Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Panchev9 View Post
    Zasto opomena?
    Jel obrisete razlog pa se zato ne vidi?
    Nikakvu opomenu nije dobio, samo mu je editovan post i receno je da pazi na recnik.
    I kao sto rekoh, nikakva dalja rasprava se nece voditi na ovu temu.
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Nikakvu opomenu nije dobio, samo mu je editovan post i receno je da pazi na recnik.
      I kao sto rekoh, nikakva dalja rasprava se nece voditi na ovu temu.
      Zasto meni?
      Dakle niasm u zabludi sto mislim da obrisete "razlog"? Desava mi se da dajete primedbu, a ne vidim "zasto"? Ne znam bas da li sam jasan?
      Poz

      Comment


      • Originally posted by Panchev9 View Post
        Zasto meni?
        Dakle niasm u zabludi sto mislim da obrisete "razlog"? Desava mi se da dajete primedbu, a ne vidim "zasto"? Ne znam bas da li sam jasan?
        Poz
        Pa normalno da obrisemo razlog, svako od vas zna kad mu se edituje post sta je napisao i sta moze da bude problematicno u tom postu.
        Ukoliko ti nije jasno, slobodno posalji pm moderatoru ili administratoru koji ti je editovao post.

        A posto ovo nema veze sa temom, prebaci cu sve postove u Tadbas.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Pa normalno da obrisemo razlog, svako od vas zna kad mu se edituje post sta je napisao i sta moze da bude problematicno u tom postu.
          Ukoliko ti nije jasno, slobodno posalji pm moderatoru ili administratoru koji ti je editovao post.

          A posto ovo nema veze sa temom, prebaci cu sve postove u Tadbas.
          Nije meni nista brisano.
          A posto sam net laik: sta je to Tadbas( osim sto lici na glavni grad neke bivse republike SSSR)

          Uzdravlje

          Comment


          • BASTADBASTAD dobila je tema naziv po turniru koji se igra u Bastadu,al to je odavna bila neka zezancija,bolje ce ti to ispricati Vladan,Manda ili Bojana posto su cini mi se samo oni ostali do sad ovde
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

            Comment


            • Originally posted by Dacha View Post
              BASTADBASTAD dobila je tema naziv po turniru koji se igra u Bastadu,al to je odavna bila neka zezancija,bolje ce ti to ispricati Vladan,Manda ili Bojana posto su cini mi se samo oni ostali do sad ovde
              Ok.
              Hvala.

              Comment


              • Bastad je cuveni turnir koji je SK prenosio odmah posle onog cuvenog finala Wimbledona 2009. godine, i to jos WTA

                I onda je otvorena prva tema, Bastad gde smo mi veoma strucno i ozbiljno komentarisali meceve, a tadasnji moderatori su mislili da se mi zezamo i zakljucali su nam temu
                i kao svojevrstan otpor tadasnjoj uredjivackoj politici foruma, otvorena je tema TADBAS-moderatorima ulaz zabranjen, koja je posle preimenovana u TADBAS temu, i postala je najbolje tema celog foruma
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment






                • Stomak me zabolje,pa sto nisu zvali Eminu da sama sebe sinhronizuje
                  sigpic

                  Comment


                  • Comment


                    • Ovo je jos jedna u nizu turskih telenovela?
                      Posle jednog minuta shvatih fabulu..Emina ce spasiti firmu koja je propala jer je izgubila na tenderu..
                      Originally posted by gokara
                      Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                      Comment


                      • Taman misleh da nauchim i Turski...

                        Idiotski skroz...
                        “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
                        Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

                        Comment


                        • Hahaah Poceli smo kao Nemci...oni sve filmove i serije sinhronizuju!
                          Jedan je Obradovic Zarko!

                          Comment


                          • Nadam se da nece,to bi bilo jako ruzhno...mada ine gledam neshto tv...tako da nebitno

                            Dok ne sinhronizuju tenis,sve je ok...
                            “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
                            Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

                            Comment


                            • Ne znam u koju temu da ubacim, pa cu ovdje. ;)

                              http://www.facebook.com/media/set/?s...2&l=c384d3523d

                              Comment



                              • Najjaci
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X