Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eh, nikad!!!
    Najsladje mi je da pojedem pljeskavicu kada se vratim iz grada, a "dzuskala" sam celu noc! Ko jos broji kalorije!!!
    #58

    Comment


    • Originally posted by Pablo View Post
      Eh, nikad!!!
      Najsladje mi je da pojedem pljeskavicu kada se vratim iz grada, a "dzuskala" sam celu noc! Ko jos broji kalorije!!!
      Hahhah takodje,neki put mi bas lepo legne
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Originally posted by Indigo View Post
        eee gde ste ljudi.... Moram da se pohvalim da sam istrcao super-maraton od 60 km... ali ono sto me je zacudilo je sto je jedna devojka 95 godise takodje bez problema izdrzala cak je ona mene vukla veci deo staze....(sramota) sta li jedu te mladje generacije?!....
        jel to bio fruškogorski maraton?
        Originally posted by gokara
        Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

        Comment


        • Cestitam Indigo!
          Jedan je Obradovic Zarko!

          Comment


          • Originally posted by Indigo View Post
            Pazi trcao sam nekih 10 sati mozda i vise.....ali samo zato sto sam usput morao savladati mnoge uspone....npr bio je jedan uspon od 50 do 600 metara sa neverovatnim nagibom....i mnogo neravan teren....evo sada patim imam zuljeve i uzasnu upalu misica....ali vredelo je.....onaj osecaj kada prodjes cilj....Neprocenjivo....
            Pablo je u pravu, ja nisam jeo nista skoro do pred sam kraj....treba ti mnogo vode, caja, secera, voca sto vise, nikako neku tesku hranu poput pljeskavica ili tako nesto....
            Norma pjesacenja je otprilike ovakva - 1 sat, 6 km... Je li bilo koga kad si prosao kroz cilj? je li bila duboka noc? Hoce li organizator isplatiti te ljude za prekovremeno...

            Comment


            • Originally posted by M_G_S View Post
              Norma pjesacenja je otprilike ovakva - 1 sat, 6 km... Je li bilo koga kad si prosao kroz cilj? je li bila duboka noc? Hoce li organizator isplatiti te ljude za prekovremeno...
              Pazi ja sam bio negde u sredini.....racunam da ih je bilo negde.....1500 koji su krenuli na super-maraton.....vise od polovine je odustalo zato sto je staza bila zaista teska.....a i neki su isli onoliko koliko su u tom trenutku mogli....zavrsio sam 98....s'obzirom da je ovo moj prvi maraton takvog tipa ja sam prezadovoljan....oficijelno vreme mi je bilo 10h:05 minuta....naravno pobednik koji je iskusan maratonac inace Slovenac je ovu stazu prosao za nekih 7 i po sati....ali covek se stalno takmici....imao sam prilike da popricam sa njim i sam je rekao da je staza djavolski bila teska.....a ultra martonci idu 2 ili 3 dana prelazi se po 115 kilometara...tako da ljudi moraju da ostanu oko 3 dana...nema prekovremenog....na primer drugovi sa kojima sam ja krenuo su zavrsili 3 sata posle mene.... ;)
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Ljudi,jel zna neko da li je Vladan ziv posle danasnjeg dana?
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                Comment


                • Šta kaže Rafael Nadal dok ga Nole šeta po terenu? "Vamos - tamos"
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Dacha View Post
                    Ljudi,jel zna neko da li je Vladan ziv posle danasnjeg dana?
                    Ovo sam tek sad vidio
                    Novak juce do titule i nastavka te lude serije,Man dosao do titule(iako jos ostaje da se potvrdi,a i to ce doci naravno) ali zato Lakersi ispali,Sumi imao losu trku.Moglo je to i bolje

                    Originally posted by Filip View Post
                    Šta kaže Rafael Nadal dok ga Nole šeta po terenu? "Vamos - tamos"
                    sigpic

                    Comment


                    • nisu ispali Lejkersi... Oni su pravili ekipu za narednu sezonu, pa mozda i neki ciklus.

                      Comment


                      • Ma meni samo Juve da veceras pobedi i ja prezadovoljan
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Sve je bilo super, prvo Vidić, pa Novak, pa metla Lakersima, sumnjam da je moglo bolje od toga

                          Comment


                          • A sto je Mancester ubio Chelsea ono je bilo uzivanje !!!
                            Prvi gol odmah u 35 sekundi..

                            Comment


                            • Originally posted by notorious View Post
                              Sve je bilo super, prvo Vidić, pa Novak, pa metla Lakersima, sumnjam da je moglo bolje od toga
                              Uz sve to Bajern je pobedio 8:1 u subotu,Partizan 4:0 a Zvezda nije uspela da pobedi...pa idealno za mene
                              Jedan je Obradovic Zarko!

                              Comment


                              • PAO osvojio Evroligu

                                Comment

                                Working...
                                X