Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Nikola_89
    Ignore prijatelju, ignore. I ja sam napravio veliku pauzu od teniskog pdf-a, jednom postavim i to u ovoj temi, i odmah je neko tu da me opet otera sa ovog pdf-a. Ali, kao sto sam ti rekao, ko te zaista iritira, stavis ga na ignore i ne citas sta pisu, i chatuj sa ljudima sa kojim to mozes.
    Ti stavi ignore ili kulturnije postuj,bez vrijedjanja i rijeci kakve sam vidio jutros,to necu tolerisati!
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Ti stavi ignore ili kulturnije postuj,bez vrijedjanja i rijeci kakve sam vidio jutros,to necu tolerisati!
      Ja evo sad gledam,i nisam rekao nista nekulturno
      Everything you want is on the other side of fear.

      Comment


      • Ivane na mene je mislio, napisao sam jednu vulgarnu rec.

        Comment


        • Originally posted by ivan piper View Post
          Ja evo sad gledam,i nisam rekao nista nekulturno
          Nisam ni mislio na tebe ;)
          Editovao sam ja to jutros,zar je toliki problem pokazati malo kulture i postovati neistomisljenike?Zar je toliki problem ne koristiti ruzne rijeci?Zar se ne moze sve reci na fin i kulturan nacin?

          Pitanja su retoricka!
          sigpic

          Comment


          • Mislim da nisi editovao Ivanov post, vec Nikolin (i jos nekolicine njih)... Ivana nije ni bilo na forumu nekoliko dana. ;)

            Comment


            • Pa nisam ni mislio na Ivana kako sam vec napisao
              sigpic

              Comment


              • Ovo rasprava nema veze sa Fedom.... svi u Opšte diskusije...
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Da,ja jutros nisam ulazio,jedini post koji sam ja postavio je ovaj sada,od prije 5 min
                  Everything you want is on the other side of fear.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    E, sada stvarno i ti...
                    Kao da mi nisu dovoljni "tuđi" neprijatelji...
                    Ma, znam da su to deca, ali zato ih treba izvesti na pravi put i naučiti kako se komunicira sa neistomišljenicima
                    A ko će to bolje od nas...
                    Svi viču deca, deca, jaoj... pusti ih.. to su samo deca, ne znaju oni... pa vreme je da nauče...
                    Ja sam kao srednjoškolka bila pristojna... jest da sam išla stalno na Marakanu, ali...

                    Ma bježi neozbiljna si Ima ko će ih učiti tome, jedino ako ti nisi učiteljica Ne misle oni ništa loše, malo omalovažavaju, ali šta očekivati od nekoga ko ne zna pravi način na koji bi branio svog idola. To im je jedino oružje tipa Novak ima sreće, glumi razne povrede itd. Zamisli da se Vladan upusti s njima u raspravu, a deda im može bit To što si bila na Marakani je pozitivno, bio sam i ja u zlatno doba i tamo sam se kao dijete obrazovao, ništa mi sad ne fali samo koristi

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Ovo rasprava nema veze sa Fedom.... svi u Opšte diskusije...

                      ^ Ona zna zasto volim psovke, i zasto ne vidim toliku kolicinu vredjanja u njima kao vecina, jer meni psovke daju da fino opisem sta imam, znam da se to ne sme na forumu, inace nevazno skroz, dva smo mozga, razlicito razmisljamo, neces vise imati razloga da mi editujes post.

                      Comment


                      • Pa ja tek sad vidim da ona ima jos ispada







                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by notorious View Post
                          Ma bježi neozbiljna si Ima ko će ih učiti tome, jedino ako ti nisi učiteljica Ne misle oni ništa loše, malo omalovažavaju, ali šta očekivati od nekoga ko ne zna pravi način na koji bi branio svog idola. To im je jedino oružje tipa Novak ima sreće, glumi razne povrede itd. Zamisli da se Vladan upusti s njima u raspravu, a deda im može bit To što si bila na Marakani je pozitivno, bio sam i ja u zlatno doba i tamo sam se kao dijete obrazovao, ništa mi sad ne fali samo koristi
                          Ma opet se ti sa mnom raspravljaš...
                          Sve što kažem ... ti kontra... eto sada će nas i odavde "izbaciti" i to pravo u Tadbas spam...i to samo zato što ne znaš da držiš jezik za zubima...
                          Nisam učiteljica, a zašto da im ne "objasnim" neke stvari... kad ne znaju...
                          Eto, ti ih braniš, Vladan im može biti deda ... nisam to ja rekla... pa mora neko...
                          I ta tvoja edukacija nije bila potpuna, da znaš...

                          Eto, šta sam ti rekla... Tadbas spam...Vladan samo čeka u zasedi... ko će da zabrlja i ne prašta, a i ti nisi imao pametnija posla nego da pominješ njegove godine...
                          Last edited by miloolja; 18-05-11, 16:04.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Ma šta ste se navrzli na devojku...
                            S'oproštenjem.. ne može čovek danas ni da zine da ga ne stave na YT... sreća moja te sam anonimus, ali i tamo ima takvih...jel da?
                            Last edited by miloolja; 18-05-11, 15:58.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • 1.Potpuno si u pravu
                              2.Sama je kriva
                              sigpic

                              Comment


                              • Ovo je kraljevsko

                                Comment

                                Working...
                                X