Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bice View Post
    Pustili pregled i ovaj Saranovic poceo da prica ovi ga prekinu on sedi 30 sekudni u stolici i gleda u plafon
    Cekaj,oni su ga prekinuli i pusti pregled dok je pricao,a kad je trebao da prica on je cutao?Ne kontam te bas najbolje
    Jedan je Obradovic Zarko!

    Comment


    • Ma bio pregled OFK-Zvezda i on poceo normalno da prica i onda pogledao ove i samo stao odjednom iznervirao se covek,i tkao cekao cekao i onda poceo da prica
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Originally posted by bice View Post
        Ma bio pregled OFK-Zvezda i on poceo normalno da prica i onda pogledao ove i samo stao odjednom iznervirao se covek,i tkao cekao cekao i onda poceo da prica
        Heheheh
        Jedan je Obradovic Zarko!

        Comment


        • eee gde ste ljudi.... Moram da se pohvalim da sam istrcao super-maraton od 60 km... ali ono sto me je zacudilo je sto je jedna devojka 95 godise takodje bez problema izdrzala cak je ona mene vukla veci deo staze....(sramota) sta li jedu te mladje generacije?!....
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Svaka cast
            sigpic

            Comment


            • Svaka cast

              Comment


              • Indigo, jel imas neki predlog kako da me ne boli slezina (ono levo iznad kuka) posle 2 minuta neprestanog trcanja?

                Comment


                • Haile Gebrselassie

                  Comment


                  • Originally posted by danilo94 View Post
                    Indigo, jel imas neki predlog kako da me ne boli slezina (ono levo iznad kuka) posle 2 minuta neprestanog trcanja?
                    Mislim da je to dijafragma......nisam siguran brate....sto jaci trening....vise plivaj....forsiraj do krajnih granica...ne staj kada te boli....jedino tako ces pobediti i bol ce verovatno nestati....koliko ja znam ta dijafragma boli mnogo prilikom trcanja posebno kada nemas nimalo kondicije....e sad moguce je da imas i neku bolest ili nesto tako.....to najbolje kod lekara....a za slezinu ne znam...
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Originally posted by danilo94 View Post
                      Indigo, jel imas neki predlog kako da me ne boli slezina (ono levo iznad kuka) posle 2 minuta neprestanog trcanja?

                      To znači da nisi spreman, ili da se ne hraniš zdravo

                      Comment


                      • Originally posted by danilo94 View Post
                        Indigo, jel imas neki predlog kako da me ne boli slezina (ono levo iznad kuka) posle 2 minuta neprestanog trcanja?
                        Bar 3 sata pre treninga ne smes da jedes nista. Mene uvek boli ako ne trcim "sa praznim stomakom"!
                        #58

                        Comment


                        • Originally posted by Indigo View Post
                          Mislim da je to dijafragma......nisam siguran brate....sto jaci trening....vise plivaj....forsiraj do krajnih granica...ne staj kada te boli....jedino tako ces pobediti i bol ce verovatno nestati....koliko ja znam ta dijafragma boli mnogo prilikom trcanja posebno kada nemas nimalo kondicije....e sad moguce je da imas i neku bolest ili nesto tako.....to najbolje kod lekara....a za slezinu ne znam...
                          da moguce da je to dijafragma...mada ne verujem da je bolest posto se ionako rekreativno bavim kosarkom samo je problem kada trcim bez prestanka, kazu neki da je to zbog nepravilnog disanja al ko ce ga znati...svaka cast ako si uspeo 60km!

                          Comment


                          • A koliko dugo vremenski si trcao?
                            #58

                            Comment


                            • Pazi trcao sam nekih 10 sati mozda i vise.....ali samo zato sto sam usput morao savladati mnoge uspone....npr bio je jedan uspon od 50 do 600 metara sa neverovatnim nagibom....i mnogo neravan teren....evo sada patim imam zuljeve i uzasnu upalu misica....ali vredelo je.....onaj osecaj kada prodjes cilj....Neprocenjivo....
                              Pablo je u pravu, ja nisam jeo nista skoro do pred sam kraj....treba ti mnogo vode, caja, secera, voca sto vise, nikako neku tesku hranu poput pljeskavica ili tako nesto....
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Pljeskavicu ne treba jest nikad, ne samo prije trčanja

                                Comment

                                Working...
                                X