Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by V.Patcev View Post
    Novak nije tvoja igracka da govoris tako posesivno za njim ja samo kazem sta ce se sutra dogoditi i svi cete ostati bez rijeci
    Imaš sjajan avatar, inače ... sad' bi se posvađali...
    Last edited by miloolja; 29-05-11, 00:00.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by Igor Josifoski View Post
      Miran / mirna Haha, nemoj da preterujes, moze da predvidi nesto drugo, al kod Novaka se ne zna Ne pomaze pecurka, veruj mi
      nisu pecrki,,,,, ovo su posebni biljki koje ne smijem otrkiti

      Comment


      • Novak nije tvoja igracka da govoris tako posesivno za njim ja samo kazem sta ce se sutra dogoditi i svi cete ostati bez rijeci[/QUOTE]

        Imaš sjajan avatar, inače ... sad' bi se posvađali...[/QUOTE]Sramoti velikog majstora svojim postovima.
        Jedan je Obradovic Zarko!

        Comment


        • Originally posted by AcaGrobar

          Ja i dalje stojim pri svome da Falja osvaja turnir!
          O Bože, nema me nekoliko sati i vi pobenavili!
          Aco, jesi li i ti jeo bunike?

          Ispravi post, ja jesam...
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by AcaGrobar View Post
            Novak nije tvoja igracka da govoris tako posesivno za njim ja samo kazem sta ce se sutra dogoditi i svi cete ostati bez rijeci
            Imaš sjajan avatar, inače ... sad' bi se posvađali...[/QUOTE]Sramoti velikog majstora svojim postovima. [/QUOTE]

            ja kad sam navijao za ovaj veliki majstor niste znali ste je basketball ;)

            Comment


            • Originally posted by V.Patcev View Post
              nisu pecrki,,,,, ovo su posebni biljki koje ne smijem otrkiti
              Ja znam koja je, ali necu je otkriti


              Originally posted by V.Patcev View Post
              ja kad sam navijao za ovaj veliki majstor niste znali ste je basketball ;)

              Comment


              • Bez ovoga ubuduce,racunaj da si upozoren!
                Last edited by Vladan; 29-05-11, 00:04. Reason: !!!

                Comment


                • Originally posted by V.Patcev View Post
                  .
                  Ne zelim da trosim reci na svakakve gluposti, to sto ti smeta Novakova serija, to je tvoj problem ;) Ocigledno je da mnogo volis da provociras, 1995. godiste si a pricas za nekoga ko je mnogo stariji od tebe (ne kazem da sam to ja) da dok si ti navijao za Dirka niko nije znao sta je kosarka, svaka ti cast

                  Vladane, Bojana, prebacujte ove postove u TADBAS, nije vredno da stoje ovde ;)

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    O Bože, nema me nekoliko sati i vi pobenavili!
                    Aco, jesi li i ti jeo bunike?

                    Ispravi post, ja jesam...
                    Pa cekaj bre Oljice,ako moze Gaske da pobedi Novaka onda moze i Falja da osvoji turnir!
                    Jedan je Obradovic Zarko!

                    Comment


                    • Patchev je vec sad glavna faca,a on je to i hteo,da samo privuce paznju ovakvim komentarima,a veruj mi da bi vise simpatija pobrao da si napravio neku normalnu analizu meceva,nego sto si ovo uradio ;)
                      sigpic
                      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                      Comment


                      • Originally posted by Dacha View Post
                        Patchev je vec sad glavna faca,a on je to i hteo,da samo privuce paznju ovakvim komentarima,a veruj mi da bi vise simpatija pobrao da si napravio neku normalnu analizu meceva,nego sto si ovo uradio ;)
                        Ja sam napravio analizu meceva,a niko ni da pogleda
                        Jedan je Obradovic Zarko!

                        Comment


                        • ......................
                          Attached Files
                          Last edited by Big Nole; 29-05-11, 00:07. Reason: greska!

                          Comment


                          • Nemogu jos da svatim sto sam lose rekao da sam upozoren?? Ja sam pitao samo Dusana to jer on stvarno prica o Novak kao da je on njegov i da niko ne sme da prica nesto za novak i odma se ljuti kad nemamo isto mislenje

                            Comment


                            • Originally posted by Big Nole View Post
                              [ATTACH=CONFIG]824[/ATTACH]

                              Ovo ako Gaske procita do sutra popodne mozda i pobedi...

                              Comment


                              • Originally posted by V.Patcev View Post
                                Nemogu jos da svatim sto sam lose rekao da sam upozoren?? Ja sam pitao samo Dusana to jer on stvarno prica o Novak kao da je on njegov i da niko ne sme da prica nesto za novak i odma se ljuti kad nemamo isto mislenje
                                Itekako ti je jasno,prvo znas i sam da si provocirao sa tako niskim pitanjem i to konstantno radis,ali sad si pretjerao,bez toga ubuduce!!!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X