Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Ako je ova devojka položila, ja u Poljsku, hvala lepo, ne idem
      I nadam se da je instruktor još uvek živ...



      Neverovatno...
      Jedan je Obradovic Zarko!

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Ako je ova devojka položila, ja u Poljsku, hvala lepo, ne idem
        I nadam se da je instruktor još uvek živ...

        Jel ovo neka sala?
        Ko mu je kriv sto nema duple komande?

        Comment


        • http://youtu.be/pVpF4yr46Hk

          Jedan je Obradovic Zarko!

          Comment


          • Originally posted by Panchev9 View Post
            Jel ovo neka sala?
            Ko mu je kriv sto nema duple komande?
            O moj Boze Pa ovo je voznja za zatvora

            Comment


            • Djokovicevi rezultati su uzeli danak i u Sarajevu...nikad se kod nas nije mogao normalno odigrati rekreativni termin tenisa a da prolaznici ne dobacuju komentare tipa...djesi teniser...i do prosle godine su najvise dobacivali...eno rafe...to rogeeer...djesi nadal...medjutim danas se od 10tak komentara culo samo Noletovo ime ;) djesiii Noleeee

              Comment


              • Originally posted by hamza_TM87 View Post
                O moj Boze Pa ovo je voznja za zatvora
                Covek ima kameru u kolima. Pa da kazemo bravo.
                Ali ga i prati drugi automobil. Tu se radja sumnja za namestaljku.
                A sve bi resile duple komande ili posle druge greske da je izbaci napolje.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Jeste za Tadbas spam, naravno... uzurpiramo Noletov prostor, cccccc,
                  ali kad nema Vladana da nas prebaci...
                  a kad mačka nije tu... zna se šta rade miševi...
                  Pa ako ste svjesni da je za tadbas - zasto ne pisete tamo, zar nije malo glupo da svjesno pravite ljudima posao - pisete ovdje i ocekujete da to Vladan prebacuje kad dodje na forum...

                  Comment


                  • Originally posted by majabl View Post
                    Pa ako ste svjesni da je za tadbas - zasto ne pisete tamo, zar nije malo glupo da svjesno pravite ljudima posao - pisete ovdje i ocekujete da to Vladan prebacuje kad dodje na forum...
                    Ma ti to ozbiljno
                    Uopšte nisam bila svesna dok nisi to napisala... čak sam bila ubeđena da smo u pravoj temi...
                    Pobogu Majo, onaj moj poslednji post je bila šala...
                    Šta sam to tako strašno uradila...
                    Ne kapiram...
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Stvarno nije u redu da pravimo Vladanu posao kad vec imamo temu. ;)
                      Jedan je Obradovic Zarko!

                      Comment


                      • Originally posted by majabl View Post
                        Pa ako ste svjesni da je za tadbas - zasto ne pisete tamo, zar nije malo glupo da svjesno pravite ljudima posao - pisete ovdje i ocekujete da to Vladan prebacuje kad dodje na forum...

                        Svašta Je li to tvoj problem? Tu su administratori koji će na to ukazati, a sve je bilo povezano sa slikom Novaka iz Pekinga, pa sam ja onda standardno To šta je glupo (lijep izraz) a šta ne, nije na tebi da odlučuješ.

                        Comment


                        • Originally posted by notorious View Post
                          Svašta Je li to tvoj problem? Tu su administratori koji će na to ukazati, a sve je bilo povezano sa slikom Novaka iz Pekinga, pa sam ja onda standardno To šta je glupo (lijep izraz) a šta ne, nije na tebi da odlučuješ.
                          E pa jeste njen problem.To je problem svakog clana ovog foruma koji je tu da bi normalno diskutovao o tenisu.Ko hoce da pise o drugim stvarima,postoje teme odredjene za to kao sto su Tadbas spam ili Chat i ja ne znam zasto bi bilo kome bio problem da se drzi toga!
                          Jedan je Obradovic Zarko!

                          Comment


                          • Ti znaš da je njen problem Način na koji se obratila nije ok i ti je jasno, njeno nije da određuje šta je glupo a šta ne. Uostalom kakve sam ja to probleme stvorio da se ne može normalno diskutovati o tenisu, o čemu ti?

                            Comment


                            • Originally posted by notorious View Post
                              Ti znaš da je njen problem Način na koji se obratila nije ok i ti je jasno, njeno nije da određuje šta je glupo a šta ne. Uostalom kakve sam ja to probleme stvorio da se ne može normalno diskutovati o tenisu, o čemu ti?
                              Jarane,sam si se osetio prozvanim ocigledno.Gde si ti video da ja pominjem tebe?
                              Jedan je Obradovic Zarko!

                              Comment


                              • Ja mislim da ovde nema mesta nikakvim žučnijim raspravama... Svi smo prekršili, ako uopšte jesmo, pravilo i nismo se držali teme, pa i vi što se bunite.
                                Htela sam da napravim štos, a ispao je moj žešći gaf, jer ste ga tako protumačili...
                                Teško je ponekada odgovoriti na drugom mestu, ako te onaj isprovocira i čačne na prvom...prosto...
                                I tako reč, po reč, raširi se priča, neosetno...više čovek ne razmišlja o tome gde je...
                                Nikakva mi namera nije bila da bilo koga nerviram, niti da nekome svesno pravim posao, a pogotovu ne Vladanu...
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X