Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Podvodna Evrovizija ...to bi bio hit...

    Mozhe to i na Jadranu...eto...preokret paradigme moderne zabave i medija verovatno...

    Originally posted by Vladan View Post
    Bolje na Lovcenu nego u Nisavi
    Vala jes!
    “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
    Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

    Comment


    • Stvarno je uzasno u sta se pretvorio Eurosong,nema se vise ni smisla takmiciti ;)
      sigpic

      Comment


      • Ili most ili nista
        ali to bi bio i kraj evrovizije, posto kad bi Evropa videla taj most, niko ne bi hteo da organizuje sledecu Evroviziju, pa ni pobednk, ispali bi smesni
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Evo ga jos jednom
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Evo ga jos jednom
            Svaka cast onima koji su ovo napravili.

            Comment


            • Ja sam za podvodno izdanje...

              Pa ja mislim da je to vec dugo tako.Kad chujem kvalitet muzike i tekstova u poslednje vreme...katatrofa.Mada to nishta nije drukchije od moderne mtv,pop muzike...isti da ne kazhem shta...to je isti trend jer delimo globalizovanu kulturu nazhalost...itd...da ne idem dalje..

              Chast izuzecima..ima ok kompozicija nekad,i neutralnih tekstova u smislu da nemaju neki posebno ogavan jezik,ideju.
              “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
              Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

              Comment


              • Ma ima lepih pesama,ali su one sve redje i redje..

                A zna li neko gde ce Azerbejdzanci organizovati Eurosong?
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                Comment


                • Originally posted by Dacha View Post
                  Ma ima lepih pesama,ali su one sve redje i redje..

                  A zna li neko gde ce Azerbejdzanci organizovati Eurosong?
                  Najverovatnije u Bakuu, sad da li imaju neku arenu nemam pojma

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Evo ga jos jednom
                    Odmah mi se radjaju ideje....

                    Voditelji bi bili na vrhu mosta,odakle bi se povremeno spushtali u publiku bandzhijem ,koja bi bila situirana na toj zaledjenoj rechici.Izvodjachi bi uz pratnju gusla izlazili iz ukrashenog zhbunja tu okolo.Svetlosni efekti bi bili na mostu,a scena na samom mostu uz paravan iza mosta kao neki bim...
                    “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
                    Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

                    Comment


                    • Pa vi ste mene svi iskuliraji. Do jaja hvala vam.. ;)

                      Comment


                      • Originally posted by Dacha View Post
                        Ma ima lepih pesama,ali su one sve redje i redje..

                        A zna li neko gde ce Azerbejdzanci organizovati Eurosong?
                        Verovatno ce u Bakuu u onom njihovom Tofiq Bakhramov Stadium-u, samo da ga preurede kao onu arenu u Dizeldorfu, inace oni samo male arene imaju, osim ako ne izgrade neku za godinu dana

                        Comment


                        • Originally posted by Mare_92 View Post
                          Pa vi ste mene svi iskuliraji. Do jaja hvala vam.. ;)
                          Otvorena je posebna tema da pitas za meceve,znas i sam.Ovde se iskljucivo spamuje
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Evo ga jos jednom
                            Nije losa ova ulicna rasvjeta,ima u Sarajevu slicnih
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Mislio sam da moze i ovde da se pita.. Izvinite onda!

                              Comment


                              • Originally posted by Nyman-Nemanja View Post
                                Odmah mi se radjaju ideje....

                                Voditelji bi bili na vrhu mosta,odakle bi se povremeno spushtali u publiku bandzhijem ,koja bi bila situirana na toj zaledjenoj rechici.Izvodjachi bi uz pratnju gusla izlazili iz ukrashenog zhbunja tu okolo.Svetlosni efekti bi bili na mostu,a scena na samom mostu uz paravan iza mosta kao neki bim...
                                Ti si bas razmisljao o ovome vidim
                                P.S.Nije to rjecica,to je Moraca
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X