Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svi bi u Nemačku... Nego jel' taj smak SVETA samo u zemljici Srbijici ili...?
    Ništa mi nije jasno
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Svi bi u Nemačku... Nego jel' taj smak SVETA samo u zemljici Srbijici ili...?
      Ništa mi nije jasno
      Evo da ti bude jos komplikovanije, samo ce smak sveta biti u Nemackoj ;)

      Srbiju niko nece da pipne, zato sto je Nole jaci nego ikad

      Comment


      • E, to sam htela da čujem!
        Hvala...
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          E, to sam htela da čujem!
          Hvala...
          Bojana otisla u Pariz, tamo niko ne sme da pipa nista zato sto se igra RG

          Comment


          • Originally posted by dusan1610 View Post
            Bojana otisla u Pariz, tamo niko ne sme da pipa nista zato sto se igra RG
            E, hebi ga, a možda Bojana planirala neko pipanje
            Neki ljudi su kao oblaci, tek kad se sklone sunce počne da sija.

            Comment


            • Ja sutra idem na tenis pa onda u 18:00 u Halu "Jezero" da gledam Radnicki
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Radnicki odlozen,igraci posli u Njemacku!
                sigpic

                Comment


                • Hahhaha da kako se toga anije nisam setio.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Svi bi u Nemačku... Nego jel' taj smak SVETA samo u zemljici Srbijici ili...?
                    Ništa mi nije jasno
                    Pa kako ne znas onaj vic kad pitaju Muju sta ce ako bude kraj sveta
                    Jedan je Obradovic Zarko!

                    Comment


                    • Originally posted by AcaGrobar View Post
                      Pa kako ne znas onaj vic kad pitaju Muju sta ce ako bude kraj sveta
                      Ne znam...

                      EDIT: Držite me u tolikoj neizvesnosti.... Ne znam ovaj vic!
                      Last edited by miloolja; 20-05-11, 23:41.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Svi bi u Nemačku... Nego jel' taj smak SVETA samo u zemljici Srbijici ili...?
                        Ništa mi nije jasno
                        Kod nas je odavno dosao smak sveta tako da dok sutra ceo svet bude panicio mi cemo da kuliramo....
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Dobro, ispričaše mi nekako taj vic... pa i nije nešto, možda što sam kroz prethodnu priču i pretpostavila...
                          Nego, hoću da postavim nešto i ovde, a pošto vi tenisači slabo idete na fudbal, a kako me je ova vest oborila s nogu...
                          Samo šteta što nisam bila na pravom mestu u pravo vreme... pa da mene pitaju ovo što su ove "nesrećnike"...

                          ZANIMLJIV POTEZ SPONZORA ELITNOG TAKMIČENJA

                          Da li biste odbili karte za finale Lige šampiona od 10 evra?


                          Kako biste reagovali da Vam na ulici priđe čovek koji prodaje karte za finale Lige šampiona na Vembliju, i to za svega 10 evra? Sumnjičavi navijači Barselone su propustili priliku da kupe autentične ulaznice za meč sezone 28. maja, sve dok jedan zaljubljeni par nije odlučio da rizikuje i za samo 10 evra kupi karte koje se na crnom tržištu trenutno cene na oko 1.800 evra.



                          Sponzor Lige šampiona "Opel" odlučio se na čudnovat potez koji je, nakon što je snimak dospeo u javnost, ostavio u šoku neverne navijače Barselone koji su mogli u rukama da drže toliko željene karte.

                          Ipak, iako ih je rizik koštao svega 10 evra, niko se nije odlučio na kupovinu osim zaljubljenog para koji u ovom trenutku verovatno planira put u London sledeće nedelje.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Dobro, ispričaše mi nekako taj vic... pa i nije nešto, možda što sam kroz prethodnu priču i pretpostavila...
                            Nego, hoću da postavim nešto i ovde, a pošto vi tenisači slabo idete na fudbal, a kako me je ova vest oborila s nogu...
                            Samo šteta što nisam bila na pravom mestu u pravo vreme... pa da mene pitaju ovo što su ove "nesrećnike"...
                            Daj ne mogu da verujem...... koja sreca......cccccc
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Dobro, ispričaše mi nekako taj vic... pa i nije nešto, možda što sam kroz prethodnu priču i pretpostavila...
                              Nego, hoću da postavim nešto i ovde, a pošto vi tenisači slabo idete na fudbal, a kako me je ova vest oborila s nogu...
                              Samo šteta što nisam bila na pravom mestu u pravo vreme... pa da mene pitaju ovo što su ove "nesrećnike"...

                              Nije valjda da nećeš ići na finale

                              Comment


                              • Originally posted by notorious View Post
                                Nije valjda da nećeš ići na finale
                                Zamisli, nećuuuuuuuuu! Buuuuaaaaaaaaaaa! Šmrc, šmrc!
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X