu sposeban dodatak šunbek-karamkašević
                      čimi konors
                      andres gomes
                      borg
                      boba živoinović zbrenu i skum boris beker
                      džom mekinro
                      anri lekont
                      giljermo viljas
                      rosko i tina taner
                      đina lolobriđita
                      vojislava lukić
                      moka slavnić
                      janik novak
                      i
                      akose setu još koga morbit daitoga umbacu






                      mala noćna muzika i
                      posponoćna šalobancija
                      na ufce vi šapće vaš lutajući reporter
                      tuta bugarin
                      Eee, nema me nekoliko sati na forumu, dodjem i sat vremena citam postove... I onda shvatim da nisam procitala nista i da sam izgubila sat vremena.
                      I na kraju procitam nekoliko Tutinih postova i odmah sam dobre volje.

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Kako vam ne dosadi samo mi nije jasno
                        Ban.Kratko i jasno.
                        Jedan je Obradovic Zarko!

                        Comment


                        • šunbek-karamkašević janik novak čega se sve tuta sjeti i kako iskombinuje imena kako mu tek pamćenje radi kada ugleda komfrčastu konobaricu svelikim sisama

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Za Novaka navijam od 2005. garantujem da tada vecina nije znala ni da postoji,a kamoli sta drugo,ali ovo je nevjerovatno,kakva agresivnost,kakva bahatost.Pa kao da je osvojio 15 Slamova,a sta reci za drugi tabor,koliko omalovazavanja,osporavanja velikih rezultata.Ja ovo ne mogu da shvatim,pa kad oni imaju onako postovanje jedni prema drugima nije mi jasno kako navijaci ne mogu da ga imaju,nije ovo fudbal!
                            Zar ti samom prvom recenicom ne pokazujes svoju bahatost prema drugima, previse generalizujes stvari nismo svi isti imamo svoje favorite i za njih navijamo svako na svoj nacin ,vredjanja drugih fanova ili igraca svakako treba sankcionisati ali netreba sputavati navijacke strasti jer je u tome draz gledanja i pracenja tenisa ili sporta uopste

                            Comment


                            • Originally posted by BOKI1969 View Post
                              Zar ti samom prvom recenicom ne pokazujes svoju bahatost prema drugima, previse generalizujes stvari nismo svi isti imamo svoje favorite i za njih navijamo svako na svoj nacin ,vredjanja drugih fanova ili igraca svakako treba sankcionisati ali netreba sputavati navijacke strasti jer je u tome draz gledanja i pracenja tenisa ili sporta uopste
                              Normalno da nismo svi isti,ali zato se neki stalno iscudjavaju kako svi ne navijaju za Novaka,drugi osporavaju rezultate,treci pak vrijedjaju tenisere,svasta pisu.ovo je samo sport,a ponasanje nekih je daleko od sportskog.Jednostavno ljudi se vise ne osjecaju prijatno na forumu,ljudi koji izuzetno prate i poznaju igru,sve rjedje dolaze,postuju i uopste mi to nije cudno...
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by notorious View Post
                                šunbek-karamkašević janik novak čega se sve tuta sjeti i kako iskombinuje imena kako mu tek pamćenje radi kada ugleda komfrčastu konobaricu svelikim sisama

                                Ma tad mu stane pamet
                                Jedan je Obradovic Zarko!

                                Comment

                                Working...
                                X