Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Itekako ti je jasno,prvo znas i sam da si provocirao sa tako niskim pitanjem i to konstantno radis,ali sad si pretjerao,bez toga ubuduce!!!
    zasto mislite da provociram ako imam osecaj da sutra Nole PADA ! Plus prvo opomeni Dusana da se ne ponasa kao da je Novak njegov i da mi ostali ne smemo da pricamo od njemu !!

    Comment


    • Originally posted by V.Patcev View Post
      Nemogu jos da svatim sto sam lose rekao da sam upozoren?? Ja sam pitao samo Dusana to jer on stvarno prica o Novak kao da je on njegov i da niko ne sme da prica nesto za novak i odma se ljuti kad nemamo isto mislenje
      Nikada se nisam naljutio ;)

      Novakov sam navijac i podrzavam ga, e sad samo ne znam sta ti znaci ovo "kao da je on njegov"

      Comment


      • Originally posted by V.Patcev View Post
        zasto mislite da provociram ako imam osecaj da sutra Nole PADA ! Plus prvo opomeni Dusana da se ne ponasa kao da je Novak njegov i da mi ostali ne smemo da pricamo od njemu !!
        Fora je bila u tome da si postavio ovakvo pitanje " da li vise volis svoju kevu ili Noleta" nesto u tom fazonu je bilo.... ;)
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Originally posted by V.Patcev View Post
          zasto mislite da provociram ako imam osecaj da sutra Nole PADA ! Plus prvo opomeni Dusana da se ne ponasa kao da je Novak njegov i da mi ostali ne smemo da pricamo od njemu !!
          Nije provokacija pitanje "Koga vise volis svoju majku ili Novaka?"

          Nije provokacija "Ja dok sam navijao za Dirka vi niste znali sta je kosarka"

          I trece, sta ti znaci to "Kao da je Novak njegov?"

          Comment


          • Originally posted by Indigo View Post
            Fora je bila u tome da si postavio ovakvo pitanje " da li vise volis svoju kevu ili Noleta" nesto u tom fazonu je bilo.... ;)
            pa meni je delovalo da voli vise novaka ...

            Comment


            • Originally posted by dusan1610 View Post
              Nije provokacija pitanje "Koga vise volis svoju majku ili Novaka?"

              Nije provokacija "Ja dok sam navijao za Dirka vi niste znali sta je kosarka"

              I trece, sta ti znaci to "Kao da je Novak njegov?"
              Od kad navijas za Dallas ? Samo mi to reci

              Comment


              • Odogovorili su ti,jos jednom takvo pitanje postavi i ode na odmor i to duzi!
                sigpic

                Comment


                • Ajde smirite se vise, bez vredjanja i provociranja
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by V.Patcev View Post
                    Od kad navijas za Dallas ? Samo mi to reci
                    Prvo, ja ne navijam za Dalas, drugo NBA pratim od 2002-03 sezone, otkad sam zavoleo Majami ;)

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Odogovorili su ti,jos jednom takvo pitanje postavi i ode na odmor i to duzi!
                      izvinjavam se necu vise provocirati ali nekad neznam do gde se granice

                      Comment


                      • Originally posted by V.Patcev View Post
                        izvinjavam se necu vise provocirati ali nekad neznam do gde se granice
                        Pa ako si postavio pitanje "Koga vise volis Novaka ili majku" stvarno ne znas gde su granice.

                        Comment


                        • Originally posted by Big Nole View Post
                          Pa ako si postavio pitanje "Koga vise volis Novaka ili majku" stvarno ne znas gde su granice.
                          pa ne vidim nista lose u ovo pitanje

                          Comment


                          • Originally posted by V.Patcev View Post
                            izvinjavam se necu vise provocirati ali nekad neznam do gde se granice
                            Ti provociras, ali najgore od svega je sto u predhodnim postovima ne priznajes gresku i kazes da ne provociras A zna se ona izreka ko prizna pola mu se prasta

                            Comment


                            • Sa malim zakasnjenjem dobrodosla nazad Bojana

                              Mislim da su ti falile ove diskusije
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Ovo je sad poslednje upozorenje, ozbiljno cemo podeliti ban svakome ko nastavi
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X