Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • sigpic

    Comment


    • Comment


      • Comment


        • Comment


          • Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, ahahahhahaha

            Comment


            • Banja Luka - Spa Harbor.

              Comment


              • Puca mi stomak od smejanja...

                Comment




                • Evo još nešto na istu temu

                  Adriana Čortan otvara školu intuitivnog engleskog jezika

                  BEOGRAD, 17. maj 2011, (Njuz) – Poznata manekenka i voditeljka Adriana Čortan otvoriće krajem juna školu takozvanog intuitivnog engleskog jezika i to će biti prva takva škola na Balkanu, saznaje Njuz iz dobro obaveštenih izvora.
                  Škola će se nalaziti u beogradskom naselju Višnjica i zvaće se „Cherry Land“, a Adriana će ceo projekat realizovati uz finansijsku podršku prestolonaslednika Aleksandra Karađorđevića, koji je idejni tvorac intuitivnog pristupa jezicima i koji će školu svečano otvoriti.
                  -Adriana je školu i ranije nameravala da pokrene, a sada će taj proces ubrzati pošto je uvidela da je znanje engleskog koje je pokazala u svojoj emisiji, naišlo na veliki odjek u javnosti. To je i razumljivo, jer je reč o intuitivnom engleskom jeziku, koji se govori po osećaju, a ne po gramatičkim pravilima koja su sada već prevaziđena – kaže izvor blizak Adriani Čortan.
                  Škola koju će Adrijana otvoriti neće biti jedina, već će, kako nam je rekao sagovornik, ubrzo biti otvorene ispostave i u drugim beogradskim opštinama.
                  - Na Vračaru ćemo otvoriti Wizard City School, dok će Medaković dobiti Honey Land. Palilula će imati Burning Pipe School, a tokom naredne godine ćemo na Zvezdari otvoriti i objekat koji će nositi naziv Stars City School – izneo nam je Adrianin saradnik detalje o budućim obrazovnim projektima mlade voditeljke.
                  Škola će, inače, imati nekoliko edukativnih programa, od kojih će nekoliko biti posvećeno veštinama prevođenja imena gradova i ličnih imena, a poseban kurs biće namenjen svima onima koji žele da izučavaju „čortanizme“, specifične autohtone englesko-srpske izraze Adriane Čortan.
                  Nezvanično saznajemo da Adriana namerava da objavi i rečnik manje poznatih reči, izraza i čortanizama, u čemu bi trebalo da joj asistira najveći i jedini srpski lingvista Ivan Klajn.
                  Nenad Milosavljević
                  http://www.njuz.net/adriana-cortan-o...leskog-jezika/
                  sigpic

                  Comment


                  • Bas sam sad hteo da kupim neku majicu na tennis warehouse-u, kad vidim dostava 45 dolara, sto je mnogo mnogo je

                    Comment


                    • Neku leeeeeepuuuu majcu?
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Neku leeeeeepuuuu majcu?
                        Onu zelenu Rafinu sam hteo, i sad tek vidim dostava 45 dolara, pa jos malo fali i da dostava kosta isto koliko i majica

                        Comment


                        • Originally posted by dusan1610 View Post
                          Onu zelenu Rafinu sam hteo, i sad tek vidim dostava 45 dolara, pa jos malo fali i da dostava kosta isto koliko i majica
                          Baš mnogoooooo!!!

                          Nego, nema admina danas.... Dosadio im tenis... ili mi?
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Bojana jesi li placala dostavu za RG karte?

                            Comment


                            • Ovo za Adrianu Cotran je genijalno
                              a jos bolja je vest sa Njuza

                              Originally posted by miloolja View Post
                              Baš mnogoooooo!!!

                              Nego, nema admina danas.... Dosadio im tenis... ili mi?
                              pa valjda treba vam bude drago, kad nema admina mozete haos da pravite

                              Originally posted by dusan1610 View Post
                              Bojana jesi li placala dostavu za RG karte?
                              Nema tu nikakve dostave, e-tikcets su u pitanju koje ti posalju na mail ;)
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                pa valjda treba vam bude drago, kad nema admina mozete haos da pravite
                                Vratite se vi i napravite red... ne sekiram se ja....
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X