Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.demotivacija.hr/newest/al...ovaku-858.html
    Last edited by eM; 16-05-11, 12:44.

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post

      new now
      Ne verujem hahahahahaha
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Comment



        • Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post

            new now

            i pasulj je fenomenalan
            Last edited by Nenad; 16-05-11, 17:04.

            Comment


            • Tuto, kako bese ide ona tvoja pesma?

              Comment


              • Comment


                • Originally posted by Jigsaw92 View Post
                  Hahahahahaha bravo za sliku !!!!! ;)

                  Comment


                  • Pa jel se mora ta slika stavljat na svakom koraku, ovo je treći put dosta mi je Melzera

                    Comment


                    • HAHAHA, Super Jigsaw

                      a ja danas nesto isao na sajt ATP-a da citam i reko da vidim H2H kad ono ...


                      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                      Comment


                      • Malo preterujete sa ovim prebacivanjem postova... čim je JEDAN off!!!????
                        Aman!
                        Ljudi smo, nekada se skrene sa teme, valjda je problem ako se sada vodi rasprava oko nečega što nije tema...
                        ...kao recimo ova cela današnja priča nema veze sa Rimom 2011. , pa nikom ništa...

                        Eto, ovaj moj bar sadarži naslov teme... Rim 2011.
                        Moj odgovor notoriusu nema smisla u TADBAS SPAMu!
                        Last edited by miloolja; 16-05-11, 19:28.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • 1.Tvoj post je slucajno prebacen posto sam ih dosta prebacao i ti si u medjuvremenu postovala.Vracen je kao sto vidis
                          2.Tacno je,malo toga danas ima veze s temom,ali se psotuju iste stvari u dvije teme sto nikako ne razumijem
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            1.Tvoj post je slucajno prebacen posto sam ih dosta prebacao i ti si u medjuvremenu postovala.Vracen je kao sto vidis
                            2.Tacno je,malo toga danas ima veze s temom,ali se psotuju iste stvari u dvije teme sto nikako ne razumijem
                            1. Hvala
                            2. Nemam pojma
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • 2.http://www.sportklub.info/forum/show...l=1#post494090
                              http://www.sportklub.info/forum/show...098#post494098
                              sigpic

                              Comment


                              • Olja šta sad kažeš nakon Vladanovog posta, ko je bio brži

                                Comment

                                Working...
                                X